Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ολοι οι κεντροβορειοι και κυριως μακεδονες και ακομα πιο πολυ κυριως θεσσαλονικεις δειτε σεναριο 8ντου τζιφου και δείτε τι περιμενουμε να γίνει εδω και χρόνια.. εντωμεταξύ ειναο περιπου σαν  τον ευρωπαιο αλλα ξεκιναει απο ιονιο εκει οου πρεπει 

πραγματικα ομως αν βγει αυτο δινω ολα τα υπολοιπα χαμηλα του χειμωνα σε ολους τους υπολοιπους..εχει καμια 50μμ τουλαχιστον μμ χιονουετου και διαρκεια 1.5 μερα τουλαχιστον...μ αυτο εγω θα εκλεινα για φετος και θα χαλαρωνα πληρως..ακομη και ο τασος νομιζω οτι θα χαλαρωνε...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

πραγματικα ομως αν βγει αυτο δινω ολα τα υπολοιπα χαμηλα του χειμωνα σε ολους τους υπολοιπους..εχει καμια 50μμ τουλαχιστον μμ χιονουετου και διαρκεια 1.5 μερα τουλαχιστον...μ αυτο εγω θα εκλεινα για φετος και θα χαλαρωνα πληρως..ακομη και ο τασος νομιζω οτι θα χαλαρωνε...χαχαχαχαχα

Ο Τάσος θέλει και μια καμήλα για επιδόρπιο ... χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

πραγματικα ομως αν βγει αυτο δινω ολα τα υπολοιπα χαμηλα του χειμωνα σε ολους τους υπολοιπους..εχει καμια 50μμ τουλαχιστον μμ χιονουετου και διαρκεια 1.5 μερα τουλαχιστον...μ αυτο εγω θα εκλεινα για φετος και θα χαλαρωνα πληρως..ακομη και ο τασος νομιζω οτι θα χαλαρωνε...χαχαχαχαχα

Βαγγελη ειναι απιστευτο ουτε σε χαρτες cfs δεν υπαρχει αυτο χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη ειναι απιστευτο ουτε σε χαρτες cfs δεν υπαρχει αυτο χαχαχα

και μαλλον λιγα λεω 50...μπερδευω τα κιτρινα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη ειναι απιστευτο ουτε σε χαρτες cfs δεν υπαρχει αυτο χαχαχα

Βάλτε το εδώ ρε παιδιά να το δούμε λίγο για να το έχουμε για όνειρα γλυκά... 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά την αξιόλογη  διαταραχή που αρχίζει να φαίνεται γίια αρκετές περιοχές στις 26-27 του μήνα περίπου, η συνέχεια είναι τόσο αδιάφορη που σε κάνει να βαριέσαι να κοιτάξεις μέχρι το τέλος τα τρεξίματα 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και μαλλον λιγα λεω 50...μπερδευω τα κιτρινα..

Επταπυργίο είναι 1 μέτρο αυτό ποιοτικής χιονοθυελας οκ θα το πάρω τυλεχτε το... 😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και μαλλον λιγα λεω 50...μπερδευω τα κιτρινα..

Βαγγελη αδερφε μου φερε το σεναριο 8 αγορι μου,τσολια μου σε παρακαλω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βαγγελη αδερφε μου φερε το σεναριο 8 αγορι μου,τσολια μου σε παρακαλω

αν μπορουσα θυσιαζα και τον επομενο χειμωνα για να το δω αυτο να συμβαινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως οσο και να θελουμε ο καιρος δεν τραβαει... μαλλον του χρονου συνηθισμενοι ειμαστε εκτος κ'αν εχει ορεξη ο φεβρουαριος η γινει κατι στις 27-28..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μιλαμε για παρανοια.

 

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

IMG_20210121_192640.jpg

Γιώργη αυτό είναι gem? Στις ποσες ώρες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

παντως οσο και να θελουμε ο καιρος δεν τραβαει... μαλλον του χρονου συνηθισμενοι ειμαστε εκτος κ'αν εχει ορεξη ο φεβρουαριος..

Κάτι έχεις πάρει εσύ!! Έχεις γίνει πιο σοφός κι από τον μπάρμπα Στρουμφ μέσα σε λίγες ημέρες!!! Εύγε!! Το εννοώ!! Και στο λέω σαν πολύ μεγαλύτερος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Μετά την αξιόλογη  διαταραχή που αρχίζει να φαίνεται γίια αρκετές περιοχές στις 26-27 του μήνα περίπου, η συνέχεια είναι τόσο αδιάφορη που σε κάνει να βαριέσαι να κοιτάξεις μέχρι το τέλος τα τρεξίματα 😂😂

Μετά από αυτό μετά τις 10.2 και βλέπουμε αν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Κάτι έχεις πάρει εσύ!! Έχεις γίνει πιο σοφός κι από τον μπάρμπα Στρουμφ μέσα σε λίγες ημέρες!!! Εύγε!! Το εννοώ!! Και στο λέω σαν πολύ μεγαλύτερος!

Έτσι είναι ο Αθηναιος τις τελευταίες 2-3 μέρες. New edition. Μεσα σε 1 ώρα από τα μέτρα μας πάει για τους χρόνου. Απολα έχει τη μενού!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και παμε ψυχραιμα να δουμε το ευρωπαικο σιγα σιγα για να δουμε αν θα επιμενει στο σεναριο πεφτω και βρισκω πορτοφολι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σεναριο 8 του γφς Γιωργη...

Ευχαριστω!Ε ρε με τα σενάρια:) Τεσπα μακάρι ν γίνει ότι καλύτερο. Προσωπικά δε μου γεμίζει το μάτι. Ελπίζω ν πέσω έξω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...