Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτη εξέλιξη, αλλά όπως αποδεικύεται τίποτα απίθανο στον καιρό.....χαμηλάρα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μεχρι τα 12αρια της πεμπτης θα εχουμε αλλαγες, οποτε ολα ειναι στο παιχνιδι.

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σύμφωνα με αυτά που διαβάζω πάντως, νομίζω πως πρωτίστως θα πρέπει να κοιτάμε τι δείχνει το παράλληλο για τις επόμενες μέρες,παρά το κανονικό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, xeneize είπε:

σύμφωνα με αυτά που διαβάζω πάντως, νομίζω πως πρωτίστως θα πρέπει να κοιτάμε τι δείχνει το παράλληλο για τις επόμενες μέρες,παρά το κανονικό

εχεις δικιο ,γενικα το παραλληλο τρεχει πιο σταθερα. Κ το κυριο το ακολουθει στη πορεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Απίστευτη εξέλιξη, αλλά όπως αποδεικύεται τίποτα απίθανο στον καιρό.....χαμηλάρα!!!!

Που;;;;; Για το χαμηλό λέω Κώστα. Δώσε μας τα φώτα σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, Philip είπε:

Η Σιβηρία δίνει πόνο πάντως φέτος... Ενώ κάθε χρονιά συνηθίζαμε να βλέπαμε μια μαύρη τρύπα πάνω από τον Καναδά

 

ECH1-144.GIF?12-0

image.png

Και Φίλιππα ήταν που η Σιβηρία θα καιγόταν φέτος ...στα μακροπρόθεσμα παντού ήταν σε πολύ θερμά επίπεδα η Σιβηρία....και να που βγήκε το αντίθετο....αλλά προς το παρόν εμείς δεν φανηκε να ευνοούμαστε από αυτην την εξέλιξη.....  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Δεν είναι κακό, καλη βελτίωση από το 18άρι της καρδιάς μας 

Εδω μιλαμε για πολυ καλο τρεξιμο.Αυτο σημαινει οτι αυριο αν αλλαξει και το ευρωπαικο,εχουμε ελπιδες για κατι καλυτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα εχουμε ξαναπει αυτα η Αττικη ειναι δυσκολη στην προβλεψη υετου θα υπαρχουν χιονοεκπληξεις.. το ευρωπαικο παει για ηττα αντε γεια 17 του μηνα χιονακι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος σε αυτή τη φάση τουλάχιστον (sic) απλά ακολουθεί τα άλλα διαρκώς, είναι εμφανές. Για εμένα προσωπικά μια τελευταία εκκρεμότητα έμεινε μόνο για εδώ, που είναι το ουκμο με τα τρελά του, γιατί είναι το μόνο δυνατό μοντέλο που δείχνει τρύπημα αζορικού από αγγλοχαμηλό κ ένωσή του κ βγάζει αυτές τις τρελές μαγείες αργότερα. Ελάχιστες πιθανότητες προφανώς καθώς είναι μόνο σαν την καλαμιά στον κάμπο. Το γυρίζει κ αυτό αύριο φαντάζομαι κ εγώ γυρίζω στην υπόλοιπη ζωή μου χαχα. Πολύ καλό ραν για προσήνεμα δείχνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνυχτίζωω  τα πλήθη και ευχομαι αυριο να πάνε όλα καλύτερα για όλους.... Μπορώ να κοιμηθώ λίγο πιο ηρεμος.... ( Τουλ να χορτασω υπνο μεχρι τα ξενυχτια του σκ...)😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Χάλασε και το παράλληλο..

Λογικο το βρισκω θα κανει και την τουμπα αυριο το τζεμ και ζητω το ουκμο και ο ευρωπαιος...παρ αυτα μας χιονιζει το παραλληλο θεσσαλια ακομα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...