Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγνωμη αλλα γιατι μου σβησατε που ανεβασα για την εμυ για τον καιρο? για ποιον λογο? εβαλα και οτι ειναι πηγη απο εμυ τωρα ειστε λαθος οποιος αδμιν το εσβησε να μου πει τον λογο

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ευχαριστω!Ε ρε με τα σενάρια:) Τεσπα μακάρι ν γίνει ότι καλύτερο. Προσωπικά δε μου γεμίζει το μάτι. Ελπίζω ν πέσω έξω. 

Τι να σου γεμιζει μωρε;; Χαβαλες να γινεται,αλλα οτι υπαρχει ευκαιρια για κατι συντομο και δυνατο στα ημιορεινα της αττικης,υπαρχει.Φαβορι ειναι τα βορειοδυτικα με διαφορα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Πάμε για τον τεράστιο προσήνεμο Ευρωπαίεεε

Τεράστιο κιόλας; Κόψε κάτι ρε συ! Τίποτα δεν δείχνει ότι μπορούν να παίξουν τα εντελώς πεδινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εδω εισαι εσυ πουλακι μου...χαχα

Χαχαχαχα όχι που θα αφήσω την μαυρόγατα να αλωνίζει.χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

συγνωμη αλλα γιατι μου σβησατε που ανεβασα για την εμυ για τον καιρο? για ποιον λογο? εβαλα και οτι ειναι πηγη απο εμυ τωρα ειστε λαθος οποιος αδμιν το εσβησε να μου πει τον λογο

Νομίζω οι επίσημες προγνωσεις είναι σε άλλο θέμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

συγνωμη αλλα γιατι μου σβησατε που ανεβασα για την εμυ για τον καιρο? για ποιον λογο? εβαλα και οτι ειναι πηγη απο εμυ τωρα ειστε λαθος οποιος αδμιν το εσβησε να μου πει τον λογο

Ο λογος ειναι οτι υπαρχει τοπικ για τις επισημες προγνωσεις και θα πρεπει να το αναρτας εκει οπως κανουν ολοι.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

χαλλλλλαρος ειμαι....😎

Σε ξέρω τι εννοείς χαλαρός. Χαχα. Τώρα ήδη ξεψαχνίζεις Ευρωπαίο 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Σε ξέρω τι εννοείς χαλαρός. Χαχα. Τώρα ήδη ξεψαχνίζεις Ευρωπαίο 😂😂😂

μονο?...και λιγα λες...χαχαχαχα...φυλλο και φτερο τον κανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

χαλλλλλαρος ειμαι....😎

Δηλαδή βαγγελη τι εννοείς αν σου βγάλει το σενάριο 8 του τζιφου ο ευρωπαιος η κατι παρομοιο δε θα γράψεις σοκ και δέος; ;; 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ο λογος ειναι οτι υπαρχει τοπικ για τις επισημες προγνωσεις και θα πρεπει να το αναρτας εκει οπως κανουν ολοι.

α μαλιστα ενω οταν το ανεβαζουν αλλα μελη δεν τους το λες το αφηνεις οπως πριν λιγες μερες ενταξει δεν πειραζει..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Δηλαδή βαγγελη τι εννοείς αν σου βγάλει το σενάριο 8 του τζιφου ο ευρωπαιος η κατι παρομοιο δε θα γράψεις σοκ και δέος; ;; 😂😂😂

με αυτο ναι...8000000 γραμματοσειρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

Μακάρι να δείξει μεγάλο προσήνεμο...θα ναι ταμαμ σ αυτές τις ώρες 😂

Ε κοίτα το θέμα ειναι να τα κάνει στις 0 ώρες. Μην σου βγάζει πχ στις 150 προσηνεμο. Στις 100 μεγάλο κεντροβορειο και τελικά μένεις με πετσες κεντροβορειο. Κάτι σαν Λέανδρος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πρεπςι να έχεις αναθεωρήσει σχετικά με τον προσήνεμο χιονιά.

Οσο οι δεικτες ειναι εκει που ειναι δεν αναθεωρω τιποτα ακομα αλλωστε και το 27-28 εχει 30% ποσοστα προσηνης υφης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Οσο οι δεικτες ειναι εκει που ειναι δεν αναθεωρω τιποτα ακομα αλλωστε και το 27-28 εχει 30% ποσοστα προσηνης υφης

Jeasus christ. Έτσι επεμενες και για τον Λέανδρο. Μακάρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη ειναι απιστευτο ουτε σε χαρτες cfs δεν υπαρχει αυτο χαχαχα

Μπες στο θεμα cfs. Εχω βαλει χαρτες απο ενα τετοιο στην πιο ακραια μορφη με 3πλασια διαρκεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

α μαλιστα ενω οταν το ανεβαζουν αλλα μελη δεν τους το λες το αφηνεις οπως πριν λιγες μερες ενταξει δεν πειραζει..

Αν ξεφυγε κατι απο τους mods δε θα το αναλυσουμε τωρα.Αλλα μιας και αναφερθηκες σε αυτο,δε θα ξανααναρτηθει εδω περα καμια προγνωση απο κανεναν μετεωρολογο.Ολες οι προγνωσεις θα πηγαινουν στα αναλογα τοπικ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...