Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 2-5/1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ψυχρο μετωπο αποτυπωμενο στο περασμα του απο Αττικη αλλα και σε ολη τη γραμμη καταιγιδων που δημιουργησε απο βορρα προς νοτο.

    image.png.2896eb4878ee1fd8e6b02d75e65e49d3.png     image.png.5da109fabd9a39f016434706e8c1e77f.png 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε η πτώση στα ΒΔ ορεινά. Η Βασιλίτσα χώνει με αρνητικές θερμοκρασίες πλεόν και στο Μέτσοβο μόλις το γύρισε σε χιονόπτωση

4HXgyUs.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Μειωση φαινομένων αυτη τη στιγμη... Παμε για λήξη;

Ναι,εμεις για τωρα και ανατολικοτερα λιγο αργοτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διακοπή ρεύματος τώρα  ...ενώ έχει κόψει η βροχή .... Άντεξε τόσο και έπεσε στο τέλος ... Ένα τέτοιο σε χιονουετο θέλουμε και είμαστε κομπλέ 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Γυρω μου χαμος και στη μεση ο σακουλινος και τα μηδεν χιλιοστα του..Ρε καιρε🖕και συ και τα μοντελα σου...

Και εγώ στο μηδέν Σάκη....τα νεύρα μου δεν μπορώ να τα ορίσω πλέον....Κάτι ο καιρός κάτι ο τραυματισμός μου που με κρατάει σπίτι έχω ΣΑΛΤΑΡΕΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός από καταιγίδες και χαλάζι στα δυτικά προάστια των Αθηνών....δείτε βίντεο από Κορυδαλλό, πριν λίγο!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Και εγώ στο μηδέν Σάκη....τα νεύρα μου δεν μπορώ να τα ορίσω πλέον....Κάτι ο καιρός κάτι ο τραυματισμός μου που με κρατάει σπίτι έχω ΣΑΛΤΑΡΕΙ

Ε ρε φιλε να πα να....πλεον...Τρεμω απο τα νευρα μου ρε φιλε..Φετος και γω δεν ξερω ποσες φορες εχω βρεθει στην απεξω...Σχεδον σε ολες τις κακοκαιριες τα λιγοτερα mm.. Ενταξει και η υπομονη εχει τα ορια της...Τελος παντων δε γραφω αλλο γιατι θα μπαναριστω...Θα γυρισει ο.....καιρος ομως ρε και θα μετρανε αυτοκινητα στο σαρωνικο απο την καλλιθεα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ε ρε φιλε να πα να....πλεον...Τρεμω απο τα νευρα μου ρε φιλε..Φετος και γω δεν ξερω ποσες φορες εχω βρεθει στην απεξω...Σχεδον σε ολες τις κακοκαιριες τα λιγοτερα mm.. Ενταξει και η υπομονη εχει τα ορια της...Τελος παντων δε γραφω αλλο γιατι θα μπαναριστω...Θα γυρισει ο......καιρος ομως ρε και θα μετρανε αυτοκινητα στο σαρωνικο απο την καλλιθεα....

Tι να πω ρε φίλε και εγώ τα ίδια ....σε όλα απέξω .....Πες ότι θες ρε θα σε ξεμπαναρω εγώ......

Και έχεις και το Δροσοπηγιωτη να λέει για ασσυληπτες καταστάσεις....

Sorry για το off topic παίδες....

Το παίρνουμε στο χαβαλε για να μην πηδήξω από το μπαλκόνι ....και είμαι και στον 6ο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, freeze είπε:

Δεν υπάρχει αυτό που γίνεται στον Στρυμονικό κόλπο .... Χαλασμός ...ενώ από την πλευρά της Θεσσαλονίκης έχει ανοίξει ο καιρός εδώ έχουν ανοίξει οι ουρανοί ....

Θα φτάσει 130mm η Ασπροβάλτα

Στην περιοχή της Θέρμης 

37,2 mm σύνολο στον σταθμό μου με την βροχή να έχει σταματήσει

Λήξη και για τον Εύοσμο με 23,7mm σήμερα.Στα 33mm από την αρχή του έτους.Και εις άλλα με υγεία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικά αυτό που εντοπίζω από τότε που άλλαξε η κυκλοφορία και μπήκαμε σε παρέλαση συστημάτων/περασμάτων από δυτικά, όσο αφορά την Αττική, τα φαινόμενα κολλάνε όλο δυτικά και στην καλύτερη φτάνουν μέχρι τα δυτικά προάστια. Οι υπερβόρειοι μονίμως ευνοημένοι και μ αυτό το καθεστώς. Ανατολικότερα της ΕΟ προς υπόλοιπο κεντροανατολικό λεκανοπέδιο δεν περνάει τίποτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΙΟΝΙΖΕΙ Χόχλια.....η πρώτη χιονόπτωση του 2021 και η δεύτερη (νιφαδούλες η 1η οκ) του φετινού χειμώνα έως τώρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο κράτησε το καλο , 9mm εδώ και χαζορίχνει. 

Δυστυχώς τα βουνά τις Πελοποννήσου έκοψαν τον υετο στην Αττική  από το ποτάμι και Ανατολικότερα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Tι να πω ρε φίλε και εγώ τα ίδια ....σε όλα απέξω .....Πες ότι θες ρε θα σε ξεμπαναρω εγώ......

Και έχεις και το Δροσοπηγιωτη να λέει για ασσυληπτες καταστάσεις....

Sorry για το off topic παίδες....

Το παίρνουμε στο χαβαλε για να μην πηδήξω από το μπαλκόνι ....και είμαι και στον 6ο....

Θα σε αποζημιώσει σε χιόνι Γιώργο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...