Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

10 πόντους το πολύ θυμάμαι απο κέντρο και κάτω. Διόρθωσε με Γιωργο αν κάνω λάθος

Παμε στο αναλογο θεμα γιατι το παραξηλωσαμε εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολα τα ειχαμε το οτι θα μας την κανει ετσι και ο καιρος αυτο ποτε δεν το περιμενα καιρε ξυπνα επιτελους χειμωνας ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, menidi said:

Ολοι λεμε για λευκο Συνταγμα. Η κατάντια όμως της πόλης δεν φα΄νεται εκεί αλλά στην "απαξίωση" των κλασσικών ΒΠ. Πχ το 2004 και το 06 στο κέντρο έκανε ελάχιστα πράγματα. Για να μην πώ ακόμα και το 2002. Αλλα στα ΒΠ και στα περιξ ακόμα του κέντρου (Ζωγράφου, Ηλιούπολη) έγινε χαμός! Δλδ απο 150μ και πάνω. 

Τώρα, πάνε και αυτά. Ελπίζουμε να μας αποζημιώσει ο Φλεβάρης. 

Τέλος πάντων. Το ερώτημα για εμένα ειναι το εξής (και το κλείνω εδώ ζητώντας συγγνώμη απο τα παιδιά απο άλλες περιοχές): 

Ημαστε πράγματι άτυχοι; Η απλά μειώθηκε η συχνοτητα των καταβάσεων; Η ΚΑΙ τα δύο; Δεν μου αρέσουν οι μεταφυσικές ερμηνειες σε επίπεδο καιρού. Θέλω λοιπόν, αν γνωρίζει κάποιος ππερισσότερο σχετικός απο εμένα να μας πει αν μειώθηκαν οι καταβάσεις. Εγώ νομίζω πως ΝΑΙ. Οπως ειπε και χθες ο φίλος απο Ελευσίνα που ξέρει περισσότερα απο εμένα!

Αυτά...

Κλιματική αλλαγή λέγεται αυτό φίλε μου... κάθε μήνας που περνάει είναι ο θερμότερος όλων των εποχών...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και ο μέσος όρος ευρωπαίου εξίσου καλός .,... ενα ριτζ και όλα αλλάζουν απο το καλό στο βέλτιστο .... η σκακιέρα ειναι στημένη και παμε για το ρουα ματ ... 

άλλαξα και άβαταρ να θυμιθουμε τους ορθόδοξους παλιακούς χιονιάδες ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

και ο μέσος όρος ευρωπαίου εξίσου καλός .,... ενα ριτζ και όλα αλλάζουν απο το καλό στο βέλτιστο .... η σκακιέρα ειναι στημένη και παμε για το ρουα ματ ... 

άλλαξα και άβαταρ να θυμιθουμε τους ορθόδοξους παλιακούς χιονιάδες ....

Ρεεε τώρα έκανα ζουν στο άβαταρ σου χαχαχ! Στην αρχή για ένα τυπικό παγόβουνο το πέρασα, like μόνο και μόνο για άβαταρ. Κλαμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να σου πω την αληθεια εγω το γλυκοκοιταω αυτο στις 27..😋😋🍟🍔

Πράγματι για εκεί μπορεί ν είναι καλό. Για εδώ δεν περιμενω απολυτως τίποτα. Δυστυχώς Υπερεκτιμήσα τη δυναμικη στον Αγ Στεφανο. Πέρυσι και φέτος εχω διαψευστεί πανηγυρικά ως προς τις προσδοκίες μου για την περιοχή! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, freeze είπε:

και ο μέσος όρος ευρωπαίου εξίσου καλός .,... ενα ριτζ και όλα αλλάζουν απο το καλό στο βέλτιστο .... η σκακιέρα ειναι στημένη και παμε για το ρουα ματ ... 

άλλαξα και άβαταρ να θυμιθουμε τους ορθόδοξους παλιακούς χιονιάδες ....

Διακρίνω μόνο το Πασοκ, τα άλλα γράμματα τι λένε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Πράγματι για εκεί μπορεί ν είναι καλό. Για εδώ δεν περιμενω απολυτως τίποτα. Δυστυχώς Υπερεκτιμήσα τη δυναμικη στον Αγ Στεφανο. Πέρυσι και φέτος εχω διαψευστεί πανηγυρικά ως προς τις προσδοκίες μου για την περιοχή! 

Αφου δεν εκανε τιποτα σοβαρο βρε Γιωργη.Ουτε περυσι ουτε φετος.Υπομονη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να σου πω την αληθεια εγω το γλυκοκοιταω αυτο στις 27..😋😋🍟🍔

Με ΒΔ επιφάνειας και -4 στα 850 έχω να σου προτείνω δύο καλά fastfoodάδικα στην Θήβα για τις 26/1 .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Με ΒΔ επιφάνειας και -4 στα 850 έχω να σου προτείνω δύο καλά fastfoodάδικα στην Θήβα για τις 26/1 .

Να πας,εγω θα το απολαυσω απο εδω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

καλος ο μεσος ορος ευρωπαιου..

EDM0-192.gif

Χμμμμ...βρε λες;;;Ενα 8ωρακι στουπας ανετα το βγαζει 

 

 

EDM1-192.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε να δούμε τι μπορεί να βγάλει στα τελη του μήνα αρχές του άλλου...αν μπορεί φυσικά....ας ελπίσουμε να μην ήταν αυτές οι 3-4 μέρες όλος ο χειμώνας που ούτως ή άλλως 30 μέρες του έμειναν.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Να πας,εγω θα το απολαυσω απο εδω...

Εμείς φταίμε που είμαστε φιλόξενοι 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χμμμμ...βρε λες;;;Ενα 8ωρακι στουπας ανετα το βγαζει 

ναι αλλα υπαρχει μεγαλο θεμα με τον υετο εκεινες τις μερες θα δουμε μηπως βαλουν στα επομενα τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Η Θήβα τα έχει δει κ με το παραπάνω... Χαλκίδα-Αθήνα... χιονιάς αυτών των δυο κ θάψιμο όπως το 08!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

ναι αλλα υπαρχει μεγαλο θεμα με τον υετο εκεινες τις μερες θα δουμε μηπως βαλουν στα επομενα τρεξιματα

Ναι μωρε,θελει βελτιωσεις αλλα δεν φανταζει αδυνατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Athinaios said:

καλος ο μεσος ορος ευρωπαιου..

EDM0-192.gif

αμα το κιτρινακι δεν ακουμπάει τα προάστια της Λοντρας και το μπλεδομωβακι δεν χαϊδεύει απαλά τις κρουσταλλενιες αγκάλες του Αιγαίου, μην ονειρεύεσαι Αθηναίε.

Λευτέρης Παπαδοπουλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυλώνες απ τα Lidl, αποτοκα της κλιματικής υπερθέρμανσης, αστειότητες χαρτών και χρόνια χαμένα περιμένοντας τον ιστορικό. Καλήνύχτα ζωή δηλαδή κι όνειρα γλυκά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε ας κάνω και εγώ το κομμάτι μου τώρα. Χαχαχα. Λίγο πιο δυτική συνιστώσα να πάρει ο αυλωνας και είμαστε τούρμπο, νιτρο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειμώνας τέλος.. Κ να έρθει κάτι πάλι θα χαλάσει στο 90+ για εδώ.... η συνήθεια που έγινε λατρεια...

Εδω βγάζει ζωνικη χωρίς westerlies... Θα τα δούμε όλα... Αζορικος για μια ακόμη χρονιά απων..κ καλά είμαστε σερί με SSW, μόνο τέτοιους χάρτες δε βλέπω στο β ημισφαίριο..αν δεν μπουν κίτρινα γεωδυναμικα  στο β πόλο δεν γίνεται προκοπή.. Που είναι ο αζορικος οεο!?? Που είναι ο Σκανδιναβικός οεο?? Που είναι ο σιβηρικος οεο?? Άρα για ποια SSW μιλάμε.. Όταν δεν υπάρχουν αυτοί οι εμποδισμοι δεν υπάρχει SSW.. 

Αυτά από εμένα.. Καλή συνέχεια.. 

Προς το Σάββατο ίσως σχολιάσω κάτι, αν κ δε βλέπω να υπάρχει τίποτα στον ορίζοντα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...