Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βροχουλα καλλιθεα..Σιγα σιγα θα γενικευτουν και θα ενταθουν τα φαινομενα στην Αττικη..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε βγήκα έξω γιατί άκουγα πολλή βροχή και εχει νιφαδες μεσα απο ένταση μάλλον υπάρχει περίπτωση να ναι η εγώ τις βλέπω.....μα φαίνονται ειναι τεραστιες ..μάλλον λόγω εντσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

4 βαθμοί και 41mm στα Καλάβρυτα 

Θάβεται ο Χελμός....στα 1100μ τα χιονια

Άντε φίλε (συγώρεσέ με δεν έχω συγκρατήσει το όνομά σου) επιτέλους, καιρός ήταν να δούμε ένα χιόνι της προκοπής στα βουνά της πελοποννήσου. Στο επόμενο πέρασμα της κακοκαιρίας μου φαίνεται θα έχουμε πιο ανεβασμένες Τ δυστυχώς όμως την ώρα των κυρίως φαινομένων. Για να δούμε, ελπίζω την όποια ζημιά κάνει να την καλύψει το τρίτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

4 βαθμοί και 41mm στα Καλάβρυτα 

Θάβεται ο Χελμός....στα 1100μ τα χιονια

Λες να χώνει Σουδενα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nkanello είπε:

Άντε φίλε (συγώρεσέ με δεν έχω συγκρατήσει το όνομά σου) επιτέλους, καιρός ήταν να δούμε ένα χιόνι της προκοπής στα βουνά της πελοποννήσου. Στο επόμενο πέρασμα της κακοκαιρίας μου φαίνεται θα έχουμε πιο ανεβασμένες Τ δυστυχώς όμως την ώρα των κυρίως φαινομένων. Για να δούμε, ελπίζω την όποια ζημιά κάνει να την καλύψει το τρίτο.

Γιώργος φίλε μου.

Δε νομίζω να φτάσει να γίνει ζημιά στο χκ....θα δείξει βέβαια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

97 χιλιοστά για σήμερα στο χωριό. 123 η κακοκαιρία. 

2,8 βαθμοί τώρα ενώ χιόνισε πριν καμια ώρα με 1,5 βαθμό. 

Ωραίο θάψιμο τα Τζουμέρκα και έχει και δυνατή συνέχεια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Γιώργος φίλε μου.

Δε νομίζω να φτάσει να γίνει ζημιά στο χκ....θα δείξει βέβαια....

Νίκος χάρηκα! 

Αυτός ο καιρός πάντως είναι ο ιδανικότερος για καλό νοτιαδόχιονο στο ΧΚ. ΝΔος με τα τραφάκια να δημιουργούνται στον κυπαρισσιακό κόλπο και να περνάνε ανεμπόδιστα ανάμεσα από Ερύμανθό και Μαίναλο συστημένα για Χελμό. Ακόμα και από τις κάμερες είναι απόλαυση!

Επεξεργάστηκε από nkanello
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, ORESIVIOS said:

Ρίχνει τούφες έξω κ από το χλαπατσοχιονο χάσαμε κ το σήμα της τηλεόρασης... είμαστε 5 εκατοστά

Καρυά rules!!! Τρίκαλα το παλεύουν με τη βροχή ακομα στα ψηλά τους.. http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/πελοποννησου/τρίκαλα-κορινθίας.html

Σε αυτές τις οριακές καταστάσεις πάντα είχα περιέργεια για τον καιρό στο γειτονικό Σαραντάπηχο σε αντίστοιχο περίπου υψόμετρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...