Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ρε παιδιά αυτή η παιλονυφιτσα βγάζει θαψιματακι με κάτι -8 και -9 στα 850 για τη Δευτέρα. Άραγε θα μπορούσαμε να ελπίζουμε σε χιόνι τέτοιο εμείς;

Αν κλειδώσει το χαμηλό, πάμε για γκολ στο 90.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Δεν φοβάσαι την ποιο νότια τροχια του? 

Και βεβαια αλλα δεν εχουμε ρε αδερφε μου κατι αλλο για να ελπιζουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Της κυριακης προς δευτερα το χαμηλο νυφιτσα ερχεται Αττικη..Αυτο ειναι δικο μας.

Αρκεί όμως για αρκετά χαμηλά γιατί βλέπω η υποστήριξη δεν ειναι σούπερ ντουπερ, εντάξει η Τ στα 850 με τον προϋπάρχουν ψύχος λογικά θα έχει χαμηλές Τ επιφάνειας αλλά με τη συγκεκριμένη υποστήριξη στα 500; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 said:

Και βεβαια αλλα δεν εχουμε ρε αδερφε μου κατι αλλο για να ελπιζουμε..

παιζει και το πιο βορεια  και να ξεμεινουμε παλι απο Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Αρκεί όμως για αρκετά χαμηλά γιατί βλέπω η υποστήριξη δεν ειναι σούπερ ντουπερ, εντάξει η Τ στα 850 με τον προϋπάρχουν ψύχος λογικά θα έχει χαμηλές Τ επιφάνειας αλλά με τη συγκεκριμένη υποστήριξη στα 500; 

-8με -9 μας έχει εγώ θεωρώ πως αρκεί τι να πω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Αρκεί όμως για αρκετά χαμηλά γιατί βλέπω η υποστήριξη δεν ειναι σούπερ ντουπερ, εντάξει η Τ στα 850 με τον προϋπάρχουν ψύχος λογικά θα έχει χαμηλές Τ επιφάνειας αλλά με τη συγκεκριμένη υποστήριξη στα 500; 

Εδώ θέλουμε την κίνηση που έκανε ο τζίφος. Λίγο πιο νοτιοδυτικά να πάει μέχρι Σάββατο το ψύχος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε ρε νυφιτσαρα!!!! Ανήμερα της γιορτής μου!!! Το καλύτερο δώρο!!!! 

"Πολύχρονος φίλε" 

"Πολυχιονος να λες. Ας είναι καλά η νυφιτσα"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Alexandros είπε:

Νομιζω ομως οχι κατι αξιολογο απο Χαλκιδικη και περα σωστα;

όχι καμία σχέση όπως Θεσσαλονικη και δυτικότερα αλλά υπάρχουν πολλές πιθανοτητες για ασθενείς χιονοπτώσεις...μόλις ολοκληρωθούν και τα απογευματινά πλέον θα ξέρουμε καλύτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Αρκεί όμως για αρκετά χαμηλά γιατί βλέπω η υποστήριξη δεν ειναι σούπερ ντουπερ, εντάξει η Τ στα 850 με τον προϋπάρχουν ψύχος λογικά θα έχει χαμηλές Τ επιφάνειας αλλά με τη συγκεκριμένη υποστήριξη στα 500; 

Ολα στην ωρα τους!!Δε θα δεις απο μενα φανφαρες και συναισθηματισμους..Λεω αυτο που πιστευω..Βασει τρεξιματων..Απεχουμε πολυ ακομα..Κυνηγαμε τη χιονοστρωση στα βορεια του νομου σε ολα και οπου φτασουν πιο χαμηλα τα χιονια...Ψυχραιμια..Πεμπτη εχουμε ακομα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωπααα δεν ειχαμπει καν γιατι ειδα στην αρχη την βορεια πορεια...τι νυφιτσαρος ειναι αυτος...εχει γουστο νοταιδοχιονο βραδυ δευτερας αχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, xeneize είπε:

για να δούμε ενσεμπλς αν το υποστηρίζουν.

αν ναι πάμε για το γκολ στο 90+

Παντα στο 90 σκοραρε η Αττικη...Επαιζε μπαλα οταν οι υπολοιποι ηδη ηταν στο πουλμαν για την επιστροφη απο το γηπεδο..Τελευταια και καταιδρωμενη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προλαβαίνουμε να φτιάξουμε και μια μικρή οροσειρά στο παραλιακό μέτωπο για να αποκτήσουμε ηπειρωτικότητα ενόψει νυφιτσαρου; Μπα.... 

Αν και το ΣΕΦ και το Καραϊσκάκη κααααααατι  κόβει. Πέσαμε στην ανάγκη του  Ολυμπιακου...!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=6&date=2021-01-13&model=gfs&member=ENS&bw=1

 

αν βγει ετσι ο βολος θα χασει τρελο θαψιμο για 1-2 βαθμους

Θέλω να πιστεύω ότι με ΒΔ θα βοηθήσει ο Θεσσαλικός κάμπος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Παντα στο 90 σκοραρε η Αττικη...Επαιζε μπαλα οταν οι υπολοιποι ηδη ηταν στο πουλμαν για την επιστροφη απο το γηπεδο..Τελευταια και καταιδρωμενη..

Μεγάλη αλήθεια. Εγω πάντως τα ΒΠ δεν τα αποκλείω να βγάλουν κάτι Σάββατο-Κυριακή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω πιστευω θα παλατζαρει και λιγο ψυχροτερα τα μοντελα τις τελευταιες μερες κανουν παντα αυτο δινουν δινουν προς μια κατευθυνση και μετα μαζευονται, δες με την κακοκαιρια την βραδινη εδιναν εδιναν και εδω και μια μιση μερα τα εκοψαν, επισης αν παιξουμε κοντα στο - 5 απο αρχη παιζει ρολο και η ενταση των φαινομενων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Παντα στο 90 σκοραρε η Αττικη...Επαιζε μπαλα οταν οι υπολοιποι ηδη ηταν στο πουλμαν για την επιστροφη απο το γηπεδο..Τελευταια και καταιδρωμενη..

Αριάδνη πχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...