Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 minutes ago, Spartan said:

Καλα αυτες ειναι τωρα λεπτομεριες που θα τις δουμε σε λιγες ωρες

Θετικο οτι βαθυνε λιγο το χαμηλο

Και απο δορυφορικη αν δεις σαν να θελει να μπει ποιο νωρις ο υετος 

Είναι ιδέα μου ότι φαίνεται σε πιο βόρεια και κοντινή θέση τώρα από τη δορυφορική;

Επεξεργάστηκε από Stam
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Παιδια συγγνωμη αν με παρεξηγειτε , ουτε τρολ ειμαι ουτε το κανω για γουρι , απλως βλεπω με διαφορετικο ματι τα πραγματα.

Ενα φορουμ ειμαστε , εγω δεν κραταω κακια σε κανεναν και δεν απαντω ποτε σε κακα σχολια ουτε προκαλω οποτε θα ηθελα να μην το κανετε και εσεις... Ενα σχολιο ειπα οτι ειναι πολυ μικρη η μετατοπιση - στα ορια του στατιστικου σφαλματος !

Ολα καλα αδερφε αλλα ασε λιγο την φυση να κανει αυτο που θέλει. Δεν ειπα να πανηγυρίζεις αν δε βλεπεις κατι αλλα εσυ το εχεις παει στο αλλο ακρο...φιλικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Παιδια συγγνωμη αν με παρεξηγειτε , ουτε τρολ ειμαι ουτε το κανω για γουρι , απλως βλεπω με διαφορετικο ματι τα πραγματα.

Ενα φορουμ ειμαστε , εγω δεν κραταω κακια σε κανεναν και δεν απαντω ποτε σε κακα σχολια ουτε προκαλω οποτε θα ηθελα να μην το κανετε και εσεις... Ενα σχολιο ειπα οτι ειναι πολυ μικρη η μετατοπιση - στα ορια του στατιστικου σφαλματος !

Γιατι ποιο σου κρατησε κακια εδω μεσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Για ποιο πραγμα κλαις δηλαδη?

Γελάω εννοώ!!!σε τρέλανε το στατιστικό σφάλμα,χαχα,άντε καλά μας χιόνια παιδία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανεις δε μου κρατησε - βλεπω οι παρατηρησεις ομως γινονται σε αυτους που βλεπουν το ποτηρι μισοαδειο αλλα οχι σε αυτους που το βλεπουν και μισογεματο. Τελος παντων , η δορυφορικη συμπαθητικη θα ελεγα, αν και δεν ξερω καθολου πως θα συμπεριφερθει ενα τετοιο παραξενο συστημα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Γελάω εννοώ!!!σε τρέλανε το στατιστικό σφάλμα,χαχα,άντε καλά μας χιόνια παιδία

Μακαρι να το δουμε να πεφτει.Εγω αυτο εχω βαλει στοχο,Τιποτα παραπανω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ συμφωνώ απολυτα ότι ειναι στα ορια στατιστικου λαθους.ανετα πάει λιγο βορειοτερα και να βαθυνει και καναδυο μιλιμπαρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν το εβγαζε πιο νοτια μετα θα λεγαμε ταφοπλακα , τελος καληνυχτα. Ρε ξεκολληστε για το θεο δηλαδη, nowcast και ο Θεος βοηθος. Καλο βραδυ τα λεμε σε λίγες ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Να περιμενω την εναρξη Τριπολη ή αργουμε ακομα να βαλω ξυπνητηρι το πρωι ;

Δεν έχει ακόμη συννεφιασει στην Τρίπολη;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα παιδιά μην το συνεχίζεται...όλα καλά......🙂

Και στο θέμα μας τώρα.....είδατε που ακόμα και λίγες ώρες πριν υπάρχουν αλλαγές; μην το βάζετε κάτω θετική σκέψη και μακάρι να πάρετε ότι περισσοτερο γίνεται από αυτην την διάταξη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Κανεις δε μου κρατησε - βλεπω οι παρατηρησεις ομως γινονται σε αυτους που βλεπουν το ποτηρι μισοαδειο αλλα οχι σε αυτους που το βλεπουν και μισογεματο. Τελος παντων , η δορυφορικη συμπαθητικη θα ελεγα, αν και δεν ξερω καθολου πως θα συμπεριφερθει ενα τετοιο παραξενο συστημα!

Ειδες ποσο σωστα το ανεφερες στην τελευταια σου προταση?

Δεν ξερουμε πως θα συμπεριφερθει ενα τετοιο συστημα

Οπωτε αυτο το αγνωστο,εμενα μου αρεσει.Για αυτο εχουμε και αυτη την τεραστια τρελα με τον καιρο ολοι μας εδω μεσα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Δήμος είπε:

Εγώ συμφωνώ απολυτα ότι ειναι στα ορια στατιστικου λαθους.ανετα πάει λιγο βορειοτερα και να βαθυνει και καναδυο μιλιμπαρ

Μια πολυ σωστη παρατηρηση  αυτη που αναφερεις, δημο

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Κανεις δε μου κρατησε - βλεπω οι παρατηρησεις ομως γινονται σε αυτους που βλεπουν το ποτηρι μισοαδειο αλλα οχι σε αυτους που το βλεπουν και μισογεματο.

Ναι μωρε,ετσι ειναι παντα οταν ο καθενας μες στην προσμονη του,περιμενει να διαβασει κατι θετικο,να πιαστει απο καπου.Εσυ συνεχισε να γραφεις αυτο που νομιζεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον παει απο το πρωι ελαχιστα,αλλα παντα βορειοτερα.Και στα ενδιαμεσα του τρεξιματα(9αρι,15αρι).Ωσπου εφτασε στο 18αρι να δινει πλεον υετο στην αττικη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σίγουρο είναι ότι αύριο θα είναι ενδιαφέρουσα μέρα για αρκετούς λόγους. Σίγουρα όχι από άποψης έντασης φαινομένων αλλά κυρίως από περιέργεια για το πώς θα κινηθεί τελικά αυτό το σύστημα, πως θα συμπεριφερθεί και το αποτέλεσμα όλων αυτών για την Αττική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, geod είπε:

μπορει καποιος απο τους παλιους να θυμηθει τη 1χρονια του 92? εαν ναι - θυμαστε το συστημα κ τα χαρακτηριστικά του?

Εμοιαζε αρκετα με τον Τηλεμαχο(8.1.2019) στην Αττικη...ειχε χιονια που επεσαν ολα μεσα σε μερικες ωρες στη νυχτα της αλλαγης του χρονου κυριως στα ΒΠ κ κυριως ανω των 150μ(με στρωσιμο).χιονισε παντου παροδικα...

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, geornik είπε:

Εμοιαζε αρκετα με τον Τηλεμαχο(8.1.2019) στην Αττικη...ειχε χιονια που επεσαν ολα μεσα σε μερικες ωρες στη νυχτα της αλλαγης του χρονου κυριως στα ΒΠ κ κυριως ανω των 150μ(με στρωσιμο).χιονισε παντου παροδικα...

Έστρωσε πετσουλα και σε μένα τοτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο δω και πέρα βλέπουμε ουρανό! Θα είμαστε σοφότεροι την Τριτη το Πρωί.. Καλο Λευκό ξημέρωμα σε όλους όσους περιμένουμε έστω και ψίχουλα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Εικονικό στις 200 ώρες από Τζιφο...ωραια θα ήταν..

προσπαθεις να εισαι ψυχραιμος αλλα σου ρχεται μιχαηλ...δεν θα νε ισως αυτο που θες ακριβωες αλλα μινι θα νε..αντε καλο βραδυ γιατι βλεπω να ξαναρχονται γρηγορα ξενυχτια ετσι οπως το κοβω και αν σκεφτεις οτι εγω την πιανω την κακοκαιρια καμια δεκαρια μερες πριν εχω λιγες μερες ηρεμιας ακομη....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...