Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και υπαρχουν καποιες φορες που ενα ταπεινο 06 το λιγοτερο δημοφιλες τρεξιμο δηλαδη να ειναι ισως και το πιο σημαντικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κανονικα ηδη θα πρεπει να ειχα ανοιξει το μετεοσεντρε για το σεναριο που εχω στο μυαλο μου αλλα περιμενω να δω το 06 αν επιμενει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λες και αμς έχει καταραστεί κάποιος είναι...Από τον σύνορα μας και βορειότερα γινεταιηης μουρλης από χιονουετο και θερμοκρασίες και ξαφνικά νότια της γραμμής κόβουν μαχαίρι όλα...ο βόρειος Έβρος τρώει από αυτή τη φάση επειδή εισωρη στη Βουλγαρία.Φυσικα δεν είναι η πρώτη φορά ου γίνεται αυτό,έχουμε παρατηρήσει άπειρες φορές αυτό το σιχαμρο φαινόμενο όπως στην άριαδνη το  Γενάρη του 16 και άλλες τόσες φορες

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το κλαταρισμα χαμηλων αν ισχυει και σ αυτη την περιπτωση μιας και εχει γινει απειρες φορες σ εμας θα πρεπει ηδη να εχει αρχισει απο αυτη την στιγμη και απο σημερα για να δουμε κατι καλο και γενικευμενο αυριο και μεθαυριο...με το σεναριο αυτο ενοουντε τα παντα σε κεντροβορεια και οχι μονο και η ηπειρος μεσα ...το νοακστ δηλαδη εχει ηδη ξεκινησει κατα καποιο τροπο.γι αυτο ειναι τοσο σημαντικο το 06 του τζιφου γιατι ελπιζω οτι αυτος εχει δει κατι που ειναι πιο κοντα στη πραγματικοτητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Περιμένω ανάλογη κατάσταση με 29  12 2016 Κώστα και για τις 2 πόλεις, πολύ χοντρικά, όταν φύγει το χαμηλό μακριά μας 

Ναι συμφωνω αλλα περιμενω μεγαλο πεδινο χιονι ως μαξ 12 φλεβαρη οποτε εκει θα παιξουμε τα ρεστα μας βορειοι και προσηνεμοι χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα βλεπω καλα η με γελανε τα ματια μου..πρπειε να μου δίνει ένα 4 ωρο χιονι καλο μαλλον...βασικά ακολούθησε τα ανσαμπλ του 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πω πω κοιτάξτε μετατόπιση στο χαμηλό απο τζίφο και πως μας βάζει στο παιχνίδι ξανά καθώς βγαίνει και πιο ψυχρός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντε ρε τζιφε..το κανεις το θαυμα σου...οταν λεω εγω οτι το να βαθυνει στα δυτικα αυτοματα θα σημαινει πιο αργη πορεια και πιο νοτια τρωω κραξιμο..χαχαψχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θαψιμο για τα βορειοανατολικά ο Τζιφός. Χειρότερο για ήπειρο.. καλύτερο για Λάρισα. Άντε πάλι παράταση κατά μία δύο μέρες η επιστροφή μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, notios_polos said:

αντε ρε τζιφε..το κανεις το θαυμα σου...οταν λεω εγω οτι το να βαθυνει στα δυτικα αυτοματα θα σημαινει πιο αργη πορεια και πιο νοτια τρωω κραξιμο..χαχαψχα

Μπραβο ρε μπαγασα φοβερη η εκτιμηση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αντε ρε τζιφε..το κανεις το θαυμα σου...οταν λεω εγω οτι το να βαθυνει στα δυτικα αυτοματα θα σημαινει πιο αργη πορεια και πιο νοτια τρωω κραξιμο..χαχαψχα

Βαγγελη λιγο ακομα μπας και δουμε κανα 6ωρο με 8 ωρο υετο σε χιονι το χουμε η αυτο ειναι το καλυτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βαγγελη λιγο ακομα μπας και δουμε κανα 6ωρο με 8 ωρο υετο σε χιονι το χουμε η αυτο ειναι το καλυτερο

εχει και αλλο αντωνη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αντε ρε τζιφε..το κανεις το θαυμα σου...οταν λεω εγω οτι το να βαθυνει στα δυτικα αυτοματα θα σημαινει πιο αργη πορεια και πιο νοτια τρωω κραξιμο..χαχαψχα

Βαγγέλη η αμερικάνικη γάτα τώρα αναλαμβάνει και θα κάνει την δουλειά της όπως πρέπει....πάμε να βγάλουμε το μέγιστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...