Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άποψη μου ότι τσάμπα κοιτάμε πλέον τα μοντέλα. Το που θα κινηθεί το χαμηλό με βεβαιότητα δυστυχώς θα φανεί στο nowcast 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Εγώ δε θυμάμαι καν το 2008 περα απο σκόρπιες εικόνες. Είναι και η περιοχη μου δυσκολη βέβαια αλλά για μένα η Αριάδνη πχ ήταν ιστορική αφου ήταν η πρώτη φορά που είδα το δρόμο να πιανει πετσα

Δεν πειράζει, θα βλέπεις πολλές από δω και πέρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος τι έβγαλε για αύριο εξαφάνισε τα παντα και αυτος λογικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Άποψη μου ότι τσάμπα κοιτάμε πλέον τα μοντέλα. Το που θα κινηθεί το χαμηλό με βεβαιότητα δυστυχώς θα φανεί στο nowcast 

Σοφότατος.....τα λέω, αλλά δεν μ' ακούνε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καπως καλυτερα τα απογευματινα για το σκ. Τα μικρα μοντελα μας χιονιζουν καλα. Στα επομενα τρεξιματα με το καλο να παει ακομα πιο βορεια το χαμηλο,εχουμε 4-5 βαθμους περιθωριο απο τις θερμοκρασιες που μας δινει,οποτε μας παιρνει να ανεβει αρκετα χλμ βορειοτερα. Με το καλο να γινει λοιπον

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με τα απογευματινα,με τον τζιφο ειμαστε στο 50-50 στην Αττικη,με ουκμο και τζεμ ειμαστε στο 0!Αν το χαμηλο παει νοτιοτερα ολα αλλαζουν,χρονος υπαρχει.

Η πορεία του χαμηλού δεν μπορεί να προβλεφθεί με ακρίβεια 3 ημέρες πριν. Στην περίπτωση μας, μιλάμε για μικρές αλλαγές που γίνονται ακόμα και στο nowcast.  Χρόνος λοιπόν υπάρχει ακόμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...