Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνω δεήσεις στον θεό καιρό, να μας ευνοήσει, έστω ΜΙΑ φορά επιτέλους πανελλαδικά, όσους πιο πολλούς γίνεται. Μετά από τόσες φάπες και με τις όποιες εκπτώσεις, που πάντα έχουμε στο τέλος. Πόσες και πόσες φορές έχουν πέσει έξω τα μοντέλα στον υετό ακόμα και στο nowcast! Ας έρθει λοιπόν, για να κάνουμε ταμείο και εύχομαι με θετικό πρόσημο. Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά και καλή χρονιά με υγεία και χιόνια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chemical_JKou είπε:

Κάνω δεήσεις στον θεό καιρό, να μας ευνοήσει, έστω ΜΙΑ φορά επιτέλους πανελλαδικά, όσους πιο πολλούς γίνεται. Μετά από τόσες φάπες και με τις όποιες εκπτώσεις, που πάντα έχουμε στο τέλος. Πόσες και πόσες φορές έχουν πέσει έξω τα μοντέλα στον υετό ακόμα και στο nowcast! Ας έρθει λοιπόν, για να κάνουμε ταμείο και εύχομαι με θετικό πρόσημο. Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά και καλή χρονιά με υγεία και χιόνια

ο γνωστος δημητρης?😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν πάμε πολύ καλά για Αττική, χρονικά μεταφερόμαστε 12 ώρες από την αρχική εκτίμηση. Σε πρώτη φάση καλά χιόνια σε χαμηλά υψόμετρα 100μ - 150μ θα έχουμε από Δευτέρα ξημερώματα έως τρίτη απόγευμα. Κυριακή ξημέρωμα εάν βρεθεί υετός θα έχουμε έως 250 μέτρα και κύριός στα ΒΑ προάστια. Δυστυχώς κάποια μοντέλα έχουν κακή προοπτική για την Α' φάση δηλαδή Σάββατο γενικά όλη την ήμερα δεν περιμένουμε κάτι κάτω από 600 μ. Στο 18αρι του GFS θα δούμε αλλαγές προς τα θετικά χαρακτηριστικά που θέλουμε. Στα παράλληλα του ευρωπαϊκού χαοτική η κατάσταση αλλά επιμένει για δυνατή σύγκλιση Κυριακή ξημερώματα.

10εκ από Χαλάνδρι, Μαρούσι, Κηφισιά και βορειότερα την Δευτέρα έντονα φαινόμενα πολύ πιθανό. Θερμ 0C και ίσως χαμηλότερα λόγο επιφανειακού καθοδικού ρεύματος ΒΔ με τα μέχρι τώρα δεδομένα και όπως το βλέπω εγώ.       

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chemical_JKou είπε:

Μη νομίζεις Βαγγέλη ότι δε παρακολουθώ τι γράφεις εδώ και 2-3 βδομάδες στο φόρουμ! 😄

χαχαχαχα. τον θυμασε τον καφε στη γλυφαδα το 2015 παραμονες του χιονια?χαχαχχα.μονιμος κατοικος χιου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και φυσικά χαλάει πολύ ι Τζιφός.. για Δευτέρα, κανένας βορειότερα της Λαμίας δεν μπορεί να ελπίζει. Μαύρα χάλια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LosAlimos είπε:

πολύ βρόχα ρε παίδες δίνει πλάκα πλάκα, άρα Πάρνηθα Πεντέλη Υμηττός θα παίξουν καλή μπάλα Σάββατο 

δεν ξερω αν εξασθένησε το χαμηλό πάντως αύξησε κι αλλο τα χιλιοστά εδώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

δεν ξερω αν εξασθένησε το χαμηλό πάντως αύξησε κι αλλο τα χιλιοστά εδώ

Ειναι γκολ φιλε? Να πανηγυρισω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Παμε για γκολ φιλε μου?

Σε σχέση με το Αικον είναι πιο Βόρεια,και νομίζω καθυστερεί και λίγο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Ειναι γκολ φιλε? Να πανηγυρισω?

γκολ ήμασταν από χθες απλά σήμερα είμαστε δοκάρι και μέσα

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, notios_polos said:

χαχαχαχα. τον θυμασε τον καφε στη γλυφαδα το 2015 παραμονες του χιονια?χαχαχχα.μονιμος κατοικος χιου?

Ξεχνιούνται αυτά; Δεν ξέρω αν ήταν σημαδιακό, που φάγαμε άλλη μία φάπα τότε! 😂 Και ναι ακριβώς από πέρσι εδώ στα Αιγαιοπελαγίτικα. Στα προσήνεμα και πάλι αλλά από την απέναντι πλευρά. Βέβαια και οι δύο πλευρές των προσηνέμων αγαπημένες. Αλλά και η νύμφη του Θερμαικού το ίδιο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Σε σχέση με το Αικον είναι πιο Βόρεια,και νομίζω καθυστερεί και λίγο..

Στο αικον ειναι λιγο ποιο βορεια,σε σχεση με τον τζιφο

Αλλα τωρα αυτες ειναι λεπτομεριες.Τωρα μονο τα ματια σας στον ουρανο,και τιποτα παραπανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...