Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, sakis13 said:

Εμεις Χρηστακο τον υετο τον εχουμε κλειδωσει λογω χαμηλου..Το θεμα ειναι πως θα κινηθει..Οσο πιο κοντα μας τοσο θα τσιμπησουν οι θερμοκρασιες και τα χιονια θα μεινουν στα υπερβορεια τμηματα αντε και στα βορεια...Αν περασει κατω απο τον Μορια και βαλει πλωρη για κυκλαδες και νοτιοανατολικο αιγαιο τοτε παμε για καλη φαση απο κεντρο και πανω..Και τα δυτικα μεχρι το κυμα..

Αδερφε δωσε κατι και στα παραθαλασσια 😂

 

υγ το οτι εζησα τα καναλια να κατεβουν στα νοτια Φαληρο κλπ στην Αριαδνη για να καλυψουν χιονια με το μπασιμο του Σαρωνικου με καλυψε παντως 😂

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως οτι  ονομαζει το μετεο παντα στραβωνει. και ηδη το καναν οποτε κραταω μικρο καλαθι εως και δν ελπιζω τιποτα. μακαρι να με εκπληξει ο καιρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχω την εντυπωση πως στα 12αρια θα συγκλινουν αρκετα τα μοντελα.πως κ που δεν γνωριζω.αλλα το αικον θα δωσει μια πρωτη γευση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

O παίος για μας πάντως τον πετσόκοψε τον υετό , εγώ προσωπικά δεν περιμένω κάτι

πολυ δυσκολο  για κεντρικη μακεδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αττικη-ευβοια παντως παιζει να βγαλει και παρατα μεχρι τριτη βραδυ..αυτα τα τρελα της αττικης με τους 3ημερους χιονιαδες μου θυμιζει..για να δουμε..τουλαχιστον θα χουμε κρυο καιρο για 7-8 μερες σερι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Το 15αρι icon προδιαθετει για πιο νοτιοδυτικη κινηση του αυλωνα.

15αρι icon? Δεν το χω ξανα ακουσει, υπαρχει στο meteociel?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα ξανα!!😀...μια απαντηση για χοουπκαστιγκ και αυτους που μας βλεπουν και οσον αφορα εμενα οχι γιατι εχω καμια μυγα φυσικα.Χοουπκαστ θα ηταν εαν υπηρχε μονο το γιαπωνεζικο μοντελο και εδειχνει ενα σεναριο για να χιονιστω...απο την στιγμη που υπαρχουν ολα τα μοντελα εκτος τοπ4 που δειχνουν πολυ καλο χιονι και 2 απο τα τοπ4 που δειχνουναπο καλο εως πολυ καλο και τα 2 απο τα τοπ4 ειναι σε χαλια κατασταση και δεν σου δινουν με το ενα απο τα δυο να ειναι ενα κλικ απο την πληρη μετατσροφη και το αλλο να ειναι τοσο σταθερο που πριν 2 μερες ειχε μενα στην αντιθετη πλευρα τοτε μονο χοουπακστ δεν ειναι.φυσικα και οσον αφορα τα κεντροβορεια εχουν ελπιδεε απο εναν καλο μεχρι και εναν πολυ καλο χιονια η ακομη και τιποτα..ολα θα κριθουν σημερα οσον αφορα το εαν παμε για το τιποτα...αυτα και καλο ραν σε ολους μας αν ειναι δυνατον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

15αρι icon? Δεν το χω ξανα ακουσει, υπαρχει στο meteociel?

Το 9αρι!Υπαρχει τρεχει ως τις 30 ωρες.Διαλεξε Ιταλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

τελειως αλλη διαταξη βλεπω ή ειναι η ιδεα μου;

Οχι,απλα πιο νοτια ο αυλωνας.Κοθτα Ιταλια ή δυτικη ευρωπη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, Κατερίνα said:

Καλησπέρα ..ποιο καλό παιδί θα μας δωσει τα φώτα του για Σέρρες τι να περιμένουμε αύριο;

καλως ηρθες Κατερινα......απο αυριο το βραδυ εως τις πρωτες ωρες της Παρασκευης ξημερωμα ασθενεις κατα βαση χιονοπτωσεις.....καλα φαινομενα...και φυσικα πολυ κρυο....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

.απο την στιγμη που υπαρχουν ολα τα μοντελα εκτος τοπ4 που δειχνουν πολυ καλο χιονι και 2 απο τα τοπ4 που δειχνουναπο καλο εως πολυ καλο

Ποιο σου δειχνει πολυ καλο;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομίζω ψιλοκλειδώνει η μούφα για κάτω των 250-300μ ...κρίμα που όλα τα στοιχεία βαίνουν σταδιακα επιδεινούμενα...πάντως για υπερβόρεια και ψηλά μέρη γενικά άνω των 300μ εξακολουθεί να υπάρχει η πιθανότητα να ασπρίσουν έστω και παροδικά...μια εισβολή του συρμού από αυτές που κανονικά κάνει κάθε χρόνο...περισσότερο ενδιαφέρον έχει η παρεμβολή που ακολουθεί για ορεινές περιοχές της νότιας Ελλάδας...

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ποιο σου δειχνει πολυ καλο;;;;

το τζεμ και το γιουκμο 10ποντοι για μενα οπως ξερεις ειναι πολυ καλο...δεν ειμαι απ αυτους που θα στραβωσουν κι ολας αν τους χωσει δεκαποντο σε πεδινη παραθαλασσια πολη της ελλαδος...επισης και το ευρωπαικο που ειναι απο την αντιπερα οχθη μ εχει ενα ολοκληρο βραδυ κι ενα πρωινο στο ισχυρο νιφαδισμα οχι μια εδω και μια εκει δηλαδη...αρα?ελπιδες εχω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ενα δυο εκατοστα δινει στη Σαλονικη.

οχι δινει 7-10 με καλες θερμορκασιες...βεροια κατερινη θαψιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, Ipokratios politia snow είπε:

To GEM το έχει δει κανένας? και τα ensemble του GEM...

image.png.c0401bd5a847aacc64408a46b84b96d8.png

Για Αθήνα: http://www.lineameteo.it/spaghi.php?lati=37.98376&longi=23.72784

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...