Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Έριξε χαλάζι πριν λίγο, ότι να 'ναι, χαχαχα 😛 

Επιβεβαιώνω και εγώ, από το πουθενά, χαλάζι και τώρα έχουμε αρκετά δυνατή βροχή. Περιοχή Κηπια, Βόλος

υγ: έσκασε και ο πρώτος κεραυνός μολις

 

 

Επεξεργάστηκε από cptbill
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φουσκωμένος ο Αχελώος στον ορεινό Βάλτο Αιτωλοακαρνανίας....

https://www.agrinionews.gr/tromazei-o-foyskomenos-acheloos-ston-oreino-valto-vinteo/?fbclid=IwAR2eKd0LW1lFqNXGrJxK_nuZh62viUr1xP0KpUZaqrCezPPROYBwYoWaLOM

Τρομάζει ο φουσκωμένος Αχελώος στον Ορεινό Βάλτο (βίντεο)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, cptbill είπε:

Επιβεβαιώνω και εγώ, από το πουθενά, χαλάζι και τώρα έχουμε αρκετά δυνατή βροχή. Περιοχή Κηπια, Βόλος

υγ: έσκασε και ο πρώτος κεραυνός μολις

 

 

Και άλλοι κεραυνοί!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή την στιγμή έχουμε κοντρίτσα....Φλώρινα 2,7β . Φίλυρο 2,7β . Κιλκίς 2,9β. Γεια σου ρε βαρδάρη με τα ωραία σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 βαθμοί τώρα εδώ στο Μακροχωρι και παρόλο που πάλι είμαστε ψηλά για καταχείμωνο μετά από τόσες ημέρες με ήπιο καιρό νομίζεις ότι ήρθε δυνατό κρύο ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα και καλή χρονιά σε όλους. Είπα να επανέλθω μιας και επιτέλους φαίνεται να χειμωνιαζει τις επόμενες μέρες. Γυρω στα 40 χιλιοστά βροχής έχουν πεσει εδώ στην Κατερίνη το τελευταίο 3ημερο, τα περισσοτερα εκ των οποίων χθες (25.4mm) με τον μήνα να έχει φτάσει ως τώρα τα 77.5mm...με λίγα λόγια ο Γενάρης μέχρι στιγμής κύλησε το ιδιο φθινοπωρινα όσο και ο Δεκεμβρης με μουχλες, υγρασίες και υψηλές για την εποχη θερμοκρασίες, αλλά ευτυχώς αυτό φαίνεται να αλλαζει εστω για κάποιο μικρό χρονικό διάστημα... 

Ξαστεριά τώρα με 6.7 βαθμους και οπως είπε και ο Σωτος πιο πανω σου φαίνεται λες και έχει έρθει πολικο ψυχος μετά από τόσο καιρό με ήπιες θερμοκρασιακες συνθήκες... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,κρύο σήμερα στο χωριο και πρωτη φορά στον ενάμιση μήνα που ειμαι στο χωριό που έπιασε παγωνιά στο παρπριζ,κατα τα άλλα συνεφιασε εδω και κάμποση ωρα μ κατι ψεκαδες να κάνουν την εμφάνιση τους που τείνουν να δυναμώσουν.Βεβαια καιρός Βορείου ρεύματος που δύσκολα μας ευνοεί υετικα.....ας χιονισει ομως λιγο εδω και το φέρνω και Αθήνα μαζί μου την Κυριακή χαχα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.. στους 2.1 επεσε σημερα τα ξημερωματα η Τ και τωρα ειμαστε  στους 10.5 επιτελους ηρθε και λιγο κρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηρθε και το ψοφοκρυο.Πολυ μεγαλη πτωση της θερμοκρασιας σημερα στα Γιαννενα με 6,0 με 6,5 βαθμους οι μεγιστες αυτη την ωρα.

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...