Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τέτοια με λέει ο Σωτήρης και χάνω τις ελπίδες μου χαχαχαχ

Εσυ εισαι πιο δυσκολα αλλα αν σου αρκει να δεις νιφαδες τοτε ολα καλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω παντως παιδια πληρης απογοητευση απο την βορεια ευβοια.Μεχρι χθες ας πουμε ολα καλα και απο σημερα ιχνος υετου και οταν θα ριξει μια ψιχαλα δν θα εχουμε θερμοκρασια κριμα πραγματικα...Ελπιζουμε σε μια θετικη αλλαγη στο 90'😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι τον κανει ρε ο τζιφος τον αυλωνα μολις στις 18 ωρες?...ακομη πιο β.δυτικα...σε 18 ωρες πρωτη φορα βλεπω αλλαγες τοσο μεγαλες σε κλιση και μορφη αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

τι τον κανει ρε ο τζιφος τον αυλωνα μολις στις 18 ωρες?...ακομη πιο β.δυτικα...σε 18 ωρες πρωτη φορα βλεπω αλλαγες τοσο μεγαλες σε κλιση και μορφη αυλωνα

Καλο αυτο για εμας Βαγγελη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, George Trilofianos είπε:

Καλο αυτο για εμας Βαγγελη?

ε ναι..θα βελτιωσει τον δρομο του δυτικου χαμηλου γιατι εκει ηταν πισω και καταιδρωμενος..το να περασει με την μια απο την αλλη πλευρα του δρομου δεν ξερω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο ο Ινδός μπορούσε να λύσει το γόρδιο δεσμό αλλά η καρτέλα του δείχνει Μάιο δεν ανανεώνει το μπασματι με το τσικεν τικκα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτο που θα μου την δωσει τωρα ειναι οτι λογικα θα διαλεξει το σεναριο 2 με το δυτικο χαμηλο το οργανωμενο και θα βγαλει σεναριαρα που ετσι που το κοβω μαλλον για χλωμιασμα παει και ας με συμφερει..εκτος κι αν μπορει να γινουν και τα δυο οπως πολυ ευστοχα  με ειπε στα πριβε ο κωστας απο λαρισα...σ εδωσα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αυτο που θα μου την δωσει τωρα ειναι οτι λογικα θα διαλεξει το σεναριο 2 με το δυτικο χαμηλο το οργανωμενο και θα βγαλει σεναριαρα που ετσι που το κοβω μαλλον για χλωμιασμα παει και ας με συμφερει..εκτος κι αν μπορει να γινουν και τα δυο οπως πολυ ευστοχα  με ειπε στα πριβε ο κωστας απο λαρισα...σ εδωσα🤣

Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, George Trilofianos είπε:

Χαλασε και της Πεμπτης τελειως δηλαδη?? Οχι ρε μαμωτο

οχι δεν χάλασε...απλά το πηγε ενα 6ωρο πίσω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακαλατε όλοι μη γίνει καμία στραβή λόγω των κρουσμάτων και αποφασίσει ο "συμπολίτες μου" να βγάλει διάγγελμα την Πέμπτη. Ίσα που στρίβει ο Αυλώνας για Τουρκία Αζερμπαϊτζάν Τουρκμενιστάν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει προλαβαίνουμε να δούμε καμιά ψιχάλα την Πέμπτη. Με τζίφο πιο πιθανό είναι να δω εδώ καμιά νιφάδα αύριο βράδυ αχαχα ωραία ωραία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...