Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω θα πω οτι η κατασταση ειναι ενδιαφερον και στα ορια του τιποτα εως ενος ενδιαφερον χιονια παντως

Συμφωνώ...Αλλά σοβαρός θα ναι απο Θεσσαλονίκη και ανατολικότερα..αν είναι τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gemeu-2-138.png?12

Θάψιμο των βουνών μας από GEM, έχουμε να δούμε πολλά σεναρια ακόμη αλλά το μόνο σίγουρο είναι οτι οι 120 -144 ώρες των μοντέλων τώρα δεν θα είναι έτσι στο nowcast.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μια ασχετη ερωτηση..... οταν μου βγαζει κατω στην οθονη ο ταδε αντεδρασε σε μια δημοσιευση ειναι κατι που πρεπει να το δω και που

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

τιποτα σε θρακη και το gfs παει για ηττα το ευρωπαικο εχουν φτιαξει το gfs εχει γινει σταθερο μοντελο

Ναι το ''πειράξανε΄΄ Μάρκο και το κάνανε εργοστασιακό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To θεμα ειναι να επιμείνουν στην λογική του χαμηλού όπως περίπου το δείχνουν τώρα τζεμ και πρωινός ευρωπαίος και όσο πλησιάζουμε να υπάρχουν βελτιώσεις σε όλους τους παράγοντες για όσο το δυνατόν περισσότερες περιοχές της χώρας γίνεται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

μια ασχετη ερωτηση..... οταν μου βγαζει κατω στην οθονη ο ταδε αντεδρασε σε μια δημοσιευση ειναι κατι που πρεπει να το δω και που

Πατας πανω στην ειδοποιηση φιλε μου και σε παει στο.μηνυμα σου οπου καποιος εχει αλληλεπιδρασει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι μωρε φίλε αν επινα κιόλας χαχαχα... Τεσπά ας πάρουμε ότι μπορούμε περισσοτερο

Χαχα το ξέρω Μιχαηλ για εμένα λέω ,αλλά πάλι  πετσα βλεπω φιλε τεσπα αρκει να μη χαλασει κι αλλο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πατας πανω στην ειδοποιηση φιλε μου και σε παει στο.μηνυμα σου οπου καποιος εχει αλληλεπιδρασει.

οκ ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν θα την βγάλει με μια πέτσα μόνο το κέντρο φέτος...η συνταγή είναι μια και χωράει βελτιώσεις...

Canada EU trade agreement

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

gemeu-2-138.png?12

Θάψιμο των βουνών μας από GEM, έχουμε να δούμε πολλά σεναρια ακόμη αλλά το μόνο σίγουρο είναι οτι οι 120 -144 ώρες των μοντέλων τώρα δεν θα είναι έτσι στο nowcast.

Φιλε Μητσο σε αυτην την διαταραχη(αν βγει τελικα χαμηλο βεβαια) ειναι αυτο που ψαχνω ακριβως.Μιλαμε οτι απο καταρρακτωδη βροχη μετατρεπεται σε λιγη ωρα σε παρανοικη χιονοπτωση εδω πανω.Μιλαμε για παρανοια 

Αν δε,παρει πιο ανατολικη πορεια βαζει στο παιχνιδι χαμηλα υψομετρα στον νομο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chemical_JKou είπε:

Τι κάνει το GEM ρε παιδιά!!! Θάψιμο των ορεινών ημιορεινών όλης της Ελλαδας. και αρκετών πεδινών - ημιπεδινών 

Πάντως με -35, -6, ΒΔ άνεμο επιφάνειας και μπόλικο υετό, μπορούμε να ελπίζουμε κι εμείς οι ημιπεδινοι των ΒΠ!! 

ΟΚ...και μετά ξύπνησα. Αλλά θεωρητικά, θα μπορούσε να υπάρχει μια πιθανότητα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω ότι ίδια λογική με το τζεμ και τον πρωινό ευρωπαίο έχει και το Γαλλικό έως τις 114 ώρες που τρέχει πάνω κάτω τα ίδια θα έβγαζε ή με μικρές διαφορές....επίσης icon και ούκμο βγάζουν το χαμηλό αλλά ανατολικότερα.....δηλαδή ένα καλό κλικ δυτικότερα και θα συγκλίνουν και αυτά δεν είναι ότι δείχνουν κάτι τελείως διαφορετικό....ούτως ή άλλως ακόμα στις 120-144 ώρες βρισκόμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...