Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 minutes ago, Κώστας. said:

Θα το στρωσει  στο Μπαφι;

UK Που ειμαστε παντως φαγαμε τσαμπα κρυο φιλε.. . .

στο Μπαφι θα αρχισουμε τους μπ...ους lOL

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και το navgem μια χαρα υετο εχει Αττικη 17 του μηνα θα το δουμε το χιονακι μαλλον + το jma

navgem-2-78.png

J78-594 (1).gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Michael είπε:

Αν μου επιτρέπεις να ανοίξω εγώ το θέμα του Φεβρουαρίου όταν έρθει η ώρα παρέα με τον γιο μου μου που είναι πιο χιονοτρελαμενος από μένα. Αν δεν έχει αντίρρηση κάποιος φυσικά. 

Εννοειται αδερφε.Ανοιξε το λιγες μερες πριν να το κλειδωσω και να το ανοιξω οταν πρεπει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Εεε οχι και να κλαιγομαστε κι εμεις, με τη λογικη του μο ολων των μοντελων ενα 20ποντο το χουμε για πλακα 

20 πόντους στο κέντρο; Με καμία κυβέρνηση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Εεε οχι και να κλαιγομαστε κι εμεις, με τη λογικη του μο ολων των μοντελων ενα 20ποντο το χουμε για πλακα 

Υπερβολικό το 20ποντο για τον Βόλο... Εγώ προσωπικά θα περίμενα από μούφα, καθόλου υετός/ανατολικός έως κανένα 5/10ποντο. Υποψήφιες για 20ποντο ειναι Καρδίτσα-Λαμία θεωρώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Michael είπε:

Αν μου επιτρέπεις να ανοίξω εγώ το θέμα του Φεβρουαρίου όταν έρθει η ώρα παρέα με τον γιο μου μου που είναι πιο χιονοτρελαμενος από μένα. Αν δεν έχει αντίρρηση κάποιος φυσικά. 

οχι οτι ειναι βαρυνουσα η αποψη μου εδω αλλα μονο απο αυτο ( bold ) απο μενα ναι με 1000!!!

πολυ γουσταρω τετοιες σχεσεις!👍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εννοειται αδερφε.Ανοιξε το λιγες μερες πριν να το κλειδωσω και να το ανοιξω οταν πρεπει.

Ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να ειμαστε γουρληδες 😊😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

εγω παντως σαββατο θα παρω το αμαξι και θα ανηφορισω προς πηλιο....ας κανει οτι θελει....μεσα στην μερα παιζει να μη χιονιζει καν στην πολη....το βραδυ αν εχει μεινει υετος που πεφτει κατω απο -6 στα 850 οτι κανει

Έτσι ναι, πιστεύω μετά από Αγ. Ονούφριο να αρχίζει το στρώσιμο, ίσως και από Περιφερειακό. Έχω παρατηρήσει ότι εκεί είναι άλλος θεός σε σχέση με κέντρο, αλλάζει πολύ απότομα..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, g_ar είπε:

Υπερβολικό το 20ποντο για τον Βόλο... Εγώ προσωπικά θα περίμενα από μούφα, καθόλου υετός/ανατολικός έως κανένα 5/10ποντο. Υποψήφιες για 20ποντο ειναι Καρδίτσα-Λαμία θεωρώ...

Γνώμη μου ότι κάτω από Αναλήψεως δεν θα στρώσει στο δρόμο τίποτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Michael είπε:

Αν μου επιτρέπεις να ανοίξω εγώ το θέμα του Φεβρουαρίου όταν έρθει η ώρα παρέα με τον γιο μου μου που είναι πιο χιονοτρελαμενος από μένα. Αν δεν έχει αντίρρηση κάποιος φυσικά. 

Άνοιξε μπας και δούμε καναν Φλεβάρη της προκοπής...... γούρι... γούρι.... !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να θυμησω μονο στους λαρισαιους φιλους μας οτι ο @[weathermaniac] ειναι Λαρισα και οχι Γιαννενα.Αφηνω αυτο εδω ως συμπληρωματικο στοιχειο στην προγνωση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να θυμησω μονο στους λαρισαιους φιλους μας οτι ο @[weathermaniac] ειναι Λαρισα και οχι Γιαννενα.Αφηνω αυτο εδω ως συμπληρωματικο στοιχειο στην προγνωση..

XAXAXXAXAXXAXAXAXX

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

οχι οτι ειναι βαρυνουσα η αποψη μου εδω αλλα μονο απο αυτο ( bold ) απο μενα ναι με 1000!!!

πολυ γουσταρω τετοιες σχεσεις!👍

Του έχω περάσει και το μικροβιο. Κάθε απόγευμα που γυρνάω από την δουλειά μου δίνει αναλυτικη αναφορά του καιρού από αυτά που διαβάζει στο ίντερνετ. Περιμένει τον μεγάλο χιονιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, yiannis_volos said:

20 πόντους στο κέντρο; Με καμία κυβέρνηση..

Αδερφε εχουμε ψυχρο περασμα ηδη απο σημερα, την παρασκευη ο, τι γινει το βραδυ πριν ερθουν τα συννεφα ειναι σημαντικο, γτ η θερμοκρασια θα εχει πεσει κ δε θα ανεβει. Εγω πιστευω το κεντρο μαξ να παιζει με χιονονερα στην αρχη με 3 βαθμους γρηγορα ομως χιονι 20 ποντους μεσο ορο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να θυμησω μονο στους λαρισαιους φιλους μας οτι ο @[weathermaniac] ειναι Λαρισα και οχι Γιαννενα.Αφηνω αυτο εδω ως συμπληρωματικο στοιχειο στην προγνωση..

Χαχαχα.. παίζει να 1805278820_08_01_2019.thumb.jpg.98ba1731a5d0fd881a493c39e623a9e1.jpgέχουμε κάτι τέτοιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να θυμησω μονο στους λαρισαιους φιλους μας οτι ο @[weathermaniac] ειναι Λαρισα και οχι Γιαννενα.Αφηνω αυτο εδω ως συμπληρωματικο στοιχειο στην προγνωση..

πραγματικα εχεις φοβερο ταλεντο στο χιουμορ!!! ωραιος ρε γιωργαρε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

20 πόντους στο κέντρο; Με καμία κυβέρνηση..

το παιδι μενει ανακασια οποτε αυτος παει ανετα για 20ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

20 πόντους στο κέντρο; Με καμία κυβέρνηση..

το παιδι μενει ανακασια οποτε αυτος παει ανετα για 20ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

20 πόντους στο κέντρο; Με καμία κυβέρνηση..

το παιδι μενει ανακασια οποτε αυτος παει ανετα για 20ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κολλησε το πσ μου και το ανεβασε 3 φορες...να τα σβησουν οι μοντ τα 2

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

το παιδι μενει ανακασια οποτε αυτος παει ανετα για 20ποντο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LarissaSnow είπε:

Χαχαχα.. παίζει να 1805278820_08_01_2019.thumb.jpg.98ba1731a5d0fd881a493c39e623a9e1.jpgέχουμε κάτι τέτοιο...

Η πόλη "κομμένη" στη μέση όσον αφορά τη χιονόστρωση.. Από κέντρο και δυτικά χιονισμένη και το ανατολικό της κομμάτι άχιονο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...