Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως γραφουν κ οι φιλοι παραπανω το απολυτο φιασκο σμρ για τη θεσσαλια,,,,περιμενουμε μηπως σώσουμε λιγο την κατασταση τη δευτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Trans Siberian είπε:

Εγω ετσι οπως ειδα τα πραγματα σημερα μη το θεωρησει αδιανοητο να κινηθει καμια νυφιτσα μεσα σε πελοποννησο αττικη και αιγαιο, οι ανθρωποι ειναι ανικανοι να κανουν προβλεψεις

ρε εντάξει, τα μοντέλα έχουν θεματάκι φέτος, αλλά μην ξεχνάμε, ότι χωρίς αυτά δεν θα βαδίζαμε πουθενά, θα βλέπαμε απλά τον ουρανό και θα περιμέναμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν δεις τι νίκες έχει αυτό.το μοντέλο θα τρελαθείς! Ευτυχώς όμως το τελευταίο διάστημα είναι ο προπομπός του το τι ΔΕΝ θα δείξουν ( τις περισσότερες φορές) τα μοντέλα 

Να σου πω την αλήθεια στη συγκεκριμένη κακοκαιρία φοβάμαι τζιφο γιατί είναι και ο πρωτος που έδειξε το χαμηλό νυφιτσα για την Αττική. Το θυμάμαι χαρακτηριστικά σε ένα δωδεκάρι πριν 3 μέρες νομίζω που χάλαγε για μας η φάση του ΣΚ και πηγαινε κεντροβορεια έβγαλε αυτό και μου αναπτερωσε το ηθικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Volos είπε:

οπως γραφουν κ οι φιλοι παραπανω το απολυτο φιασκο σμρ για τη θεσσαλια,,,,περιμενουμε μηπως σώσουμε λιγο την κατασταση τη δευτερα.

Τι να σωσετε θα φυγει το ρημάδι το χαμηλό πιο νότια και από Κρήτη και θα το χάσουμε και εμείς στο τέλος 😂

 

Αντε να δουμε το 12ρι τζιφο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ρε εντάξει, τα μοντέλα έχουν θεματάκι φέτος, αλλά μην ξεχνάμε, ότι χωρίς αυτά δεν θα βαδίζαμε πουθενά, θα βλέπαμε απλά τον ουρανό και θα περιμέναμε

Σωστά αλλά το αποτέλεσμα στο τέλος  είναι το ίδιο, τον ουρανό κοιτας και περιμένεις  😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Να σου πω την αλήθεια στη συγκεκριμένη κακοκαιρία φοβάμαι τζιφο γιατί είναι και ο πρωτος που έδειξε το χαμηλό νυφιτσα για την Αττική. Το θυμάμαι χαρακτηριστικά σε ένα δωδεκάρι πριν 3 μέρες νομίζω που χάλαγε για μας η φάση του ΣΚ και πηγαινε κεντροβορεια έβγαλε αυτό και μου αναπτερωσε το ηθικο

Γενικά θα έλεγα ότι έχει σημαία ο τζίφος στις κοντινές ώρες όπως απέδειξε και με την μυτούλα του αυλώνα, που εν τέλη δεν παρασύρθηκε από άλλα μοντέλα σε αυτό το στοιχείο. Για να δούμε τώρα. Μικρή νότια μετατόπιση, αλλά μικρή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εσεισ στο βολο ισωσ.εμεισ δυτικη θεσσαλια με τιποτα.και να σου πω την αληθεια δεν θελω κιολασ νευριασα.να μου κανει τι να χιοινισει για 2 ωρεσ και τελοσ μπα δεν θα παρω ευχαριστω.σορυ αν ο τονοσ μου ειναι καπωσ αλλα εχω λιγο τα νευρα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό το σενάριο νυφίτσας θέλαμε οι Θεσσαλοί χαχαχα. Λίγες μέρες πριν το Cma είχε βγάλει αυτό...

cma-0-108.png?cma-0-120.png?cma-1-108.png?cma-1-120.png?cma-2-120.png?

30-35 [και προσωπικά πιστεύω πολλά παραπάνω σε κάποιες περιοχες] χιλιοστά με αρνητικές θερμοκρασίες, ποια Αριάδνη χαχαχα. Ωραία είναι τα όνειρα.

δεν βγαινουν ποτε αυτα μιχαηλ.μακαρι αλλα δυσκολα.μονο οι θερμεσ εισβολεσ βγαινουν με επιτυχια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Σταθερός ο τζίφος έχουμε φτάσει στις 42 ώρες αν είναι δυνατόν πια μη το εξαφανίσει μέχρι αυριο 

Λιγοτερο πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Κιαλο νότια ο τζίφος. 

Βγάζει την Αττική εκτός φαινομένων. 

30 kmm πιο νότια, στο 18αρι άνετα επανέρχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Κιαλο νότια ο τζίφος. 

Βγάζει την Αττική εκτός φαινομένων. 

Δίνει φαινόμενα ρε συ ίσως τα μείωσε δε παρατηρησα αλλά δινει

Ναι δίκιο έχεις αισθητή μείωση τώρα είδα 25 μοίρες 

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το στοίχημα για το ΒΑ Αιγαίο είναι αύριο. Πού και πώς θα κάτσει η σύγκλιση. Για Δευτέρα κάποιοι παράγοντες βελτιώθηκαν στο τωρινό τρέξιμο του Αμερικανού. Σήμερα πάντως την είδα τη χιονόπτωση μου στα (όχι και τόσο) ορεινά του νησιού (ούτε 400μ). Και με χαμηλότερες θερμοκρασίες σε σχέση με τις προβλέψεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μείωσε παντως λίγο τον υετο για Δευτέρα λόγω της μικρης νοτιας μετατοπισης του χαμηλου, θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι και τα αυριανα τρεξιματα για να δουμε εαν υπαρχουν πιθανοτητες για κατι αξιο αναφορας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ktas είπε:

Σταθερός ο τζίφος ο ένας, πιο νότια ο άλλος, να κάνει η μάνα; 

Δίκιο έχει πιο νότια όταν λέω σταθερός εννοώ περα απο τις μικρές μετατοπίσεις κάθε τρεξίματος που είναι λογικές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

30 kmm πιο νότια, στο 18αρι άνετα επανέρχεται

και ανετα το παει αλλα 30 χλ πιο νοτια στο επομενο τρεξιμο...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...