Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία έχουμε τρεις στόχους Νικόλα Τάσου Μιχαήλ. Χαχα. Εγώ τώρα θα πω αυτο. Κυνηγαω την ώρα που η Αδριατική θα έχει 970 mb . Kκαι εγώ 0 στα 850, ενώ ταυτόχρονα η Θράκη θα έχει +6. Αυτό τόσο απλά χαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 σεναρια φοβερα για δω πανω απο 20 ποντο καμια 5, 6 πασπαλα....καμία 20 άρια περνανε απο πανω μας το χαμηλο με τη Βουλγαρία να πνίγεται στο χιονι...κάνα 2,3 προσηνεμα και κάποια οτι να ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ποπο τι μεσο ορο εβγαλε ο ευρωπαιος  αχααχ

απιστευτος ομως..τι σεναρια εχει μεσα ρε συ αντωνη?ακομη με τζετ λαγκ ειμαι...τι γινεται?ξαναρχιζουμε?...και μετα εχει και συνεχεια γιατι μυριζει αναδιπλωση απο ακομη πιο δυτικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

15 σεναρια φοβερα για δω πανω απο 20 ποντο καμια 5, 6 πασπαλα....καμία 20 άρια περνανε απο πανω μας το χαμηλο με τη Βουλγαρία να πνίγεται στο χιονι...κάνα 2,3 προσηνεμα και κάποια οτι να ναι

Αντώνη δεν χάνεται αυτό να ξέρεις για σας. Εγώ αρχές Φλεβάρη κυνηγάω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Επειδή ο καιρός χρωστάει πολλά, όταν ο ουρανός από Λάρισα και πάνω θα ναι καταξάστερος και στον Ευβοϊκό θα ρίχνει χιονοκαταιγίδες, τότε θα σταματήσω να κυνηγάω τα πάντα. Μέχρι τότε θα κυνηγάω ξαστεριά στον Θερμαϊκό και χιονοκαταιγίδες στον Ευβοϊκό. 

Μην λες τετοια, μετα στοχοποιουμαστε απο μαυρογατες, γκαντεμοσαυρες και δεν θα δουμε νιφαδα ουτε σε φωτογραφια. 

Πρεπει να δρασουμε αθορυβα με διακριτικοτητα και στοχευμένα! Οπως η αντισταση στον β παγκοσμιο ενα πραμα! 

😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

απιστευτος ομως..τι σεναρια εχει μεσα ρε συ αντωνη?ακομη με τζετ λαγκ ειμαι...τι γινεται?ξαναρχιζουμε?...και μετα εχει και συνεχεια γιατι μυριζει αναδιπλωση απο ακομη πιο δυτικα...

Τα γραψα πιο πάνω βαγγελη....ε έχει πολλά σαν τα ανσαμπλ τζιφου..Αύριο το απόγευμα θα δούμε αν έχουμε κάποιο ενδιαφέρον  ...πάντως αν μας κατσει θα ναι 5 φορές πιο δυνατό από το προηγούμενο...Αλλά ας δούμε και αυριανο τζιφο...Εγώ πιατευω οτι θα αλλάξει ο ευρωπαιος αυτη τη φορα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και εμενα ο στοχος μου είναι οι παρακατω εικονες να τις δω στις 48 ώρες, ειτε φετος το Φεβρουαριο ειτε στους επομενους χειμωενες...που θα παει θα ερθει καποια στιγμη!

archives-2004-2-13-0-0.png

archives-2004-2-13-0-1.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Επειδή ο καιρός χρωστάει πολλά, όταν ο ουρανός από Λάρισα και πάνω θα ναι καταξάστερος και στον Ευβοϊκό θα ρίχνει χιονοκαταιγίδες, τότε θα σταματήσω να κυνηγάω τα πάντα. Μέχρι τότε θα κυνηγάω ξαστεριά στον Θερμαϊκό και χιονοκαταιγίδες στον Ευβοϊκό. 

Αφου ξεχρεωσει βαλε στο σεναριο και μια νυφιτσαρα μετα εκ δυσμας για θεσσαλια και γιναμε χαχαχαχ

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

και εμενα ο στοχος μου είναι οι παρακατω εικονες να τις δω στις 48 ώρες, ειτε φετος το Φεβρουαριο ειτε στους επομενους χειμωενες...που θα παει θα ερθει καποια στιγμη!

archives-2004-2-13-0-0.png

archives-2004-2-13-0-1.png

 

Κατεβαίναμε αθηνα  με τους δικούς μου τοτε ....ξεκινήσαμε με πεντακάθαρο ουρανό απο εδω και πηγαίναμε Ξυλόκαστρο απο Αθήνα τοτε καθώς απο ιωαννινα δε πήγαινες καν...Και φτάνουμε Μαλακάσα με το χιονι στους 80 πόντους και το παρακαλάγα να σταματήσουμε στο δρόμο να παίξουμε χαχα..αξέχαστο χιονι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από βδομάδα μπαίνουμε στην μπρίζα οι Πελοποννήσιοι για άλλον ένα χιονιά ημιορεινών.

Χιονιά εξπρές στις 26 δίνει ο τζίφος, 27-28 παιος και τζεμ.

Το παρακολουθούμε να δούμε πώς θα εξελιχθεί η όλη φάση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψυχρα και λογικα συμφωνω με μιχαηλ οτι αυτος δεν ειναι αυλωνας για πεδινα παραθαλασσια βορειας ελλαδας ετσι οπως ξεκιναει και επειδη δεν ειμαστε πλεον σε πετρινα χρονια και με βαση την λογικη λες οτι αν μπορει να κανει κατι πολυ καλο με το ψυχος που κουβαλα ειναι μονο για ηπειρο και δυτικη μακεδονια.τωρα αν η ρεντα μας ειναι τοσο μεγαλη ποια και μας κατσει..ε καλως να ερθει😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, menidi είπε:

Έτσι κι αλλιώς....ότι και να ευχόμαστε, δεν μπορούμε να κάνουμε απολύτως τίποτα. Ο καιρός θα κάνει τα δικά του. 

Είτε θετικά είτε αρνητικά 😅😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ψυχρα και λογικα συμφωνω με μιχαηλ οτι αυτος δεν ειναι αυλωνας για πεδινα παραθαλασσια βορειας ελλαδας ετσι οπως ξεκιναει και επειδη δεν ειμαστε πλεον σε πετρινα χρονια και με βαση την λογικη λες οτι αν μπορει να κανει κατι πολυ καλο με το ψυχος που κουβαλα ειναι μονο για ηπειρο και δυτικη μακεδονια.τωρα αν η ρεντα μας ειναι τοσο μεγαλη ποια και μας κατσει..ε καλως να ερθει😀

Είναι μεγάλος χιονιάς για Σαλόνικα Βαγγέλη. Πέρα από τα αστεία. Μπορεί να σας βγάλει ιστορικό χιόνι η διάταξη του ευρωπαϊκού. Κυνήγησε το φίλε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, DIMITRIS said:

και εμενα ο στοχος μου είναι οι παρακατω εικονες να τις δω στις 48 ώρες, ειτε φετος το Φεβρουαριο ειτε στους επομενους χειμωενες...που θα παει θα ερθει καποια στιγμη!

archives-2004-2-13-0-0.png

archives-2004-2-13-0-1.png

 

Η πιο παν-προσηνεμική χιονοκαιρία που μπορώ να σκεφτώ! Σύντομη διάρκεια αλλά χαμηλό βόμβα και θερμοκρασίες όπως τις θέλουμε!

Αλλά μέχρι να γίνουν αυτά, να δούμε αν θα έχουμε πάλι τάση για κανονικό χειμώνα την επόμενη εβδομάδα ακριβώς. Το ένα κύμα μετά το άλλο! Να τρελαθούν οι καλοκαιράκηδες μέσα στο καταχείμωνο. Ας δείξει κάτι και ο Αμερικανός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Είναι μεγάλος χιονιάς για Σαλόνικα Βαγγέλη. Πέρα από τα αστεία. Μπορεί να σας βγάλει ιστορικό χιόνι η διάταξη του ευρωπαϊκού. Κυνήγησε το φίλε. 

δεν μου βγαινει ρε νικολα...θα το κυνηγησω αλλα δεν θα χαλαστω αν δεν μου κατσει γιατι πολυ απλα δεν το πιστεψα ουτε κι ακομη το πιστευω..ξαναγραφω θα ειναι τεραστια κ@@@δια 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τις αμαρτιες...της χρυσης δεκαετιας πληρωνουμε εμεις εδω .Οι μουντζες ειναι αμετρητες αλλα ροδα ειναι και γυριζει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

δεν μου βγαινει ρε νικολα...θα το κυνηγησω αλλα δεν θα χαλαστω αν δεν μου κατσει γιατι πολυ απλα δεν το πιστεψα ουτε κι ακομη το πιστευω..ξαναγραφω θα ειναι τεραστια κ@@@δια 😋

Φίλε ο Λέανδρος μπροστά σε αυτό δεν είναι τίποτα. Εσείς ξέρετε καλύτερα την περιοχή σας αλλά το ευρωπαϊκό αυτό που έβγαλε είναι πάρα πάρα πολύ καλό. Κάνουμε καμιά πλάκα, αλλά εδώ μιλάμε για φοβερό σενάριο κεντροβορεια χώρας. 995 χαμηλό να περνά από Εύβοια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Είναι μεγάλος χιονιάς για Σαλόνικα Βαγγέλη. Πέρα από τα αστεία. Μπορεί να σας βγάλει ιστορικό χιόνι η διάταξη του ευρωπαϊκού. Κυνήγησε το φίλε. 

Και εδώ βγάζει ιστορικό χιόνι η διάταξη του τζίφου, δεν μας αγαπάς Νικόλα καθόλου 😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Τις αμαρτιες...της χρυσης δεκαετιας πληρωνουμε εμεις εδω .Οι μουντζες ειναι αμετρητες αλλα ροδα ειναι και γυριζει...

Και δεν ηταν ούτε καν 10ετια, 8ετία ηταν για την ακρίβεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Και εδώ βγάζει ιστορικό χιόνι η διάταξη του τζίφου, δεν μας αγαπάς Νικόλα καθόλου 😭

Να σε δω μια φορά να ταχθείς σε προσηνεμο χιόνια και θα βγάλω τα μάτια μου για δυτικό Κόγκα.. θα ταχθεις μαζί μας ; Απόψε θέλω να κλείσω τεράστια μεταγραφή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειπαμε να χαλρασουμε κ μας εβαλε στην μπριζα...πολυ δυσκολη διαταξη για κατι καλο.πρεπει να κατσει τελεια η ολη φαση για να δουμε κατι καλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...