Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ωραια να το πουμε πανελλαδικο γιατι ετσι ειναι βαση ολων πλην τζιφου και ευρωπαιου...και ισως γαλλικου αν και θεωρω οτι και αυτος ανατολικα θα πηγαινε και θα εριχνε τα υψομετρα στην πορεια

Βρε να το πουμε οπως γουσταρεις,το θεμα ειναι τι δειχνουν τωρα τα μοντελα.Παλαιοτερα θυμωνες με τον ορο πανελλαδικος αν εδινε στη Σαλονικη μια απλη χιονοπτωση..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αρα εχει μεσα 10 απρετζε ο παιος απο το τιποτα....και 20 γιουκμα και τζεμια επισης απο το τιποτα...ολικη επαναφορα δηλαδη

Βαγγελη φανηκε στο μεσο ορο με χαμηλο που εβγαλε ο παιος..τα γαλλικο ατάραχος φανταζεσαι να βγει;; χαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βρε να το πουμε οπως γουσταρεις,το θεμα ειναι τι δειχνουν τωρα τα μοντελα.Παλαιοτερα θυμωνες με τον ορο πανελλαδικος αν εδινε στη Σαλονικη μια απλη χιονοπτωση..😜

μα δεν δινει το γιουκμο μια απλη χιονοπτωση ενα 10 ποντο στρωμενο δεινει..και το τζεμ αγγιζει ενα μινι ιστορικο..οποτε😎...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι δίνει το μέτεο για Ξάνθη 😂

Θα έχουμε τόσο χαμηλές θερμοκρασίες; 

Screenshot_20210113_094746_com.android.chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Weather xanthi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους! Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει συνοπτικά που βρισκόμαστε με τα πρωινά γιατί δεν τα χω δει και έχω χάσει 5 σελίδες από δω;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη φανηκε στο μεσο ορο με χαμηλο που εβγαλε ο παιος

αμαν!!!..δεν ειδα διαταξη..α καλα παμε φουλ για το χειροτερο σεναριο να ειναι στο τελος του γιουκμο και του τζεμ μου φαινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Καμία σχέση με το έπος του 2002

Αφήστε να έρθει η ώρα και να ξεκινήσει ρε παίδες και μετά κάνουμε ταμείο. Μπορεί να βγει πατάτα αλλά και το 2002 θυμάμαι που έλεγαν για βελτίωση και μας έθαψε στο τέλος (θυμηθείτε ΕΡΤ με Λαζάνη να μιλάει σε ζωντανή σύνδεση).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μα δεν δινει το γιουκμο μια απλη χιονοπτωση ενα 10 ποντο στρωμενο δεινει..και το τζεμ αγγιζει ενα μινι ιστορικο..οποτε😎...

Καλα χιονια λοιπον κοπρε!🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλα χιονια λοιπον κοπρε!🤪

μακαρι!!!καλα χιονια και σε σενα λοιπον γιατι τελικα ισως και να γινεται αυτο το πραγματικα πανελλαδικο...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μακαρι!!!καλα χιονια και σε σενα λοιπον γιατι τελικα ισως και να γινεται αυτο το πραγματικα πανελλαδικο...😋

Καλύτερα το αυριανό να κοιτάξουμε οι βόρειοι γιατί το μετά δεν με γεμίζει το μάτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Το GEM βγάζει πολύ πράμα από Σάββατο πρωί..

εμας μας βλεπω στο τελος να παλευουμε με χιονονερα και να χιονιζει απο φυτοκο και πανω 😛 για σαββατο ενα -5 δινουν τζιφος-παιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα... Σιγά σιγά αρχίζει να υπάρχει μια προσέγγιση από τα μοντελα για την διάταξη που πάει να σχηματιστεί εκεί προς τις 72 ώρες.. 

Θεωρώ ότι στα 12αρια θα πρέπει να μιλάμε για σχετική ταύτιση ως προς τη δημιουργία και θέση του Χ καθώς και στην μορφή του αυλωνα αν θα λεπτυνει αν θα είναι πιο ΒΔ ή λιγότερο ΒΔ κλπ.. 

Ε θα πρέπει να συγκλίνουν σε μεγάλο βαθμό, στα 12αρια θα πέσουμε κάτω από τις 72 ώρες σε αυτό το θέμα Ε του κερατά... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Καλύτερα το αυριανό να κοιτάξουμε οι βόρειοι γιατί το μετά δεν με γεμίζει το μάτι 

Συμφωνω...οι πιθανοτητες για κατι καλο στα βορεια μετα το αυριανο δεν ειναι με το μερος μας

Κεντρικονοτια ή καθαρα προσηνεμα ειναι μακραν τα επικρατεστερα σεναρια αυτη τη στιγμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

εμας μας βλεπω στο τελος να παλευουμε με χιονονερα και να χιονιζει απο φυτοκο και πανω 😛 για σαββατο ενα -5 δινουν τζιφος-παιος

Ας είναι, απ' το τίποτα. Εγώ μία βόλτα πάνω απ' τον περιφερειακό προς Αγ. Ονούφριο θα πάω έτσι και αλλιώς, αρκεί να μην είναι νύχτα, έχουμε και αυτό φέτος..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 2002 ηταν κλασεις ανωτερο σε ολες τις παραμετρους μια-μια...αλλα κ τα 2004-2006-2008...μια καλη εκδοχη θα ηταν να εξελιχθει σε κατι σαν 29.12.2016...ο,τι ανωτερο ειναι φυσικα ευχη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

εμας μας βλεπω στο τελος να παλευουμε με χιονονερα και να χιονιζει απο φυτοκο και πανω 😛 για σαββατο ενα -5 δινουν τζιφος-παιος

Εχω καταλαβει πολλα απο τις κουβεντες με τα παιδια εδω μεσα τοσα χρονια για το τι θελει η καθε περιοχη για χιονια...Αυτο που δεν καταλαβα ποτε ειναι τι θελει τελικα ο Βολος να χιονισει,-30;;;;🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχω καταλαβει πολλα απο τις κουβεντες με τα παιδια εδω μεσα τοσα χρονια για το τι θελει η καθε περιοχη για χιονια...Αυτο που δεν καταλαβα ποτε ειναι τι θελει τελικα ο Βολος να χιονισει,-30;;;;🤣

ΒΔ το κυριότερο. Με ΒΔ και -5 χιονίζει σίγουρα, τώρα για στρώσιμο δεν ξέρω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως επειδη εγω πρωτος μιλαω για αξιοπιστια μοντελων,η μεγαλυτερη κωλοτουμπα απ'ολα εγινε απο το δευτερο θεωρητικα ουκμο.Χθες τα διελυσε ολα και σημερα παει να βγαλει "πανελλαδικο"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια καλα χιονια σε ολους οπου ριξει στην τελικη!Εγω να ανεβω στην κορυφη του νησιου 245 μετρα μιπως δω καμια νιφαδα κυριακη πρωι? 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

ΒΔ το κυριότερο. Με ΒΔ και -5 χιονίζει σίγουρα, τώρα για στρώσιμο δεν ξέρω..

Το χαμηλο που το θελεις;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το χαμηλο που το θελεις;;

Αττική - Κυκλάδες κάπου εκεί..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...