Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημαντική υποχώρηση του τζίφου ήδη στις αρχικές ώρες... Δεν ένατξε.. Ωστόσο, αν και  μάλλον χάνεται το χιόνι στις 25 του μήνα, θα παλέψουμε για αυτό στις 26.. Τρόπος υπάρχει. Έτσι και αλλιώς στις αρχικές συνθήκες, μια χαρά τραβήχτηκε και ο ευρωπαίος προς τον τζίφο, οι χθεσινές 48, με τις σημερινές 24 τα λένε όλα

ECM1-48.GIF?00ECM1-24.GIF?21-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Τι να το κάνω αν χιονίζει για 1 μέρα και αυτή όχι ολόκληρη;;;;Αν χιόνιζε 5-10 μέρες σερί κάτι θα κάναμε.........

ψάξε δουλειά τότε στη Βαρσοβία , για εδώ δύσκολος είσαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

ψάξε δουλειά τότε στη Βαρσοβία , για εδώ δύσκολος είσαι

Εγώ ξέρω ότι στην Φύσκα θα θάβομαι όπως τις προάλλες και στο Κιλκίς θα παίζεται με τις πέτσες🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρά τις αλλαγές, ο τζιφος με αφήνει απόλυτα ικανοποιημένο 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Με 528 dam ότι πέφτει χιόνι , αλλά πολυ μακρυα για λεπτομερειες

Τα 850 είναι πολύ κακά όμως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Παρά τις αλλαγές, ο τζιφος με αφήνει απόλυτα ικανοποιημένο 

Μια χαρά Μιχαηλ ο τζιφος ελάχιστες οι αλλαγές του νομίζω και μια μικρή βελτίωση του εικονα εχουμε γίνει πιστεύω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω από που προσπαθούμε να πιαστούμε οι προσηνεμοι. Εγω δε βλέπω τίποτα μέχρι 5-6 Φλεβάρη. Λογικα πάμε για μετά τις 10.2. Μακάρι να ειμαι λάθος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, nikolas 2365 said:

Τα 850 είναι πολύ κακά όμως 

  Είναι νωρίς έτσι κι αλλιώς ουτε υετος υπάρχει, δεν είναι προσηνεμη η διάταξη, θα δουμε πως θα πάει  ,τουλάχιστον κερδίζουμε άλλη μια χειμερινή κακοκαιρία αν έρθει, τα μάτια μας στον Τζανετάκο, χωρίς αυτόν δεν πάμε πουθενα εμείς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Μια χαρά Μιχαηλ ο τζιφος ελάχιστες οι αλλαγές του νομίζω και μια μικρή βελτίωση του εικονα εχουμε γίνει πιστεύω.

Κοίτα ψιλοχάλασε, αλλά γενικά η εικόνα είναι ίδια, μια εξαιρετικής κοπής χιονοκαιρία για την Ήπειρο. Είμαστε για μια ακόμη φορά στο όριο. ΕΛπίζουμε για τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε το τζιφο σιγα σιγα παει προς παιο...Τα ενσεμπλς κ το κυριο του παιου μιλησαν...

ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΔΙΑΤΑΞΗΜΕ ΑΡΧ.........ΑΑΑΑΑ...ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ Κ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  , ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προς το παρον το 6αρι γφσ αττικη-ευβοια-κρητη δινει υετο στους βορειους τιποτα σε σχεση με ευρωπαικο (δινει στην θρακη 26 του μηνα μεσανυχτα)

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κοίτα ψιλοχάλασε, αλλά γενικά η εικόνα είναι ίδια, μια εξαιρετικής κοπής χιονοκαιρία για την Ήπειρο. Είμαστε για μια ακόμη φορά στο όριο. ΕΛπίζουμε για τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα! 

Ναι εντάξει αλλά την βοήθεια του την πήρε και χθες βράδυ και σήμερα και απο αλλά μοντέλα,κρίσιμα τα 12αρια σήμερα Μιχαηλ.Σχεδον πάντα στο όριο είμαστε τα τελευταια χρονια πιστεύω να αντέξουμε παμε για τα καλυτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Athinaios είπε:

προς το παρον το 6αρι γφσ αττικη-ευβοια-κρητη δινει υετο στους βορειους τιποτα σε σχεση με ευρωπαικο

Μην το κοιτας εχει καει... Απο δω και περα τον περιμενω με σπασμένα φρένα να πηγαίνει σαν τη προηγούμενη κακοκαιρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ολα στρωνουν για το επομενο θαψιμο...χοχοχο

Έγινες βόρειος ρε γείτονα? Προδοσία?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

@ΠΩΓΩΝΙ

Αυτό εδώ θέλουμε

anim_knm4.gifanim_yuj5.gifanim_tit4.gif

Ναι Μιχαήλ και θα το έχουμε,σχεδόν το ιδανικό....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ονειρευομαι χαμηλαρα στην πελοποννησο κι ενισχυση του περνωντας στο αιγαιο με ανατολικη κινηση και συγκλισαρα βδ-βα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ναι εντάξει αλλά την βοήθεια του την πήρε και χθες βράδυ και σήμερα και απο αλλά μοντέλα,κρίσιμα τα 12αρια σήμερα Μιχαηλ.Σχεδον πάντα στο όριο είμαστε τα τελευταια χρονια πιστεύω να αντέξουμε παμε για τα καλυτερα.

Σϊγουρα, έχει τραβήξει τα μοντέλα προς αυτόν σήμερα, και επειδή δεν μιλάμε για τον τελείως άσχετο τζίφο, έχουμε ακόμα ελπίδες. Μακάρι φίλε να μας κάνει την χάρη. Έχει περάσει πολύς καιρός από το 2005...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ονειρευομαι χαμηλαρα στην πελοποννησο κι ενισχυση του περνωντας στο αιγαιο με ανατολικη κινηση και συγκλισαρα βδ-βα

Για ποτε τα ονειρεύεσαι αυτά?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ονειρευομαι χαμηλαρα στην πελοποννησο κι ενισχυση του περνωντας στο αιγαιο με ανατολικη κινηση και συγκλισαρα βδ-βα

Τα όνειρα ειναι για όλους Τζορτζ...keep dreaming 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...