Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή Χρονιά με Υγεία σε ολους σας παιδια!

2021 mm χιονουετου στη πορτα σας ευχομαι!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια Πολλά Καλη Χρονια σε ολη την παρεα,ευχομαι τα καλυτερα σε ολους μας και χιονια πολλα για ολη την Ελλαδα.

Ετσι ξημερωσαμε σημερα στο ακριτικό Πωγωνι και θέλω να πιστεύω ότι Κυριακοδευτερο θα έχουμε περισσοτερα καλουδια,η θερμοκρασία στους1,7β.τωρα.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χρονια σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,χιονια πολλα στην πορτα σας,πλυμμηρες στη δικια μου..

Εντυθηκα πρωι πρωι να παω για τσιγαρα,να ξεκλειδωσω προσπαθω με μια παλια τσατσαρα..

Η πορτα λεω χαλασε γαμ@το δεν ανοιγει,το αλκοολ μου τα σκασε και το μυαλο μου πνιγει...

Βγαινω στο δρομο τελικα μετα απο μια ωρα και αναρωτιεμαι αν εχουμε γεναρη εμεις τωρα🤔

Με κοντομανικο λευκο και μια παλια βερμουδα,τρεις μηνες εκοιμηθηκα οπως και η αρκουδα..

Αναρωτιεμαι μοναχος γεναρης ειναι ταχα,κοιμηθηκα πρωτοχρονια και ξυπνησα το Πασχα??

Βγαινω στο δρομο χαλαρα να παω για τσιγαρα,τη μασκα ξεχασα θαρρω,ερχεται η τρακοσαρα..

Γυρνω στο σπιτι με χαρα και καθομαι μπαλκονι σιγουρα ειναι μαιος ακουω και τριζονι...

Ο ηλιος βρισκεται ψηλα και μου χαμογελαει,καταιγιδακια μια ζωη ο ηλιος σε γλενταει...

Καλη χρονια σας ευχομαι θυμηθηκα εν τελει,γεναρη εχουμε παιδια μα ο καιρος δεν θελει...!!!

Based on true story..😂

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα καλή χρονιά και καλό μήνα να έχουμε! Έναν μήνα που μόνο Γενάρης δεν λες ότι μπήκε...μάλλον περισσότερο για Μάιο θυμίζει ...ντάλα ήλιος καταγάλανος ουρανός και θερμοκρασία στους 15,5 βαθμούς!!!!! από το κακό στο χειρότερο ο καιρός φέτος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα καλή χρονιά .... Το μόνο θετικό με το που άλλαξε η χρονιά είναι η ελάχιστη που πήγε σε πιο χειμερινές τιμές ... Στους 4,5 στον σταθμό μου και κοντά στους 2 C  στο εσωτερικό του καμπου της Θέρμης .... Στους 13 C τώρα με ήλιο και καταγάλανο ουρανό .... 

Ο Λαγκαδάς έπιασε και αρνητική στους -0,2 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.....καλόχρονοι νάμαστε όλοι.....υγεία κσι χιονια....η σοφια της φύσης.....

Άστατο το σκηνικό στο Αγρίνιο με ψιχαλες τώρα  και 11β καθώς και χθες με την αλλαγή της χρονιάς είχαμε μέτριας έντασης βροχόπτωση για μισή ώρα περίπου κάτι που δεν περιμέναμε ιδιαίτερα!!!

IMG_20210101_120129.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 6,8οC η ελάχιστη T και στο μπαλκονι ψυχρα τωρα παρα τον ηλιο, με 12οC.....δεν καθεσαι ευκολα κ για πολυ ωρα.....φυσάει κι ενας δυτικισιος ωραιος ανεμος, που σβηνει αυτη την  "έκκνομη λαμπρότητα" έξω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους!!! 

Υγεία, τίποτα άλλο δεν θα ευχηθώ!!! 

Η πρώτη μέρα του 2021 ξεκίνησε με λιακάδα εννοείται, η ελάχιστη έπεσε στους 3,4 βαθμούς στην Ιστιαία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, oasis είπε:

Μολισ Μίλησα με Σκεπαστό Καλαβρύτων ηλιοφάνεια και καιρός που θυμίζει Πάσχα στην περιοχή !!!!

Μεγάλη αλήθεια....Λιακάδα και 8.5 βαθμοί τώρα με ελάχιστη -1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά κ καλό καλοκαίρι 😂 

Βλέπω τώρα ΣΚΑΙ να δείχνει τις παραλίες στο Φάληρο γεμάτες κόσμο να κάνουν μπάνιο. Πρωτοχρονιά και βλέπω τοπικά στα νότια περιοχές να ξεπερνούν τους 20 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα για λίγο φέτος. Το φλουρί στεκόταν ετσιIMG_20210101_141751.thumb.jpg.1a704b3622b8b6dc73e5ce14ad7f657c.jpg

Και το κομμάτι δίπλα από το φλουρί ήταν δικό μου ( το εικονιζόμενο είναι της μαμάς μου). Για χιλιοστό γλυτώσαμε ένα κακό 2021 χαχαχαχ. Οπότε μια χαρα🤣

Ηλιοφάνεια σήμερα, κάπως πιο λογική θερμοκρασία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο ξεκίνησε να χιονίζει εδώ σε μας.....μόλις τελειώσαμε το γιορτινό τραπέζι και η μαγεία της φύσης αρχισε το τραγούδι της.....καλή χρονιά!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4,5 - 15,5 η διακιμανση στον σταθμό μου ... Σε άλλη μια μέρα εκτός κλιματικων τιμών αλλά πιστεύω οτι διαφαινόμενη διάσπαση του πολαρ βορτεξ θα σκάσει πανω μας ... Κάναμε υπομονή και τώρα είναι η σειρά μας ... 

Noesis 15,5

Κέντρο 15,8 

Λαγκαδάς 14,7

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...