Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και σήμερα στην διαδρομή από περιφερειακό για Σταυρό ...έβλεπα τις αφίσες με τον Λεπά και τον Αντύπα  και λέω κάτι καλό θα δείξει (δεν χρειάζεται να αναφέρω που πάει το μυαλό κοιτώντας αυτό ...) χαχα

images.jpeg.de699dd47bcaafad6380eb353b36213f.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εδω το αικον μια χαρα μείωσε υετο για αυριο πρωι μεσημερι αλλα τον αυξησε αρκετα για το πέρασμα απο τις 10 μέχρι τις 4 δημερα το βραδυ...Εκεί τα ποντάρω ολα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geod είπε:

μαγκες, σα να γινεται δουλειτσα χωρις να το εχουμε παρει χαμπαρι οι South Rebels. . . 

Για να δουμε και τζιφο σε λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Μήπως εκεί να εναποθέτουμε τις ελπίδες μας τελικά; Γιατί για αύριο ψευτο-θερμοκρασίες βλέπω..

Εγώ έχω αρχίσει να ελπίζω περισσότερο σε αυτό της Δευτέρας/Τρίτης παρά στο σημερινό-αυριανό να πω την αλήθεια... Φαίνεται πολύ καλύτερο θερμοκρασιακά, υετικά είναι το θέμα φαίνεται. Θέλουμε το χαμηλό ελαααάχιστα βορειότερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Πιο βόρεια το ικον για Δευτέρα... Άιντε αδέρφια βόρειοι ας το τραβήξουμε όλοι μαζί!! 

Με χαμηλο, με πορεια προς κρητη?

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, geod said:

μαγκες, σα να γινεται δουλειτσα χωρις να το εχουμε παρει χαμπαρι οι South Rebels. . . 

Εχουμε παρει χαμπαρι αλλα εχουμε ξεμεινει απο πιστη με τοση φαπα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ας ελπίσουμε να. Κάνει τα αντίθετα βήματα τώρα ο Τζιφός όπως έκανε εχθές.. αλλά φυσικά τώρα δεν θα γίνει αυτό..

25 γεναρη ετοιμασου😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, g_ar είπε:

Εγώ έχω αρχίσει να ελπίζω περισσότερο σε αυτό της Δευτέρας/Τρίτης παρά στο σημερινό-αυριανό να πω την αλήθεια... Φαίνεται πολύ καλύτερο θερμοκρασιακά, υετικά είναι το θέμα φαίνεται. Θέλουμε το χαμηλό ελαααάχιστα βορειότερα.

Μα και τώρα ελάχιστα βορειότερα το θέλουμε αλλά πισμωσε λέει και μουλαρωσε😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Εχουμε παρει χαμπαρι αλλα εχουμε ξεμεινει απο πιστη με τοση φαπα😎

Μια χαρα συγκρατημενοι ειμαστε.Βημα βημα μεχρι να βγει το πορισμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Με χαμηλο, με πορεια προς κρητη?

Ναι αλλά αρχικά ειναι στο βόρειο Ιόνιο... Και μετά στρίβει προς Κρήτη... Μπορεί και να μη φύγει τόσο νότια τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προσπαθει να μου θυμησει κακοκαιρια απο τα παιδικα μου χρονια η μλκ. . .προσπαθει...

εγω θα την ονομαζα Δροσω παντως! χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Εγώ έχω αρχίσει να ελπίζω περισσότερο σε αυτό της Δευτέρας/Τρίτης παρά στο σημερινό-αυριανό να πω την αλήθεια... Φαίνεται πολύ καλύτερο θερμοκρασιακά, υετικά είναι το θέμα φαίνεται. Θέλουμε το χαμηλό ελαααάχιστα βορειότερα.

Για την Δευτέρα φοβάμαι μην μείνει ανοιχτά της Ζαγοράς όπως είχε συμβεί μια χρονιά τελευταία και περιμέναμε εμείς σαν ηλίθιοι. Γενικά π@π@τζες πιστεύω θα δούμε άλλα τέλος πάντων..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Ναι αλλά αρχικά ειναι στο βόρειο Ιόνιο... Και μετά στρίβει προς Κρήτη... Μπορεί και να μη φύγει τόσο νότια τελικα

Ξαναδες τους χαρτες,προς νοτιοδυτικη πελοπονησο πηγαινει το χαμηλο,και τραβαει προς κρητη μερια μετα

Αυτη την πορεια εχει αυτη την στιγμη

Τωρα αν αλλαξει κατι στα επομενα τρεξιματα δεν ξερω,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Εγώ έχω αρχίσει να ελπίζω περισσότερο σε αυτό της Δευτέρας/Τρίτης παρά στο σημερινό-αυριανό να πω την αλήθεια... Φαίνεται πολύ καλύτερο θερμοκρασιακά, υετικά είναι το θέμα φαίνεται. Θέλουμε το χαμηλό ελαααάχιστα βορειότερα.

Ο αλμυρος παντως είναι σίγουρα σε πολύ καλύτερη μοίρα από τον Βόλο για αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η νυφίτσα στις 20/1/2016 μάλλον θα φαντάζει μεγάλη κακοκαιρία για την Θεσσαλία σε σχέση με αυτό που έρχεται χαχα. Νταξ να μην υπερβάλλω. Παρόμοια αποτελέσματα θα έχουν, μάλλον λιγότερη χιονόστρωση εδώ....

Άντε να έρθουν οι νοτιαδες να ασχοληθώ με σοβαρά φαινόμενα και όχι ψύλλους στα άχυρα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ναι αλλά αρχικά ειναι στο βόρειο Ιόνιο... Και μετά στρίβει προς Κρήτη... Μπορεί και να μη φύγει τόσο νότια τελικα

Μην ασχολεισαι δεν γινεται ..εχει ολοκληρο αυλωνα ανατολικα ...ππορεια προς κρητη θα παρει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το χαμηλο εχει νοτιοανατολικη πορεια....περναει νοτια Πελοπονησσο και μπαινει νοτιες Κυκλαδες......

τα χαμηλα αγαπουν την θαλασσα γιατι απο αυτα περνουν ζωη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Νομίζω είμαστε πιο βόρεια από το 6αρι τζίφου

image.thumb.png.ee13aa137b2b72c4fb580777e50e7e8f.png

οι διαφορες ειναι ανατολικα δεν παει τοσο νοτια ο αυλωνας και φαινεται σε συγκριση στις ιδες ωρες αικον με το μετεοσεντρε ξεκαθαρα απο την 1012 ισοβαρη και αυτο λογικα θα παιξει ρολο στη  μετεπειτα πορεια του χαμηλο..επισης το αλλο χαμηλακι στο ιονιο φαινεται πιο εξασθενημενο επισης πολυ βασικο το θελουμε να ειναι ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...