Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, stathis2b είπε:

Τουλάχιστον θα βγάλει καμία συννεφιά λεκανοπέδιο μπας και το κρύο γίνει πιο έντονο ή θα βάλουμε γυαλιά ηλιοθ και αντιηλιακό και ίσα που θα καταλάβουμε ότι κάπως κρύωσε ο καιρός για βα η έτοιμε δηλαδή 

Εγώ ακόμα ελπίζω μετά την απογοήτευση βρήκα να πιαστω στη Δευτέρα. Δε θα μας αφήσει ετσι κάτι θα κάνει στο νομό! Και γνωστός μετεωρολόγος μίλησε περι εκπλήξεων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κτο παράλληλο λίγο καλύτερο από κύριο τζιφου για ΚΒ,κάτι σαν το ουκμο,,κρατάει φαινόμενα μέχρι Κυριακή ξημερωματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Να το και το χαμηλό νυφιτσα 

Αν βγει τελικά. Παίζουμε μπαλίτσα ακόμα στην Αττική, και για ποιο χαμηλά 

Η νυφιτσα θα βγει σιγουρα να παει πιο βορεια ελαχιστες πιθανοτητες θεωρω..οποτε το χετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Να δεις στο τέλος κάτι θα πάρουμε 

Εξαρταται τι εννοει ο καθενας 'κατι'...

Το ευχομαι φυσικα αλλα ειμαι απαισιοδοξος για αν.μακεδονια και θρακη εδω και μερες και οι μικροαλλαγες που αναφερονται,για μας ειναι πρακτικα ασημαντες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δυτικη Μακεδονια στο κολπο για τα καλα...Ανατολικη Μακεδονια και θρακη ενα περασμα της πλακας και χαιρετα..Κεντρικη Μακεδονια οριακα...Με πιο βορεια μετατοπιση θα ναι κομπλε ολη η Μακεδονια..Τωρα ομως οχι..

Ήπειρος για τα καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Η νυφιτσα θα βγει σιγουρα να παει πιο βορεια ελαχιστες πιθανοτητες θεωρω..οποτε το χετε

Δεν ξερω ρε φίλε. Περισσότερο φοβάμαι την πόλυ νότια τροχια της. Μακάρι τι να πω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, OLYMPUS MONS είπε:

Αυτό που μου κάνει εντυπωση είναι πως δεν ανεβάζει τις θεμοκρασιες την Δευτέρα στην Αττική λόγω του χαμηλου ο τζιφος. 

Το χαμηλο που ειναι στην σωστη θεση τραβαει τις χιονοθερμοκρασιες χαμηλοτερα... Αυτο που δειχνει ο τζιφος με λιγες βελτιωσεις ειναι καλο , αλλα προσωπικα δεν το πιστευω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Vamon είπε:

Εξαρταται τι εννοει ο καθενας 'κατι'...

Το ευχομαι φυσικα αλλα ειμαι απαισιοδοξος για αν.μακεδονια και θρακη εδω και μερες και οι μικροαλλαγες που αναφερονται,για μας ειναι πρακτικα ασημαντες.

Οπότε λες ότι δεν έχουμε ελπίδες τωρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά αυτή η παιλονυφιτσα βγάζει θαψιματακι με κάτι -8 και -9 στα 850 για τη Δευτέρα. Άραγε θα μπορούσαμε να ελπίζουμε σε χιόνι τέτοιο εμείς;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα τα λεφτά είναι αυτό το χαμηλό νιφίτσα..... ονειρευομαι κάτι χαρτοπετσετες ρεεε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Της κυριακης προς δευτερα το χαμηλο νυφιτσα ερχεται Αττικη..Αυτο ειναι δικο μας.

Δεν φοβάσαι την ποιο νότια τροχια του? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 said:

Της κυριακης προς δευτερα το χαμηλο νυφιτσα ερχεται Αττικη..Αυτο ειναι δικο μας.

Εκει το βλεπω και εγω θα ερθει πιο γρηγορα το χαμηλο αν ερθει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...