Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εδω ποντιος πιλατος!!!χαλαρουιτα ο σαλονικιος..οτι αρπαξουμε και αν βρουμε 500αευρα μετα την πτωση απο τον 7 οροφο καλως να τα βρουμε...αλλου ειναι το χοντρο παιχνιδι εκει οπου οι δεικτες πλεον το κεντραρουν...χαχαχαχα

Θυμάσαι τι σου έλεγα εχθές στο τηλέφωνο ε?😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Θυμάσαι τι σου έλεγα εχθές στο τηλέφωνο ε?😉

ναι το ειδα και τρελλαθηκα μιχαηλ...μη μιλας ομως...οκ?🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλοι θα πάνε στο παιο.. Μάλλον έχουν αρχίσει να τουμπαρουν.. Μπαμ κάνει.. Κύριο κ ανσαμπλς παιου δείχνουν το δρόμο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ναι το ειδα και τρελλαθηκα μιχαηλ...μη μιλας ομως...οκ?🤣

Ανοιχτειτε παιδια..μια παρεα ειμαστε...θα πεσει πιο πολυ γελιο μετα..🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ναι το ειδα και τρελλαθηκα μιχαηλ...μη μιλας ομως...οκ?🤣

Πωω ο Βασίλης μου λέει να μην μιλάω για αυτό σε 3 μέρες εσύ για το επόμενο χαχα  οκ, εμένα το κοντινό είναι αυτό που με καίει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Πωω ο Βασίλης μου λέει να μην μιλάω για αυτό σε 3 μέρες εσύ για το επόμενο χαχα  οκ, εμένα το κοντινό είναι αυτό που με καίει 

σιγη ιχθυος μιχαηλ..σσστττττ..μας ακουνε...θα τα πουμε στο τηλ μετα τον παιο..οταν ερθει η ωρα θα σκασει μυτη το τερας...το κοινο συμφερον μας...ισχυς εν τη ενωσει😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

παιδιά προσήνεμο είναι μην μπερδευόμαστε!!

προς το παρόν ας το δειχνε και Τουρκία...κάτω απ τις 72 ξέρεις που θα καταλήξει 😛 😛 😛 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εδω ποντιος πιλατος!!!χαλαρουιτα ο σαλονικιος..οτι αρπαξουμε και αν βρουμε 500αευρα μετα την πτωση απο τον 7 οροφο καλως να τα βρουμε...αλλου ειναι το χοντρο παιχνιδι εκει οπου οι δεικτες πλεον το κεντραρουν...χαχαχαχα

Για ρίξε δείκτες!!!!!;;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ρε φουστη μου να τα μας ο Τζιφός κάνει στην αρχή αντίθετα βήματα από το αικον! Τζάμπα χάρηκα, πάλι τίποτα δεν.θα κάνει στην Ήπειρο πέρα από βροχές και χιόνια πάνω από τα 1000...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε ρε φουστη μου να τα μας ο Τζιφός κάνει στην αρχή αντίθετα βήματα από το αικον! Τζάμπα χάρηκα, πάλι τίποτα δεν.θα κάνει στην Ήπειρο πέρα από βροχές και χιόνια πάνω από τα 1000...

Μου αρεσει το θετικο σου πνευμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε ρε φουστη μου να τα μας ο Τζιφός κάνει στην αρχή αντίθετα βήματα από το αικον! Τζάμπα χάρηκα, πάλι τίποτα δεν.θα κάνει στην Ήπειρο πέρα από βροχές και χιόνια πάνω από τα 1000...

Σε μένα θα χιονίσει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε ρε φουστη μου να τα μας ο Τζιφός κάνει στην αρχή αντίθετα βήματα από το αικον! Τζάμπα χάρηκα, πάλι τίποτα δεν.θα κάνει στην Ήπειρο πέρα από βροχές και χιόνια πάνω από τα 1000...

μιχαηλ μην τρελλενεσαι...ενας παιος κι ενα γαλλικο ειναι...αφου ξερεις το βαλς των μοντελων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να κανω μια ερωτηση? Ειναι φυσιολογικη η υπαρξη του γροιλανδικου αντικυκλωνα τοσες συνεχομενες εβδομαδες/μηνες?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω περιμένω χαλαρός όπως πάντα, κι αν καθήσει κάτι, έστω και ξώφαλτσο, πάλι ευχαριστημένος θα είμαι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μιχαηλ μην τρελλενεσαι...ενας παιος κι ενα γαλλικο ειναι...αφου ξερεις το βαλς των μοντελων

Εντάξει πολλές τάπες, αλλά επειδή τώρα πήγα στο pc είδα ότι έγινε μετατόπιση στον μέσο όρο.. τώρα απλά ελπίζω να βγει το πρώτο στις 25 ασχέτως το τι θα γίνει στις 26

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

Σε μένα θα χιονίσει?

 Όχι, αλλά σε 15 μέρες μπορεί . Χαχαχ

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μου αρεσει το θετικο σου πνευμα...

Αυτο είναι ο μέσος ορος μου, δεν έχεις δει αρνητικό πνευμα γιατι τότε απλά βγαίνω εκτο φόρουμ να μην πριζω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, chemical_JKou είπε:

Μικρές βελτιωσούλες στο άικον και γίναμε! 🤣

μα τοση λαχταρα για τον αυλωνισκο?θρακιωτες ηπειρωτες νησιωτες...χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...