Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε υποψιν απλα οτι γαλλικο και αικο ουσιαστικα ειναι σαν ενσεμπλ του ευρωπαικου οποτε δν σημαινει οτι θα τουμπαρει μπορει απλα να ειναι σεναρια..καθως δεδομενα απο ευρωπαικο παιρνουβ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εμενα το ουκμο παντως μου εκοψε τα φτερα

Σε κάποια φάση σήμερα το πρωί πήγα να γράψω πως στο τέλος θα βγει κάνα ουκμο κ θα ξεφτιλισει τα πάντα. Τι να πω φιλε στο άγνωστο πάμε κ ότι γίνει. Είναι η πιο κουραστική προσωπικά φάση που έχω ζήσει μοντελικα αλλά ανεξαρτήτως αποτελέσματος θα μείνει στην ιστορία όπως κ να το κάνουμε. Βέβαια το αποτέλεσμα κ μόνο μπορεί να απαλύνει τις ψυχουλες μας στο άμεσο μέλλον χαχα λολ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα!

Έχοντας δει τα 12ρια πλην του παιου που βγαίνει τώρα, έχω να πω πως μας έχουν τρελάνει.. 😜.. σε λίγο θα ρωτήσουμε και κανέναν να μας διαβάσει τον καφέ... ή και καμια χαρτοριχτρα.. μπας και βγάλουμε συμπέρασμα....

το νέο σενάριο με το χαμηλό που έβγαλε το ukmo με τρομάζει πραγματικά για εδώ.. βασικά it's all about αυτό το χαμηλό......... και ακόμη περισσότερο με τρομάζει το να βγάλει και ο παίος το ίδιο σενάριο.. άλλωστε ukmo -  παιος κατ' εμε, πολλες φορές κάνουνε δίδυμο...

Όπως το βλέπω τώρα εγώ υπάρχει μια τάση δυτικισης της όλης κατάστασης για το ΣΚ.. πανω που το πρωί είπαμε τον ήπιαμε κι όλας λόγω Τουρκίας.. να μη το παρακάνει όμως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Για Παρασκευη παντα.Το μετα θα το δουμε αυριο μεθαυριο οπως θα το δουν και οι μετεωρολογοι.

Φίλε Θοδωρή μήπως μπορείς να κάνεις μια πρόγνωση για κεντρική Μακεδονία (για το πέρασμα Πέμπτης)??(όπως έκανες πέρσι μία πρόγνωση τον Απρίλιο και είμασταν τυχεροί )😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τα εντελως πεδινα της αττικης θεωρω οτι ειναι εκτος.Αυτο για μενα ειναι "αποτυχια".Παμε για παιο αν και τον φοβαμαι πολυ.

Μιλας για Παρασκευή ή και το ΣΚ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Τι δίνει σε εμένα?

Περίμενε να ανανεώσει λίγο ακόμα πατριώτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

Παίζει να βγει πολύ καλός....δείτε 48 ώρες.. 

Και μένα έτσι μου φαίνεται σε σύγκριση που κάνω με τα gem και aprege

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού μάθαμε ότι ο χιονιάς της Ισπανίας διέσχισε όλη την Ευρώπη και πλησιάζει την Ελλάδα, τωρα μαθαίνουμε και ότι ο δορυφόρος μας δείχνει λαιβ αν θα χιονίσει τις επόμενες μέρες 😂😂😂

Screenshot_20210112-200434_Facebook.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Αφηστε ρε τον υετο να δουμε τι θα γινει πρωτα

αχαχχαχα είδαμε στις 72 το έφτασε κύπρο το χαμηλό 😂

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σα το τζίφο ειναι...λίγο πιο ψηλά από το τζίρο θα βγάλει χαμηλό στη νότια Πελοπόννησο..θα ναι τέλειο για τα προαηνεμα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...