Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΘΥΕΛΛΑΣ Ωκεανίς ''ΨΙΨΙΝΑ'' 23-26/2/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη βροχη ανα περιοδους απο χθες το βραδυ.Eχουν πεσει 8.9mm εως τωρα.Η θερμοκρασια παρουσιαζει πτωση το τελευταιο μισαωρο και βρισκεται στους 8.8c τωρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

Ακόμα ούτε καν σε Σταγιάτες δεν έχει κατέβει το χιόνι, όπως βλέπω. Πάνω απο τα 500 μέχρι στιγμής. 

Στα δυτικά προάστια της πόλης προς καπουρνα χιόνιζε το πρωί πάνω από τα 150μ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχιζεται η χιονοπτωση στην Κατερινη με πιο χαλαρη ενταση ενω η θεροκρασια εχει ανεβει δυστυχως στον 1 βαθμο...γυρω στα 3-4 εκατοστα στις ευκολες επιφανειες ως τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο και δυναμωνει ο αερας ενω προσπαθει να ενισχυθει και η βροχη..Στους 8.8 η Τ στο κεντρο..Αρχιζει σιγα σιγα η πτωση..Θαβονται και τα ορεινα της βοιωτιας..Οι καμερες απο Ζερικι και Κυριακι το επιβεβαιωνουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν κατι εχει παει λαθος και εχουμε μια εξαρση νομιζω οτι ειναι η τωρα η ποτε συμφωνα με την δορυφορικη.θα φανει το επομενο μισαωρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραχήλι Εύβοιας τώρα στουπάτη χιονόπτωση....χοντρές νιφάδες στα 380-400μ. υψόμετρο.....είναι ο prosinemos εκεί, προσπαθώντας να ανέβει Σέττα.....φωτό αργότερα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τις καλημερες μου και καλη αρχη στο νεο ΜΑΣ φορουμ. Ευχομαι τα καλυτερα. Ας ειναι και το δικο μου πρωτο μηνυμα, μια αναφορα απο τη βροχερη Χιο. Σημαντικη βροχη μεχρι πριν λιγο, η οποια εκοψε με πολυ βαρυ καιρο. Βρεχει με αυξομειουμενη ενταση απο τις 2 με 3 το πρωι και νομιζω ετσι θα παει ολη η μερα. Καλα χιονια σε ολους τους τυχερους που θα δουν το λευκο επισκεπτη. Τα μοντελα ανεδειξαν και παλι οτι δεν ειναι να τα εμπιστευεσαι πανω απο τις 60 ωρες, για εμενα αυτο πια ειναι το οριο, οπου μπορεις να πεις οτι κατι ερχεται τελος παντων χωρις να αλλαξει ιδιαιτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, chemical_JKou said:

Τις καλημερες μου και καλη αρχη στο νεο ΜΑΣ φορουμ. Ευχομαι τα καλυτερα. Ας ειναι και το δικο μου πρωτο μηνυμα, μια αναφορα απο τη βροχερη Χιο. Σημαντικη βροχη μεχρι πριν λιγο, η οποια εκοψε με πολυ βαρυ καιρο. Βρεχει με αυξομειουμενη ενταση απο τις 2 με 3 το πρωι και νομιζω ετσι θα παει ολη η μερα. Καλα χιονια σε ολους τους τυχερους που θα δουν το λευκο επισκεπτη. Τα μοντελα ανεδειξαν και παλι οτι δεν ειναι να τα εμπιστευεσαι πανω απο τις 60 ωρες, για εμενα αυτο πια ειναι το οριο, οπου μπορεις να πεις οτι κατι ερχεται τελος παντων χωρις να αλλαξει ιδιαιτερα.

Καλώς τον!! μας έλειψες Δημήτρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, chemical_JKou said:

Τις καλημερες μου και καλη αρχη στο νεο ΜΑΣ φορουμ. Ευχομαι τα καλυτερα. Ας ειναι και το δικο μου πρωτο μηνυμα, μια αναφορα απο τη βροχερη Χιο. Σημαντικη βροχη μεχρι πριν λιγο, η οποια εκοψε με πολυ βαρυ καιρο. Βρεχει με αυξομειουμενη ενταση απο τις 2 με 3 το πρωι και νομιζω ετσι θα παει ολη η μερα. Καλα χιονια σε ολους τους τυχερους που θα δουν το λευκο επισκεπτη. Τα μοντελα ανεδειξαν και παλι οτι δεν ειναι να τα εμπιστευεσαι πανω απο τις 60 ωρες, για εμενα αυτο πια ειναι το οριο, οπου μπορεις να πεις οτι κατι ερχεται τελος παντων χωρις να αλλαξει ιδιαιτερα.

γεια σου ρε δημητρη.χαθηκαμε..:classic_tongue:...χιο μονιμα μενεις πλεον?..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...