Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

καλημερα, ας δουμε  παρακατω διοτι ακομη και τωρα ειναι πιο δυτικα απο ολους στις 72 ώρες

Καμία σχέση με το τι έδινε εδώ κ μέρες... Τεράστια τούμπα μιλάμε για Ευρωπαίο... Ξεφτιλιστηκε κ αυτός.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Καμία σχέση με το τι έδινε εδώ κ μέρες... Τεράστια τούμπα μιλάμε για Ευρωπαίο... Ξεφτιλιστηκε κ αυτός.. 

ναι εχεις δικιο, φανηκε πολυ πιο ξεκαθαρα στις 96 και δεν εχει καμια σχεση με αυτα που εδινε π.χ. εχθες το πρωι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ενα ξέρω.. Από εδώ κ περα κανένα μοντέλο δεν είναι αξιόπιστο.. 24με 48ωρες κοιτάμε σοβαρά τα μοντέλα.. Από εκεί κ πέρα για χαβαλέ.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

είδα μέχρι 120 ώρες και πολυ είναι, εδώ ουτε 72 ώρες δεν βρίσκει...🤣

Καλό Σ/Κ σε όλους και τα λέμε στα 12αρια, εάν υπάρχει κάτι άξιο σχολιασμού...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ομορφη κατασταση στη βορεια  χωρα,... οριακη για τα πεδινα,, οσο πιο ανατολικα τοσο καλυτερα ..........ας γινει το καλυτερο δυνατο   !!! 

( λιγο νωριτερα το κρυο ισως .......❄️ ❄️❄️ καλημερα !! )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

ομορφη κατασταση στη βορεια  χωρα,... οριακη για τα πεδινα,, οσο πιο ανατολικα τοσο καλυτερα ..........ας γινει το καλυτερο δυνατο   !!! 

( λιγο νωριτερα το κρυο ισως .......❄️ ❄️❄️ καλημερα !! )

βορειανατολικα ειναι το επικεντρο για την ωρα ισως προλαβει κεντροανατολικη μακεδονια να φτιαξει κατι αν δεν αλλαξουν ολλα βεβαια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, bauhaus75 είπε:

Να μπορούσαμε να δούμε υετο στις ενδιάμεσες ώρες. 

https://www.ecmwf.int/en/forecasts/charts/catalogue/medium-mslp-rain?facets=undefined&time=2020100700,36,2020100812&projection=classical_europe&interval=6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλεποντας τα μοντελα..Ενα τραγουδι μου ρχεται στο μυαλο μου...Για τους παλιοτερους ισως το θυμουνται...Του Δακη..Αλαλουμ-Αλαλουμ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω υπάρχουν κάτι σενάρια σκέτο θαψιμο για βόρειο Ελλάδα,κρίμα να χαθείτετοια ευκαιρία,ελπίζω στα βράδυ να να τουμπιασουν προς τζιφο κια τα υπόλοιπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Βλεποντας τα μοντελα..Ενα τραγουδι μου ρχεται στο μυαλο μου...Για τους παλιοτερους ισως το θυμουνται...Του Δακη..Αλαλουμ-Αλαλουμ..

Φυσικά.....

Ειδικά μάλιστα αν δεις τι δείχνουν όλα τα μοντέλα για αρχές Φλεβάρη. Χαρτούμ φάση....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε Τζιφε θα μας τρελανεις πρωνιατικα? Τιναφτορε??? 20mm χιονουετου στο Κιλκις σε 3 ωρες? Καντο ρε να παθουμε κοκομπλοκο🌨🌨🌨😂😂😂Βαγγεεεεεεληηηηηηη.

Screenshot_20210123-093030.png

Screenshot_20210123-093330.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@bouasss

Χαχαχαχαχα ρε και με το σενάριο του τζίφου εγω τα φασόλια τα χρειάζομαι μάλλον 🤣🤣

βροχή με έχει.  

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Ρε Τζιφε θα μας τρελανεις πρωνιατικα? Τιναφτορε??? 20mm χιονουετου στο Κιλκις σε 3 ωρες? Καντο ρε να παθουμε κοκομπλοκο🌨🌨🌨😂😂😂Βαγγεεεεεεληηηηηηη.

 

 

Τι σημαίνει 20μμ χιονουετού σε 3 ώρες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανοντας μια σούμα στα πρωινα τρεξιματα,δεν αποκλειεται μεχρι Δευτερα,να εχουν επανελθει σεναρια με: χαμηλο βομβα μεσα στο αιγαιο,χαμηλο στο Ιονιο,χαμηλο στην αδριατικη,χαμηλο στη Σικελια,με κεντροβορειο,με ανατολικοπροσηνεμο,με καθαρο βορειο,με βροχοχαμηλο παντου,με βροχοχαμηλο νοτια και ανατολικα,με μη δημιουργια χαμηλου,με διωρη στουπα βορεια,με διωρη στουπα δροσοπηγιωτικη,με διωρη στουπα περαμιωτικη,με θαψιμο στη ΔΕΘ,με θαψιμο ανατολικα της Καλαμαριας,με θαψιμο Καβαλας,με θαψιμο Λεσβου,με χιονονερο,με χαλαζι,με ηλιο και βροχη,με ήλιο και χιονι,με καταιγιδες Αθηνα,με καταιγιδες χαλκιδικη....Αυτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...