Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Οι νότιοι γρήγορα προλαβενεται έναν εξορκισμό στο ευρωπαϊκό (Τάσο βγες έξω από το ευρωπαϊκό) 😁😁😁

θυμωσε ο χιονιας που τον εφτυσα και μου ειπε ετσι εισαι?..θα σου δειξω εγω...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αφηνω αυτο εδω με χιουμορ καθαρα για τον Μιχαλη.Σου ειπα,μη συμμαχεις με τον κοπρο...

IMG_20210120_204409.jpg

Οκ ειλικρινά τώρα θα αρχίσω τα βρισιδια. Άντε να φτάσει η μέση θερμοκρασία της γης στους 30 μπας και δεν ξανασχοληθω με χιόνι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νιαοουυυ γατακια!!! Γιωργο μην αγχωνεσαι ερχεται και ο Αττικος αμεσως μετα!!! Θα κανουμε σουμα στις 10 Φλεβαρη!! Μονο στον Βολο δεν θα χιονισει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεντροβόρειος!!😋 μόνο τέτοια να βλέπουμε......Να το κρατήσει ...με μια πιο βορειοδυτική μετατόπιση του χαμηλού......Αχχ να βγει απλά 😂

ECM1-168 (3).gif

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με χρωστάει τουλάχιστον 10 ποντο.. που δεν έριξε ο Λέανδρος

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενταξει απο τον κολπο της τεργεστης να κατηφορισει καθετα το χαμηλο να στριψει απο ιονιο και να συνεχισει οριζοντια και να βαθαινει ακριβως απο πανω μας και να συνδιαστει ταυτοχρονα υετος και ψυχος και να κανει και μερικη αποκοπη να πεφτει και ο αυλωνας ετσιο οπως πρεπει κτλ κτλ κτλ ειναι σα να περναω τριχια απο καραβοσχοινο σε τρυπα βελονας..κι ομως αν εχεις ρεντα διαβαινε και ριζικο περπατα..ειναι τα χρονια μας αυτα τελος..μας τριγυρνα και ο ιστορικος ετσι οπως το κοβω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρεξιμο που χιονιζει μεγαλο μερος της ηπειρωτικης Ελλαδας και βουνα φυσικα ❄️.  Βεβαια ειναι 8 μερες αλλα η ταση για ψυχρη εισβολη εχει εδραιωθει. Μακαρι να συνεχισει ετσι ο χειμωνας
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Μιχαηλ καλο ταξιδι αγορι μου αντε στα γιαννενα ποτε φευγεις?

Θα πάω στα Γιάννενα ΜΟΝΟ αν βγει ο Τζιφός. Αλλιώς θα περιμένω να περάσει ο χαοζαυλωνας του Ευρωπαίου. Θα διαβάσω και στο πάτωμα εδώ αν χρειαστεί. ΔΕΝ ΦΕΎΓΩ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ενταξει απο τον κολπο της τεργεστης να κατηφορισει καθετα το χαμηλο να στριψει απο ιονιο και να συνεχισει οριζοντια και να βαθαινει ακριβως απο πανω μας και να συνδιαστει ταυτοχρονα υετος και ψυχος και να κανει και μερικη αποκοπη να πεφτει και ο αυλωνας ετσιο οπως πρεπει κτλ κτλ κτλ ειναι σα να περναω τριχια απο καραβοσχοινο σε τρυπα βελονας..κι ομως αν εχεις ρεντα διαβαινε και ριζικο περπατα..ειναι τα χρονια μας αυτα τελος..μας τριγυρνα και ο ιστορικος ετσι οπως το κοβω

Τετοιο βαθυ χαμηλο και με -2 στα 850 χιονιζει παντου απο βολο και πανω φοβερο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μιχαηλ καλο ταξιδι αγορι μου αντε στα γιαννενα ποτε φευγεις?

αστον ρε εχει νευρα τωρα..παντως επειδη εγω ειμαι συνεπεις στον λογο μου φυσικα και χαρηκα απ αυτο το ακραιο σεναριο πολυ καλου χιονια αλλα το ταξα στον μιχαηλ οποτε δεν θα κανω τουμπα τωρα και αν μου ελεγε καποιος τον χανεις και τον δινεις στα γιαννενα θα διαλεγα να τον χασω και να παει στα γιαννενα...βεβαια δεν θα τα βαψω μαυρα αν μου κατσει τετοιου ειδους απιστευτη διαταξη και ειδικα με τον τετοιον τροπο .ισα ισα θα χοροπηδαω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα πάω στα Γιάννενα ΜΟΝΟ αν βγει ο Τζιφός. Αλλιώς θα περιμένω να περάσει ο χαοζαυλωνας του Ευρωπαίου. Θα διαβάσω και στο πάτωμα εδώ αν χρειαστεί. ΔΕΝ ΦΕΎΓΩ

Χαχααχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα πάω στα Γιάννενα ΜΟΝΟ αν βγει ο Τζιφός. Αλλιώς θα περιμένω να περάσει ο χαοζαυλωνας του Ευρωπαίου. Θα διαβάσω και στο πάτωμα εδώ αν χρειαστεί. ΔΕΝ ΦΕΎΓΩ

Σουπερ. Θα γίνει προσήνεμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Τετοιο βαθυ χαμηλο και με -2 στα 850 χιονιζει παντου απο βολο και πανω φοβερο σεναριο

και παρα πολυ δυσκολο..οκ η τεργεστη ειναι σιγουρα καλυτερη απο την γενοβα αλλα και πολυ πιο δυσκολη...θελει μοιρογνωμονιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς δεν έχω πράγματα να σπάσω. Αλλά αυτό που μου έσπασε τα νεύρα είναι ότι ο Τζιφός έγινε καλύτερος στα 12αρια μόνο μια μόνο για να πονέσω περισσότερο όταν θα τουμπιασει . Εντωμεταξυ, οι αυλωνες που θέλω για την δυτική Ευρώπη βγήκαν και οι 2, αλλά αν είναι να έρθει εδώ, θα σπάσει το ποδάρι του ο διάολος και θα διαλυθεί...

Κώστα @ICELARISSA ο Ευρωπαίος δεν έχει καλό χιόνι χαμηλό για.λαρισα. οι ισοβαρεις του είναι σάπιες. Βορειοανατολικός και άγιος ο θεός θα ηταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θελετε να το βγαλω λιγο πιο δυτικα στο 18αρι; ειδα υετο ευρωπαιου,εχει κατι τερατα λιγο ανατολικα μας. Θυμιζει φεβρουαριο 2005 η καταληξη και τοτε ανατολικα απο θεσσαλονικη ειχαμε θαψιματα κι εδω ενα 15-20ποντο.  Ο τελευταιος καλος φλεβαρης για κεντρικη-ανατολικη μακεδονια και θρακη αφου το 2006 και το 2012 το οριο ηταν εδω περα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δυστυχώς δεν έχω πράγματα να σπάσω. Αλλά αυτό που μου έσπασε τα νεύρα είναι ότι ο Τζιφός έγινε καλύτερος στα 12αρια μόνο μια μόνο για να πονέσω περισσότερο όταν θα τουμπιασει . Εντωμεταξυ, οι αυλωνες που θέλω για την δυτική Ευρώπη βγήκαν και οι 2, αλλά αν είναι να έρθει εδώ, θα σπάσει το ποδάρι του ο διάολος και θα διαλυθεί...

Κώστα @ICELARISSA ο Ευρωπαίος δεν έχει καλό χιόνι χαμηλό για.λαρισα. οι ισοβαρεις του είναι σάπιες. Βορειοανατολικός και άγιος ο θεός θα ηταν

Ναι ρε το ξερω με τετοια χαμηλα εμεις δεν βλεπουμε πολλα.αλλα θα βλεπες μια ας το πουμε χιονοθυελλα σιγουρα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Σουπερ. Θα γίνει προσήνεμο 

Πόσο χιόνι είχε ο Άγιος Στέφανος όσο ήμουν Λάρισα ειπαμε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Θελετε να το βγαλω λιγο πιο δυτικα στο 18αρι; ειδα υετο ευρωπαιου,εχει κατι τερατα λιγο ανατολικα μας. Θυμιζει φεβρουαριο 2005 η καταληξη και τοτε ανατολικα απο θεσσαλονικη ειχαμε θαψιματα κι εδω ενα 15-20ποντο.  Ο τελευταιος καλος φλεβαρης για κεντρικη-ανατολικη μακεδονια και θρακη αφου το 2006 και το 2012 το οριο ηταν εδω περα

Έλα πες μου πως το κάνεις δε θα το πω στους άλλους έλα πες 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...