Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Συμφωνώ...Αλλά σοβαρός θα ναι απο Θεσσαλονίκη και ανατολικότερα..αν είναι τελικα

Ελλαδα ειναι και εκει χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι διορθώσεις στον αζορικο θα συνεχιστουν και κατά συνέπεια στα ποιοτικα χαρακτηριστικά του αυλωνα. Το πρωτο χαμηλό δεν ξέρουμε που θα σκάσει, αλλά υπολογίζουμε πάνω στην πελλοπονησο περιπου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Να πω ότι ίδια λογική με το τζεμ και τον πρωινό ευρωπαίο έχει και το Γαλλικό έως τις 114 ώρες που τρέχει πάνω κάτω τα ίδια θα έβγαζε ή με μικρές διαφορές....επίσης icon και ούκμο βγάζουν το χαμηλό αλλά ανατολικότερα.....δηλαδή ένα καλό κλικ δυτικότερα και θα συγκλίνουν και αυτά δεν είναι ότι δείχνουν κάτι τελείως διαφορετικό....ούτως ή άλλως ακόμα στις 120-144 ώρες βρισκόμαστε

τι να πω...εγω κραταω μικρο καλαθι παντως😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, menidi said:

Πάντως με -35, -6, ΒΔ άνεμο επιφάνειας και μπόλικο υετό, μπορούμε να ελπίζουμε κι εμείς οι ημιπεδινοι των ΒΠ!! 

ΟΚ...και μετά ξύπνησα. Αλλά θεωρητικά, θα μπορούσε να υπάρχει μια πιθανότητα!!

Έχουμε να δούμε σενάρια ακόμα!!! Νομίζω δίκιο έχεις όμως, αν είχαμε να κάνουμε με αυτό το run. Να γέμιζαν λίγο παρακάτω και τα 850 καλά θα ήταν, Αλλά πού;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

GEM = ΣΟΚ Κ ΔΕΟΣ!!!!!!!!!! 

Π'ωωωωωωωωωωωω.... Ηδονή..... 

 

ριξτε παιδια εγω κωλυομαι...χαχαχαχαχα,,το πρωτο σου ΣΟΚ και ΔΕΟΣ ειναι κωστα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως,σαν εικονικό τρέξιμο του Τζεμ, γιατί τίποτα δεν έχει ξεκαθαρίσει,να έβγαζε ένα από τα μαυρακια(σύγκλιση)σε πεδινή πόλη..Δεν ξέρω το ένα μέτρο,αν είναι υπερβολή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ριξτε παιδια εγω κωλυομαι...χαχαχαχαχα,,το πρωτο σου ΣΟΚ και ΔΕΟΣ ειναι κωστα?

ΒΑΓΓΈΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΆΖΩ ΕΓΏ ΑΥΤΌ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ... ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

ΒΑΓΓΈΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΆΖΩ ΕΓΏ ΑΥΤΌ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ... ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

μιλαω με στελιο τωρα που παιρνεις..χαχαχαχαχα...παντως ειναι πολυ δυσκολο να βγει..η ωκεανιδα ειναι ενα τιποτα σε ακραιο σεναριο σε σχεση με αυτο αν γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

σοτο απο μακροχωρι σε βλεπω θετικο αρα κατι καλο θα βγει

Ο μακροχωρίτης συνήθως είναι απαισιόδοξος (απ'οτι έχω παρακολουθήσει) με τα κεντροβόρεια..τώρα που φαίνεται αισιόδοξος σημαίνει ότι ο επερχόμενος χιονιάς θα είναι υψηλής κατηγορίας......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως πουρνάρια έχει και το Μενίδι!! Από τα 210μ και πάνω που αρχίζουν οι εκτός σχεδίου περιοχές!!! Πλούσιοι και φτωχοί ενωμένοι. Ταξική ειρήνη για ένα νέο θαψιμο!!! 

Όλοι μαζί μπορούμε!  (να χιονιστουμε)

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχχαα το ξερω βρε αλλα ειπες κεντροβορεια για αυτο το λεω

Οχι ρε κεντροβορεια ειπα τι δινουν τα ενς του παιου ποσοστα που θα αφορουν χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οχι ρε κεντροβορεια ειπα τι δινουν τα ενς του παιου ποσοστα που θα αφορουν χιονια

Ααααααα...δινουν τοσες πιθανοτητες στα κεντροβορεια ;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοι οι κεντροβορειοι και κυριως μακεδονες και ακομα πιο πολυ κυριως θεσσαλονικεις δειτε σεναριο 8ντου τζιφου και δείτε τι περιμενουμε να γίνει εδω και χρόνια.. εντωμεταξύ ειναο περιπου σαν  τον ευρωπαιο αλλα ξεκιναει απο ιονιο εκει οου πρεπει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως το τζεμ για την θεσσαλονικη δεν ειναι και κατι τρελλο στην υψηλη αναλυση...απλα εχει διαρκεια με ψιλοχιονισμα ασχετα βεβαια που συνηθως και δεν ξερω και τον λογο που συμβαινει αυτο σε τετοια διαταξη παντα υποεκτιμα τον υετο εδω ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...