Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χιονια περιπου απο 80 μετρα και πανω το 0αρι gfs μεσανυχτα Αττικη.. γυρω στις 20:00 και μετα σημερα δινει απο 220 περιπου και πανω..

screencapture-www-toukairou-com-ms-kairos-php-1610776505627.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kilkisaios είπε:

καλημέρα συντοπίτη , στο Μπέλες ρίχνει πράμα? από Πορόια είσαι?

Σέρρες πάντως ρίχνει πολύ καλά.. Κ τα καλύτερα έρχονται.. Τα μουφομοντελα όπως έλεγα κ χθες δεν μπόρεσαν να πιάσουν που θα πάει η σύγκλιση του Θερμαϊκού.. Και όμως στην πράξη έρχεται  προς βα.. Δηλαδή πάνω μας λόγω ΝΔ στριμ.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

φιλε μου ελφρια χιονοστρωση οπως εκει πιστευω ισως λιγοτερο εδω στο μπελες παραπανω βεβαια πανω ψηλα αλλα γενικα οχι πολυ γενικα χιονισε οσο περιμενα 

τέλεια , εδώ έχει κανά 5ποντο στο δρόμο και ρίχνει παγωμένο με -2 , σε ποιο χωριό είσαι Μακρυνίτσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

χιονια περιπου απο 80 μετρα και πανω το 0αρι gfs μεσανυχτα Αττικη.. γυρω στις 20:00 και μετα σημερα δινει απο 220 περιπου και πανω..

screencapture-www-toukairou-com-ms-kairos-php-1610776505627.png

Ηδη χιονιζει και στα χαμηλα του χωριου στα 140 μετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντοσ για Θεσσαλία νομίζω ψιλό μουφα βγήκε σε σχέση μα αυτά που έδιναν.καρδιτσα έχει σταματήσει απ' τι 5:30 περίπου.και τώρα κάτι μυγδαλιά ρίχνει.μαλλον αυτό ήταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Παντοσ για Θεσσαλία νομίζω ψιλό μουφα βγήκε σε σχέση μα αυτά που έδιναν.καρδιτσα έχει σταματήσει απ' τι 5:30 περίπου.και τώρα κάτι μυγδαλιά ρίχνει.μαλλον αυτό ήταν

Μια από τα ίδια και Λαμία γείτονα, ελπίζουμυ το χαμηλακι της Δευτέρας βνα έρθει λίγο βορειότερα μπας και δούμε κανένα ποιοτικός χιόνι της τάξης των 5-10 Ποντίων,Θα έχει τρομερές Τ λόγω αναστροφης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Σέρρες πάντως ρίχνει πολύ καλά.. Κ τα καλύτερα έρχονται.. Τα μουφομοντελα όπως έλεγα κ χθες δεν μπόρεσαν να πιάσουν που θα πάει η σύγκλιση του Θερμαϊκού.. Και όμως στην πράξη έρχεται  προς βα.. Δηλαδή πάνω μας λόγω ΝΔ στριμ.. 

Σωστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

θα πιασει και θεσσαλια της δευτερας?

Νότια Θεσσαλία ίσως, πολύ πρόσκαιρα, τίποτα το ιδιαίτερο από θέμα υετού.. απλά αν πέσει κάτι θα κρατήσει λόγω Τ, ωστόσο δυστυχώς δεν μπορούμε να ελπίζουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

κοντά έπεσα , Κιλκιστάν εγώ

Με βορειοδυτικό δεν χιονίζει καλά ήξερα το πολύ πέντε εκατοστά θα ρίξει εξαρτάται βέβαια περιμένω μεγάλο παγετό αύριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Νότια Θεσσαλία ίσως, πολύ πρόσκαιρα, τίποτα το ιδιαίτερο από θέμα υετού.. απλά αν πέσει κάτι θα κρατήσει λόγω Τ, ωστόσο δυστυχώς δεν μπορούμε να ελπίζουμε..

Μιχαήλ πιστεύεις Φθιώτιδα έχει ελπίδες για κάμια καλή χιονοστρωση την Δευτέρα η το χαμηλό θα φύγει.νοτια καινθα μείνουμε με μυγακι;Υπάρχουν περιθώρια για μια πιο βόρεια κίνηση;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Παντοσ για Θεσσαλία νομίζω ψιλό μουφα βγήκε σε σχέση μα αυτά που έδιναν.καρδιτσα έχει σταματήσει απ' τι 5:30 περίπου.και τώρα κάτι μυγδαλιά ρίχνει.μαλλον αυτό ήταν

Και για Ήπειρο μουφα... Και εδώ έχουμε παύση φαινομενων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

Με βορειοδυτικό δεν χιονίζει καλά ήξερα το πολύ πέντε εκατοστά θα ρίξει εξαρτάται βέβαια περιμένω μεγάλο παγετό αύριο

με βορειοδυτικό είναι τα καλύτερα , εκεί πιάνει ο βορειοδυτικός?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Μιχαήλ πιστεύεις Φθιώτιδα έχει ελπίδες για κάμια καλή χιονοστρωση την Δευτέρα η το χαμηλό θα φύγει.νοτια καινθα μείνουμε με μυγακι;Υπάρχουν περιθώρια για μια πιο βόρεια κίνηση;

Όχι φίλε. Θα είναι λίγος γενικά ι υετός. Τώρα είναι πιθανό να κάνει Πασπαλά, λόγω καλών θερμοκρασιών, αλλά για εμένα κάτω από 5ποντο

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Και για Ήπειρο μουφα... Και εδώ έχουμε παύση φαινομενων

Τα αναμενόμενα έγιναν στην Ήπειρο, ήταν να τελειώσουν τα φαινόμενα τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...