Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει εβαλε γκολ....χαχαχα...αλλα ηταν αυτογκολ...θα κερδισουμε κανονικα.περα απο την πλακα εκανε πολυ καλο βημα αλλο ενα τετοιο και γιναμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Ουσιαστικά έρχεται πιο κοντά στα ανσαμπλς και αυτά θα φουντώσουν ακόμα περισσότερο για ένα ακόμα ραν

θα δουμε εαν φουντωσουν ακομη περισσοτερο αλλα μιλαμε για διπλασιασμο τοτε ειμαστε σουπερ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αζορικος για κλαματα, το -6 που δινει σημερα ανετα γινεται -4 σε 24 ωρες απο τωρα... Καμια δυναμικη δυστυχως !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Αζορικος για κλαματα, το -6 που δινει σημερα ανετα γινεται -4 σε 24 ωρες απο τωρα... Καμια δυναμικη δυστυχως !

Ενα  αναλογο ποστ απο τη θετικη πλευρα οταν ειχαμε -4 και -5 δεν εβαλες ρε μπαγασα ομως😎😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από ότι βλέπω η Θεσσαλονίκη είναι πολύ κοντά σε κάτι καλό!!Άντε λίγο υτικα ακόμα και θα το δείτε για τα καλά παίδες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Αζορικος για κλαματα, το -6 που δινει σημερα ανετα γινεται -4 σε 24 ωρες απο τωρα... Καμια δυναμικη δυστυχως !

Βρε santa, με το συμπάθειο δλδ. Ασε μας ρε αδερφέ λίγο να ονειρευτούμε. Εστω λίγο! Μη μας ξενερώνεις έτσι. Πες το λίγο πιο γλυκά. Στην τελική, άσε μας να κυνηγήσουμε το ανέφικτο! Οχι ότι μας το στερείς εσύ, αλλά μη μας χαλάς έτσι τη διάθεση με ένα μνμ απελπισίας, Φιλικά στο λέω, Θανάσης. 

Αν θέλουν οι mods το σβήνουν, αλλά δεν έχω καμία επιθετική διάθεση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Ενα  αναλογο ποστ απο τη θετικη πλευρα οταν ειχαμε -4 και -5 δεν εβαλες ρε μπαγασα ομως😎😉

Προσωπικα πολυ σπανια εχω δει τις τελευταιες 100 ωρες αντι για -4 να ερχεται τελικα το -6 (και αν γινεται η εισβολη συνηθως δε μας αφορα) . Συνηθως το -6 γινεται -4... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δειτε διαφορες στον μεσο ορο σε 30 και 36 ωρες μολις...μαλλον τα ανσμπλ των μοντελων τραβανε ακομη το κουπι.θα βγουνε μπομπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Δεν αρκει η δυτικιση και ισως να μην χρειαζομαστε αλλη,θελουμε πιο νοτια την κυκλογεννεση.

ιδανικά θεωρώ πως χρειαζόμαστε για την Αττική μία μικρή  περαιτέρω δυτίκιση για να έχουμε μία παράταση στα φαινόμενα με συνδυασμό ψύχους ,,,, σίγουρα πάντως θέλουμε κυκλογέννηση πιο νότια από το σημείο που είδαμε στα πρωινά τρεξίματα ,,,, εξού και η ευχή για  περαιτέρω ΒΑ πορεία του αντικυκλώνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Βρε santa, με το συμπάθειο δλδ. Ασε μας ρε αδερφέ λίγο να ονειρευτούμε. Εστω λίγο! Μη μας ξενερώνεις έτσι. Πες το λίγο πιο γλυκά. Στην τελική, άσε μας να κυνηγήσουμε το ανέφικτο! Οχι ότι μας το στερείς εσύ, αλλά μη μας χαλάς έτσι τη διάθεση με ένα μνμ απελπισίας, Φιλικά στο λέω, Θανάσης. 

Αν θέλουν οι mods το σβήνουν, αλλά δεν έχω καμία επιθετική διάθεση. 

Εχεις δικιο , δεν εξελαβα επιθετικη διαθεση εγω οποτε μην αγχωνεσαι ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Προσωπικα πολυ σπανια εχω δει τις τελευταιες 100 ωρες αντι για -4 να ερχεται τελικα το -6 (και αν γινεται η εισβολη συνηθως δε μας αφορα) . Συνηθως το -6 γινεται -4... 

Εχει ξανασυμβει στο παρελθον αγορινα μου.Απλα δεν ειναι το συνηθες οπως λες,αλλα δεν ειναι και το απιστευτο.Ειδικα απο τον Μαρτη και μετα που υπαρχει προβλημα με τα δεδομενα αναλυσης των μοντελων.Βλεπεις τι τουμπες μεγατονων υπαρχουν στις 72-96h που αλλες φορες δεν γινοντουσαν.Και απο ''μεγαλα'' μοντελα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

παραλελ κοντρολ και μεσος ορος εχουν παρει φωτια μιλαμε..τι θα βγαλουν ρεεε

Καλός ο τζίφος και για Ήπειρο... Δεν σε αγχώνει η υετο τρύπα που βγαζει στην κεντρική Μακεδονία? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δειτε διαφορες στον μεσο ορο σε 30 και 36 ωρες μολις...μαλλον τα ανσμπλ των μοντελων τραβανε ακομη το κουπι.θα βγουνε μπομπα

Βρε γερμανογατα δεν αφήνεις τιποτα να πέσει κατω ...πραγματικά πολύ μεγάλη βελτίωση στα ανσαμπλ....Επίσης ειδα ανσαμπλ παιου και βελτιωθηκαν κι αυτα αρκετα οχι οσο του τζιφου αλλα πολυ καλυτερα απο χθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...