Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Σε μενα θα χιονισει;

10 πόντο σίγουρα τώρα για παραπάνω δεν ξέρω...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σιγά σιγά μπαίνουνε στα 12αρια, ας ελπίσουμε ο αυλωνας να πάει εκεί που προορίζεται, δηλαδή στα βορειοδυτικά. Αλλιώς, ήδη βλέπω ότι ο επόμενος αυλωνας θα αφορά κεντροδυτική Ευρώπη, η θα έρθει πολύ που μετά χρονικά από ότι νομίζουμε, μια και ο ΝΑΟ έκανε ακριβώς αυτό που ανέφερα εχθές ότι θα κάνει. Άνοδος δηλαδή, μόνο και μόνο για να πέσει ξανά μετά. Μέχρι στο ύψος της Θεσσαλονίκης βολεύει το κέντρο του χαμηλού. Πιο νότια τελειώνουν αυτόματα θερμοκρασίες και υετός...

Αυτό είτε για 25 είτε για 26 του μήνα , γιατί είναι διπλή η πιθανότητα, χωρίς όμως να μπορούν να συμβούν και τα 2

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η θεσσαλονικη πηρε 2 χιονια στο φοβερο χειμωνα της ηπειρου και τον τεραστιο χιονια της θρακης το 2005. Οποτε μαλωστε μεταξυ σας δυτικα και ανατολικα μας,δεν μας χαλαει καθολου,απλα δεν θελουμε να σκασει πανω μας ο αυλωνας και κατ επεκταση να βγει το χαμηλο οπου να ναι. Θα  στρωσουμε και τον βασιλια τζιφο σιγα σιγα. ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιώνεται το αικον. Λογικά θα βγει πολύ καλύτερη η 25 η εδώ. Αν βγει, χαρίζω την δεύτερη στις 26

Το μόνο που με αγχώνει είναι μην κάνει αντίθετα βήματα ο Τζιφός μετα, όπως τις προηγούμενες 15 μέρες 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, sakis13 said:

  Εχουμε ριξει πολυ τα στανταρ μας..Εγω αυτο βλεπω...Υπο φυσιολογικες συνθηκες ουτε που θα διναμε σημασια στον αυλωνα Τσιτσιολινα που ερχεται...Οπου φτωχος κι η μοιρα του θα μου πειτε.....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εκλαψα με το τσιτσιολινα που τη θυμηθηκες... 

Εγω προσωπικα δεν ασχολουμαι καν με αυτο στις 27 γιατι φαινεται λιγο ψευτοαυλωνας παλι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ εκλαψα με το τσιτσιολινα που τη θυμηθηκες... 

Εγω προσωπικα δεν ασχολουμαι καν με αυτο στις 27 γιατι φαινεται λιγο ψευτοαυλωνας παλι.. 

Εσύ...εκεί που μένεις, αλλά και ο snow sick, πρέπει να να ασχολείσαι με ΟΛΑ! Η Ραπεντώσα δεν είναι κάπου προς το Διόνυσο; Αυτά τα μέρη εκεί, είναι τρομερά όσον αφορά το χιόνι. Τι να λέμε τώρα...

Εγώ αν έμενα εκεί, όλη την ημέρα (που λέεει ο λόγος) θα στραβωνόμουν στα μοντέλα! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

Που είναι οι αυλωνες που για να δεις αν είσαι μέσα στο - 10 ή στο - 12 στα 850 επερνες μεγεθυντικό φακό?? 

https://www.youtube.com/watch?v=R5o6sOklUF8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Εσύ...εκεί που μένεις, αλλά και ο snow sick, πρέπει να να ασχολείσαι με ΟΛΑ! Η Ραπεντώσα δεν είναι κάπου προς το Διόνυσο; Αυτά τα μέρη εκεί, είναι τρομερά όσον αφορά το χιόνι. Τι να λέμε τώρα...

Εγώ αν έμενα εκεί, όλη την ημέρα (που λέεει ο λόγος) θα στραβωνόμουν στα μοντέλα! 😂

Χαχαχα εγω λογω εξεταστικης και επειδη τελειωνω τη σχολη δεν μπορω να δωσω τωρα σημασια σε κατι τετοιο, εναν ξωφαλτσο αυλωνα(η αδερφη του Λεανδρου) αν και μενω στα βορεια της Αττικης.. Εαν απο την αλλη ηταν κατι πολυ μεγαλο πχ ιστορικος χιονιας μπορει να εφτανα σε σημειο να μη δινω και μαθηματα χαχα 😂 

Το να δω παντως στουπιτσα στις 27 Ιανουαριου ειναι σχετικα ευκολο και κατορθωτό. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολύ κοντά στον στόχο το αικον, να δούμε αν βγάλει τον θρακιώτικο χαμό τωρα

Μισέλ Έρχεται κογκας.. Αλλα προς τα εδώ... Χαχαχαχα 😂😂

Κλασσική διάταξη θαψιματος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τα βαθη της καρδιας μου ευχομαι να βρειτε τη μεση λυση ηπειρωτες και θρακιωτες για να μεινετε ολοι ικανοποιημενοι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Μισέλ Έρχεται κογκας.. Αλλα προς τα εδώ... Χαχαχαχα 😂😂

Ένα μοντέλο έχετε όλο και όλο, το οποίο την προηγούμενη φορά εφηύρε κάτι για να το εξαφανίσει. Προς το παρόν ρεαλιστικά μιλώντας η Θράκη έρχεται δεύτερη. Αν αλλάξει αυτό στα υπόλοιπα 12αρια θα δείξει 

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

Απο τα βαθη της καρδιας μου ευχομαι να βρειτε τη μεση λυση ηπειρωτες και θρακιωτες για να μεινετε ολοι ικανοποιημενοι. 

Η Αλβανία δηλαδή καιρικά. Χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ένα μοντέλο έχετε όλο και όλο, το οποίο την προηγούμενη φορά εφηύρε κάτι για να το εξαφανίσει. Προς το παρόν ρεαλιστικά μιλώντας η Θράκη έρχεται δεύτερη. Αν αλλάξει αυτό στα υπόλοιπα 12αρια θα δείξει 

Η Αλβανία δηλαδή καιρικά. Χαχαχα 

Αλβανια ειναι το οριο για σενα,γτ οι υπολοιποι γιαννιωτες προφανως και θελουν λιγοτερα χιλιοστα αλλα σε χιονι,παρα πλημμυρες για να χιονιζει στα ακατοικητα,αρα το χαμηλο νοτιοτερα. Οι θρακιωτες το θελουν στη σαμο κολλημενο,οποτε βρειτε τα σε αργη πορεια απο εκει που το θελετε εσεις προς τα εκει που το θελουν εκεινοι και με την ευχη μας να κολλησει στη μεση των σποραδων για πολλες ωρες για να χιονιζεστε και ταυτοχρονα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ένα μοντέλο έχετε όλο και όλο, το οποίο την προηγούμενη φορά εφηύρε κάτι για να το εξαφανίσει. Προς το παρόν ρεαλιστικά μιλώντας η Θράκη έρχεται δεύτερη. Αν αλλάξει αυτό στα υπόλοιπα 12αρια θα δείξει 

Κατά βάθος ξέρεις που θα κάτσει η μπίλια... 😜😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον παρόν να κάνει το διπλό ταμπλό να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι. Λίγο ακόμα θέλει και θα δούμε το απόλυτο Γιαννιώτες και Θρακιώτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Κατά βάθος ξέρεις που θα κάτσει η μπίλια... 😜😜😜😜

Πέρσι η προπερσι ναι, αλλά φέτος έχω τις αμφιβολίες μου, μπορεί και να γίνει έστω και σε μικρογραφία αυτό που κυνηγαω 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδω ποντιος πιλατος!!!χαλαρουιτα ο σαλονικιος..οτι αρπαξουμε και αν βρουμε 500αευρα μετα την πτωση απο τον 7 οροφο καλως να τα βρουμε...αλλου ειναι το χοντρο παιχνιδι εκει οπου οι δεικτες πλεον το κεντραρουν...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...