Jump to content
Schneesuechtiger

Ποιοι κάνουμε σκι - snowboard..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή μας αρχή παιδιά.. Προτείνω να γράψουμε εδώ όσοι κάνουμε σκι η σανίδα ώστε να συζητάμε ότι μας ενδιαφέρει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκι. σχετικα αυτοδιδακτος οποτε απο τεχνικη κλαιν. επανηλθα μετα απο 4 χρονια αποχης λογω διαφορων συγκυριων και με καινουριο γονατο!😝

αγαπημενος προορισμος, Βασιλιτσα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκι! και αγαπημενος προορισμος για μένα είναι το Σελι (και πιο κοντινό χιονοδρομικό στη Θεσσαλονίκη).  Από ομορφιά, από όσα έχω πάει μάλλον η Βασιλίτσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια φορά έκανα σκι στην ζωή μου και παραλίγο να πέσω πάνω σε δημοσιογράφο του alpha  χαχαχα. Στο Πήλιο αυτά, με 2 μέτρα χιόνι εκείνη την ημέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και από εμένα!!15 χρόνια snowboard κλείσαμε φέτος και συνεχίζουμε!! Εχθές επέστρεψα από την αγαπημένη Βασιλίτσα καθώς τα τελευταία χρόνια ανεβαίνω κάθε χρόνο για 4-5 ημέρες το λιγότερο!!Να είμαστε καλά να γουστάρουμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 minutes ago, snowspir said:

Καλησπέρα και από εμένα!!15 χρόνια snowboard κλείσαμε φέτος και συνεχίζουμε!! Εχθές επέστρεψα από την αγαπημένη Βασιλίτσα καθώς τα τελευταία χρόνια ανεβαίνω κάθε χρόνο για 4-5 ημέρες το λιγότερο!!Να είμαστε καλά να γουστάρουμε!!

Φαντάζομαι ότι έχει καλή ποσότητα χιονιού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Κώστας. said:

Φαντάζομαι ότι έχει καλή ποσότητα χιονιού.

Έχει πολύ χιόνι αλλά την προηγούμενη εβδομάδα που είχα πάει εγώ, είχε καιρό να φρεσκάρει και το χιόνι ήταν παγωμένο μέχρι τις 10:30 περίπου και μετά τις 12:30-13:00 σούπιαζε...και μόνο για εντός πίστας μιλάμε, εκτός δεν...... Μόλις έφυγα, έριξε 50 πόντους φρέσκο..😬😬😬😬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 χρόνια περίπου έκανα  Σκι.Αυτοδίδακτος  και εγώ ,διαλεξα τον δυσκολο δρομο.Καθημερινές ανέβαινα Παρνασσό όποτε ήταν τέλεια.Το καλό ήταν ότι με ακολούθησαν αρκετοί φίλοι μου όποτε στο τέλος έμαθαν αλλά 5-6 άτομα μαζί μου. Τα τελευταία ομως 7 χρόνια έχω πάει ελάχιστες φορές ( με ψαχνουν πλέον οι φιλοι μου )αλλά φέτος ελπίζω ότι τουλάχιστον θα πάω κανά 2 φορές, την μια με τα πιτσιρίκια μήπως κολλήσουν το μικρόβιο . 

Από χιονοδρομικά για Σκι εχω πάει μόνο Πήλιο, Περτούλι, Λα'ι'λιά, Καρπενήσι, Παρνασσό και Bansko οπότε μου λείπουν τα "καλά" της Β. Ελλάδος  .Εύχομαι να τα επισκεφτώ όσο το δυνατόν συντομότερα .Νομίζω ότι από αυτά που έχω πάει το Bansko ήταν το καλύτερο αν και δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω αγαπημένο μου .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα. Φέτος η χιονοδρομία, μαζί με πολλά άλλα πράγματα ,μάλλον θα αργήσει να έρθει στην ζωή μας...αν έρθει καθόλου φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...