Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

κι ονως..μην το κανεις ακριβη μεταφραση.δες πως σταδιακα αδειαζει τον ατλαντικο και στηνονται οι εμποδισμοι απο παντου...

Αν δε δω την εικόνα παραπάνω δεν πείθομαι.. Χαχαχαχα 😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σίγουρο είναι τα βουνά της Πίνδου θα φορτώσουν για τα καλά τις επόμενες ημέρες καθώς ακολουθούν 3 δυνατά συστήματα και δεδομένης της ψυχρής εισβολής μεσοβδόμαδα, τα χιόνια που θα πέσουν θα διατηρηθούν.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα,λογω δουλειας αυξημενης..Τωρα μολις ειδα μοντελα..Ενα μου ρχεται στο μυαλο...

Don't do it gem...Το κανε ομως...Εξαφανισε μια σουπερ διαταραχη σε δυο τρεξιματα...Γατακι ο Γιουρι Γκελερ μπροστα στον Καναδο..

kikvfxr2ky531.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακουω αποδοσεις για ολικη τουμπα παιου..εγω το παιζω 1.40 για αυλωνισκο κεντερη παντως ...3.80 για να επηρεαστει τουλαχιστον η θρακη...8.50 να βγει καπως καλυτερο και για αλλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το υπερμονδέλο σήμερα θα δείξει τον δρόμο για άλλη μια φορά

European-Union-flag-2.jpg?fit=696%2C464&ssl=1

Eίμαστε μαζί σου...κάντην όσο πιο ομαλά και ανώδυνα μπορείς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ακουω αποδοσεις για ολικη τουμπα παιου..εγω το παιζω 1.40 για αυλωνισκο κεντερη παντως ...3.80 για να επηρεαστει τουλαχιστον η θρακη...8.50 να βγει καπως καλυτερο και για αλλου

Παίζω την έκπληξη ... Αυτά δίνουν τα λεφτά στο πάμε στοίχημα  ... Επειδή είδαμε να περνάει βόρεια ...να περνάει κεντρικό Αιγαίο ...έως και λάιτ προσηνεμο θα πάω με χιόνια Κ.Β με χαμηλό Ιόνιο και γνωστή κατάληξη .... Ποντάρω τα χιλιοστά της Δροσοπηγής επί 10

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Το υπερμονδέλο σήμερα θα δείξει τον δρόμο για άλλη μια φορά

European-Union-flag-2.jpg?fit=696%2C464&ssl=1

Eίμαστε μαζί σου...κάντην όσο πιο ομαλά και ανώδυνα μπορείς

Δεν εβαζες καλυτερα τον ζονγκ απο το μεγαλο παζαρι...!!!!Τι προκοπη να δουμε με αυτη την σημαια...??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω να πω οτι ειχαμε βγαλει στι 9 γεναρη εκτιμηση οτι ο χειμωνας δεν θα σταματησει οπως αρχικα ειχαμε πει τελη δεκεμβρη στι 22 γεναρη αλλα το διαστημα 25-10 φλεβαρη θα ειναι ενδιαφερον επαναπροσιοριζουμε λιγο και βαζουμε εως τις 17 φλεβαρη θα υπαρχει χειμωνας και διαφορων ειδων ψυχρες εισβολες.  Τα στοιχεια ειναι θετικοτατα. 

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω να πω οτι ειχαμε βγαλει στι 9 γεναρη εκτιμηση οτι ο χειμωνας δεν θα σταματησει οπως αρχικα ειχαμε πει τελη δεκεμβρη στι 22 δεκεμβρη αλλα το διαστημα 25-10 φλεβαρη θα ειναι ενδιαφερον επαναπροσιοριζουμε λιγο και βαζουμε εως τις 17 φλεβαρη θα υπαρχει χειμωνας και διαγορων ειδων ψυχρες εισβολες.  Τα στοιχεια ειναι θετικοτατα. 

Μιλάς με γρίφους σοφέ νεανίσκε ( μην πω γέροντας και με βρίζεις 😂).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ORESIVIOS είπε:

Αντώνη για βα Πελοπόννησο περισσευει τπτ ή κ πάλι θα μας φάτε το περισσότερο χιόνι; Χαχα

Μια χαρά βάλατε την τελευταία φορά δε νομίζω να έχετε παράπονο! 

Αν το Χ κινηθεί Β-ΒΑ και εξασφαλίσει ΒΔ ρεύμα στην επιφάνεια θεωρώ τα περισσότερα φαινόμενα δυτική  - κεντροδυτική Πελοπόννησο.

Όμως είναι πολύ νωρίς ακόμα, τίποτα δεν είναι σίγουρο για τόσο μακριά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλησπέρα παίδες μολις ξεμπλεξα από τις δουλειές μμ  και ηρθα να δω.. Τι θα απογίνουμε οι προσήνεμοι;;....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά γα ανσαμπλ του τζεμ λες και τα χει φτιάξει κανένας κεντροβορειος εχεξ κατι σεναριαρα για δω απιστευτες για 27...βέβαια δε θα βγουν αλλα ειναι τελεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, antinod είπε:

Επειδη τα μονττελα δεν τα 'μετρανε' σε καθε τρεξιμο(6αρια με 12αρια κοκ) .Καντε μια συγκριση με τον χθεσινο τζιφο....

Πρακτικά δλδ; Τι θες να πεις Μακη??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...