Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμμοθυελλες ορατες στη δορυφορικη σημερα στα ΝΔ και δυτικα κυριως...9 Ιανουαριου η 9 Απριλιου?

 

Screenshot_20210109-163315_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις κατέβηκα από Υμηττό....ακόμα και στα 900μ που έφτασα δεν κατάλαβα την παραμικρή δροσιά....

Παραθέτω 2 εικόνες με τρομερή σκόνη στο λεκανοπέδιο 

IMG_20210109_151433.jpg

IMG_20210109_145025.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 13,5 - 19,5οC......Χόχλια 9 - 13οC και 8mm βροχής......Αγρίνιο 15,2 - 18,9oC και 3mm βροχής....9/9 οι μέρες του 2021 με υετό....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερινή ραδιοβοληση ελληνικού 13.2 στα 1500 απίστευτο για την εποχή...20.5-14.9 η διακύμανση εδώ σήμερα και αύριο ίσως είναι ακόμα χειρότερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε να ψιχαλιζει στα νοτιοανατολικά της Θεσσαλονίκης (ευρύτερη περιοχή Θέρμης ) με θερμοκρασία 11,6 C ... Άντε να δροσίσει λίγο 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9.c τωρα με δυνατη ποτιστικη βροχη που πεφτει εδώ και ένα  40λεπτο .9c-13.5c σημερα με διαστήματα ηλιοφάνειας και θολούρας και συννεφιας και ομίχλης και όλα μαζι αχταρμας😁

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σορρυ για το ασχετο αλλά ρε παιδιά για το Θεό, σήμερα 20-25 βαθμούς ζέστη με υγρασία στα ύψη και πάλι όλοι έχουν ανάψει τα τζάκια και δε μπορείς να βγεις έξω απτή μπόχα. Αν είναι δυνατόν πραγματικά, έχει πάθει εξάρτηση με το τζάκι ο Έλληνας. Μπορεί να δώσει 1000 ευρώ να κάψει τ'άντερα του σε ξύλα και να ζεστάνει ένα σαλόνι, ενώ με λιγότερα λεφτά μπορεί να ζεστάνει όλο το σπίτι με πετρέλαιο ή αέριο. Σορρυ και πάλι για το άσχετο αλλά έχω απηυδήσει με το συγκεκριμένο θέμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 η μεγιστη τα μεσανυχτα ενω τη μερα δε πηγε πανω απο 12, λογω της ροης επιφανειακου ψυχους απο βορειοτερα. Στους 8 βαθμους τωρα με βροχοπτωση. 

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρέλη βροχή εδώ και ώρα με ισχυρό βορειοανατολικό άνεμο και λιγη ομίχλη  .... θερμοκρασία 8 με 9 βαθμούς 

20210109_190416.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τρέλη βροχή εδώ και ώρα με ισχυρό βορειοανατολικό άνεμο και λιγη ομίχλη  .... θερμοκρασία 8 με 9 βαθμούς 

 

Μια από τα ίδια ισχυρή βροχή έχει και ο Εύοσμος και 10,9 βαθμούς ,σε πτώση.4,2χιλιοστά και ο βακος άνεμος είναι ψυχρός.Και αυτό ενώ εχθές είχαμε άνοιξη προς καλοκαίρι το βράδυ.

Επεξεργάστηκε από mademjim
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΛΑΙΛΙΑΣ είπε:

Καλησπέρα σε όλους, πρώτο μου ποστ στο φόρουμ . Δυνατή βροχή τώρα στις Σέρρες με 9 βαθμούς .

Καλωσηρθες φίλε!

Καλές αναφορές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17-18 βαθμοί εδώ στα νότια προάστια αυτή τη στιγμή από τους περισσότερους σταθμούς. 

Για να δούμε αύριο αν θα σπάσει το ρεκόρ του Θησείου για Ιανουάριο το οποίο αν δεν κάνω λάθος είναι 22.6 βαθμοί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΛΑΙΛΙΑΣ είπε:

Καλησπέρα σε όλους, πρώτο μου ποστ στο φόρουμ . Δυνατή βροχή τώρα στις Σέρρες με 9 βαθμούς .

Καλωσήλθες και καλό χειμώνα, με υγεία.....καλές αναφορές από τα βόρεια υπέροχα μέρη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποπνικτική ατμόσφαιρα σήμερα με 20αρια στα ΒΠ... υγρασία φούλ και 14,5 αυτή τη στιγμή... όπως έγραψε και ο φίλος έλεος κάπου με τα τζάκια... τι ζεσταίνουν? έχω μέσα 21 χωρίς να έχω ανάψει θέρμανση από προχθές... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτο drizzle τωρα.. ελπιζω τετοια να κανει και σε 5 μερες σε χιονι

Δυστυχως δεν μπορω να κανω upload το βιντεο.. με τετοιο ιντερνετ που θα εχω θα κανει 5 χρονια

 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 βαθμοί μέση θερμοκρασία εδώ για σήμερα.....

16.2 βαθμοί στα Καλάβρυτα στα 730μ μεσάνυχτα 9 Γενάρη

23αρια σε Χανιά και Ρέθυμνο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ αρέσει που κοιτάμε υετό μετά από 150 και βάλε ώρες......όταν ούτε στο ναουκαστ δεν συμβαίνουν αυτά που περιμένουμε....ούτε ψιχάλα εδώ στην περιοχή αυτη τη στιγμή ..είχε ψιχάλα-ψιλόβροχο το απόγευμα για πολύ λίγο...τίποτα άλλο όμως.....κι ενώ θα έπρεπε να είχε ξεκινήσει να βρέχει ήδη εδώ και ώρα......

κατά τα άλλα η συννεφιά σήμερα μας γλίτωσε από τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες που πάλι όμως κυμάνθηκαν σε πολύ ήπια επίπεδα...στους 14,2 η μέγιστη εδώ στο Μακροχώρι..στους 9,4 τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...