Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μοναδικό σενάριο που χιόνιζε στη θεσσαλονίκη με βάση το 18αρι είναι το 22. Από το κανένα στο 12αρι είναι βελτίωση ναι. Κατά τα άλλα δεν υπάρχει τίποτα απολύτως. Αυτή τη στιγμή το σενάριο που έχει 99% πιθανότητες να συμβεί είναι να ρίξει την τρίτη το μεσημέρι μερικές ψιχάλες σαν σήμερα και μετά να φυσήξει λίγο και να πέσει απλά η θερμοκρασία για 2-3 μέρες. Ευτυχώς το σκ θα έχει προλάβει να ανέβει αρκετά για να μπορούμε να κυκλοφορήσουμε άνετα. Το ενδιαφέρον,αν υπάρξει, θα είναι μετά τις 4 φλεβάρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να εχουμε ελπιδα οι αττικαριοι πρεπει το χαμηλο να βγει νοτιοδυτικα της πελοποννησου με β.ανατολικη πορεια.Πρεπει να συνεχισουν τα μοντελα την ταση για νοτιοδυτικιση αυριο.Αλλιως χαιρεταμε...

Καληνυχτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Aιντε αγορινα μου.....Στραααααατααα Στρατουυυυυυυυλλλαααα τραβα στη Λοντρα....

gens-29-1-300.png

δε νομίζω να αφήνουν μετακινήσεις ακόμα μέχρι τότε για να πας στα τρίκαλα ή να έρθεις στη θεσσαλονίκη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, salonikatasos said:

δε νομίζω να αφήνουν μετακινήσεις ακόμα μέχρι τότε για να πας στα τρίκαλα ή να έρθεις στη θεσσαλονίκη 

μα τι να κανω στα Τρικαλα και στη Θεσσαλονικη οταν κατεβει αυτο στο ΝΔ Ιόνιο?😂 Ασε που μετακινουμαι ελευθερα 😎

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, geornik είπε:

Παλι Χιο η μηπως Λεσβο αυτη τη φορα? Η μηπως ανατολικη Λημνο?

Μπορεί και στα τρία νησιά  της Ελλάδος.. Εαν ήταν ρητορικό το ερώτημα το κατανοώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο ενα σημειο και μετα δεν βγαζει υετο αλλα ετσι οπως ηρθε το χαμηλο στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν το κοιταμε....αντε φραου χελγκα!!!  1-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον μην προτρεξει κανεις και μου ποσταρει χαρτες με θερμοκρασιες και υετους..οκ?...χαχαχαχα..τα ειδα αλλα δεν τα κοιταω απο τωρα.Κοιταω την διαταξη και το οτι εκανε βημα προς το θεικο χτεσινο 12αρι του...βασικα οχι βημα αλμα εκανε προς τα πισω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η πρωτη φορα που ριχνω ματιες και στα παρακατω ενω περιμενβ κακοκαιρια.το στηνουν ολα τα μοντελα ωραια το σκηνικο για το πρωτο 5μερο του φλεβαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 18ζ του ευρωπαιου δεν ειναι θετικο κατι σαν εχπρες φαινεται για παντου και θρακη λιγοτερα κυριως προς εβρο μονο

Επεξεργάστηκε από fullmoon36
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

το 18ζ του ευρωπαιου δεν ειναι θετικο κατι σαν εχπρες φαινεται για παντου και θρακη λιγοτερα κυριως προς εβρο μονο

οντος ειδα την μεταφραση σε υετο στην θεσσαλονικη σε σχεση με το 12 ζ αλλα και χτες νομιζω οτι το 06 ηταν χαλια ενω το 12αρι του βγηκε καλυτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οντος ειδα την μεταφραση σε υετο στην θεσσαλονικη σε σχεση με το 12 ζ αλλα και χτες νομιζω οτι το 06 ηταν χαλια ενω το 12αρι του βγηκε καλυτερο

για την περιοχη μου ο υετος επεσε κατα δυο τριτα απο προχθες και τις προηγουμενες μερες ιδιαιτερα οταν ειναι εχπρες το μετωπο εδω βρεχει η χιονιζει ελαχιστα λογο περιοχης θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fullmoon36 είπε:

για την περιοχη μου ο υετος επεσε κατα δυο τριτα απο προχθες και τις προηγουμενες μερες ιδιαιτερα οταν ειναι εχπρες το μετωπο εδω βρεχει η χιονιζει ελαχιστα λογο περιοχης θα δουμε

σιγουρα το ευρωπαικο ειναι η ναυαρχιδα των μοντελων αλλα κανει τραγικα λαθη εδω και αρκετο χρονικο διαστημα.θυμησου τον λεανδρο οπου επεσε εξω αρνητικα ενω ειχε θετικη εξελιξη και απο το τιποτα στο 48αωρο μας εβαλε σε καλουτσικα χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...