Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για γέλια το μοντέλο πραγματικά στις 18 ωρες μετακινήσει τον Αυλώνα 200 χιλιόμετρα περιπου χαχα  βορειοδυτικά 

Θα βγει πολύ καλυτερος για κεντροβορεια..πέταξε ωραια μυτη πολυ πιο δυτικα στη πολωνια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Για γέλια το μοντέλο πραγματικά στις 18 ωρες μετακινήσει τον Αυλώνα 200 χιλιόμετρα περιπου χαχα  βορειοδυτικά 

Θα βγει πολύ καλυτερος για κεντροβορεια..πέταξε ωραια μυτη πολυ πιο δυτικα στη πολωνια

Ε μόνος του έμεινε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

σοκαριστικος ο τζιφος...δεν υπαρχει πραγματικα...κανενα μοντελο τετοιες αλλαγες σε τετοιες ωρες

Οταν τρεχεις να προλαβεις χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

σοκαριστικος ο τζιφος...δεν υπαρχει πραγματικα...κανενα μοντελο τετοιες αλλαγες σε τετοιες ωρες

Βαγγελη κοιτα τι κάνει ο μουρλος τσαμπα τον κοιταμε πραγματικά.. Αύριο μπορεί να χει το καλύτερο σενάριο χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, johnagp είπε:

Εγω παντως παιδια μακαρι να βγω ψευτης αλλα τα χιονια θα πεσουν πιο πολυ σε θεσσαλια και πανω 

τα κεντρονότια παραμένουν το φαβορί...αύριο θα βγάλουμε συμπεράσματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Σ ευχαριστώ φίλε μου και τον παπλαμουδα.νομιζω κατάλαβα τι εννοείται αυτό με τις ισοβαρησ δεν το είχα καθόλου

ο Φιλιππακος εδωσε πιο εμπεριστατωμενη αποψη. Σε καθε περιπτωση καλη τυχη!

καλη τυχη σε ολους καθως η διαφαινομενη διαρκεια αφηνει περιθωρια για κατι τετοιο και οχι απλα ευχολογια.

7 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Νομίζω ότι τα βάσανά μας τελείωσαν. Μίλησε ο ΓΚΟΥΡΟΥ

The scenario of the cold arriving on Italy, with frost on Eastern Europe

Περαν της πλακας, ειναι η 1η φορα τοσα χρονια που δεν το δειχνουν πανω τους!

εγω το κραταω σαν θετικο κι αυτο οσο κι αν φανταζει και ειναι αστειο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, BrainA said:

Νομίζω ότι τα βάσανά μας τελείωσαν. Μίλησε ο ΓΚΟΥΡΟΥ

The scenario of the cold arriving on Italy, with frost on Eastern Europe

ο και Αλεφαντος{Θεος σχωρεστον}της Ιταλιας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εννοειτε οτι οι κεντροβοριοι δεν πανηγυριζουν με αυτα που θα δειξει. απλα τον κοιταμε και θα επηρεασει λιγο τα ποσοστα που αρχισα απο χτες..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και επειδη μπηκα σε mood δυνατο, επαναλαμβανω πως δε πρεπει να βιαζομαστε να μιλησουμε υποτιμητικα σε σχεση με παλαιοτερες κακοκαιριες για την επερχομενη.

Επιπροσθετα, και σχετικα με μια κουβεντα που ειχα με φιλο απο δω νωριτερα,

οκ κοιταμε και κολλαμε σε χαρτες, λογικο αλλα μη παραγκωνιζουμε αλλους παραγοντες.

το Αιγαιο βραζει, η ιδια η θαλασσα οχι η ατμοσφαιρα πανω απο τη θαλασσα δεν πρεπει να εχει κρυωσει καθολου, περασε ενα συνεχες 4μηνο ας πουμε και οχι απλα διαστηματα οπου το κεντρονοτιο Αιγαιο δεν καταλαβε τιποτα απο θερμοκρασιακη μεταβολη.

τελος, μπαινοντας σε nowcast οι μετρησεις των πιεσεων σε Ισπανια και Σκανδιναβια ( το λεω οπως μου το μετεφεραν και μενα ) εδειξαν 1034 και 1036 hPa.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...