Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποπο με χιονιζουν ολο και περισσοτερα ανσαμπλ και του τζιφου σιγα σιγα...τετοιες σαπιες διαταξεις θελουμε εδω με ψοφιο κρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αργά ή γρήγορα θα γραφτεί ιστορία φέτος στη θεσσαλονίκη. και κάτι μου λέει ότι θα είναι μέσα στις επόμενες 15 μέρες αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρώτα θα πάρουμε αυτό στις 27 του μήνα με σενάριο παίου και gem και μετά το μεγάλο που θα ακολουθήσει. όπως το 2005,απλά τότε το μεγάλο έπεσε μάρτιο και χάσαμε σε δυναμική,τώρα θα πέσει στην καρδιά του χειμώνα,αρχές φλεβάρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντωμεταξύ τα βαλκάνια και ειδικότερα τα δυτικά και βορειοδυτικά τμήματα πάνε από βδομάδα να ζήσουν καταστάσεις που το 2012 θα μοιάζει γατάκι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα ανσάμπλ όχι τόσο καλά για εδώ (προς το παρόν). θα διορθωθούν όμως όταν έρθει η ώρα,τώρα είμαστε ακόμα στη ζώνη των 160-180 ωρών, μεθαύριο που θα πέσουμε στις 120 θα χτυπήσουμε σαν την κόμπρα

θέση για noiz gate - Σελίδα 2 - Κιθάρες και Ενισχυτές - Noiz | Forum και  Αγγελίες για Μουσικούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, [weathermaniac] said:

χαχα όχι εντάξει μην ανησυχείς, αν γίνει παίρνω τα ΚΤΕΛ που τόσο πολύ φοβάται το Γέτι, λόγω του φαινόμενου της πεταλούδας χαχαχα.

Π¨αντως πέρα από την πλάκα, ο τζίφος, παραμένει πολύ διαφορετικός από τα υπόλοιπα μοντέλα, ήδη από 24 ώρες.. ϊσως γίνει το θαύμα? περιμένω  να δω την ψείρα

Αναφορά ήδη για χρησιμοποίηση ΠΑΡΑΝΟΜΗΣ ΛΕΞΗΣ. ΜΠΑΝΑΡΕΤΕΤΟΝΕ, μην κανετε τα στραβα τα ματια, οχι αλλες κονσερβες σε θαλασσες κι ακτες.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο τα ενσεμπλς του τζίφου δείχνουν αυλωναροως στην Αγγλία , συνεχίζω να ελπίζω και εγώ για την συνέχεια. Ήδη έκαναν μετατόπιση στην Αμερική τα ενσεμπλς του Ευρωπαίου. Για αυτό χάρηκα με την άνοδο του ναό σήμερα, γιατί ξέρω ότι δείχνουν καπελωμα αζορικου, και ότι δεν έχουν καμία σχέση με τα ενσεμπλς του πρωινού Ευρωπαίου. Αν είναι σωστός, και αν βγει η λογική του τζίφου, τότε θα δούμε τον ναό να τρέχει κορδόνι στο +1 όπως και σήμερα, αλλά με σταδιακή πτώση στο τέλος του διαγράμματος.

χαχα.

gens-31-1-276.png

 

ο καθένας έχει τα ζωάκια του εδώ μέσα, οπότε θα επιστρατευτώ και εγώ κάτι δικό μου χαχαχα.

όποιος θέλει να αλλάξει ο αυλώνας από τα βορειοδυτικά, θα έχει αυτό το βλέμμα από εμένα.🤣

1 Dead Silence Gifs - Gif Abyss

 

Όνειρα γλυκά συμφορουμίτες μου😜

 

80αρι % 300 μέτρα πιο πάνω από εμάς.

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωπ τι ωραιο καιρο δειχνει ο τζιφος στα Γιαννενα με χιονοπτωσεις 😍 

Αντε να ριξει κανα χιονι της προκοπης.

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

Πολυ ωραια η προοπτικη στα μοντελα,αφου ναι μεν θα υπαρχει δυτικη κυκλοφορια,αλλα εδω ειμαστε τοσο ευλογημενοι που που δεν θα εχουμε φθινοπωρο με πλημμυρες μεσα στο γεναρη αφου υετος γιοκ. Φτανει τοσο που εριξε ολο το μηνα,τωρα μαζευει να τα ριξει μια και καλη οταν το χαμηλο θα κατσει ακριβως 300 χλμ κατω απο την πολη μας με το -20 στο βελιγραδι και το 0 στην καλλικρατεια. Το ευρωπαϊκο πιο ενδιαφερον για μακρια,αλλα ειναι μοντελο της πλακας και δεν το παιρνω στα σοβαρα

Πάντα ελπίζουμε στο θαύμα! Λέω μπορεί και μακάρι να το στρώσει 27 Γενάρη (έχει από το 2013 να κάνει χιόνι τότε νομίζω).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα..εν αναμονη αλλαγης του ευρωπαικου για τα σχετικα κοντινα μιας και ισως μονο το γαλλικο ειναι αυτο που στηριζει αυτο το χοντροειδες χτεσινο σεναριο.βεβαια το γαλλικο πηρε σωβρακα και φανελες στον λεανδρο οποτε η μονη επιφυλαξη ειναι λογω αυτου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα ιδιος κ ο παιος με το 12αρι του αλλα θελουμε βελτιωσεις για καλο συνδιασμο φαινομενων κ Τ εαν υποθεσουμε πως θα εβγαινε καπως ετσι

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αν το δει αυτο ο τασος θα παθει εγκεφαλικο!!!χαχαχαχα βεβαια παλι αν.μακεδονια και θρακη ειναι ECM0-144.GIF?21-12

σαλονικα πρεπει να το γυρναει ακαριαια μολις μπει το 0 με τον ΒΔ επιφανειας που θα φυσαει σωστα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαλιστα...καιρικα στα δυο σεναρια κι οσον αφορα χιονι σε πολεις συγκρουονται θεσσαλονικη και κυρις ομως αν.μακεδονια και ακομη πιο πολυ θρακη με τα γιαννενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

σαλονικα πρεπει να το γυρναει ακαριαια μολις μπει το 0 με τον ΒΔ επιφανειας που θα φυσαει σωστα?

ναι καπως ετσι...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επιμενει οπως και χθες να βλεπει αρκετο χιονι κομοτηνη-ξανθη κτλ, 

screencapture-wxcharts-com-1611210970786.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή είμαι μικρός συγκριτικά με εσάς γενικά δεν έχω ζήσει χιόνιαδες παλιούς στην Ξάνθη πάνω από 15 εκατοστά χιονι δεν έχω δει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...