Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, THUNDER said:

3.6 βαθμούς στην Τρίπολη με βροχή 

Ποιον σταθμό κοιτάς φίλε ? Έχω την αίσθηση ότι οι σταθμοί του αστεροσκοπείο Τρίπολης και Βυτινας δεν πάνε και πολυ καλα αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, akisioannina είπε:

Εάν εξαιρέσεις μια μικρή πτώση της Θερμοκρασίας (3,7 τώρα) δεν βλέπω κάτι που να δίνει ελπίδα . Αυτή η βροχή είναι τόσο light που την τελευταία ώρα δεν έχει καταγράψει ούτε μισό mm , οπότε καλύτερα να την πέσουμε....

Ναι δυστυχως κατι τετοιο βλεπω και εγω.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

μπραβο ρε τρελε δωσε πονο!!!!μετα απο τοσα ξενθχτια!εχω μια περιεργια ομωσ πωσ ξεκινησε στα γρεβενα πρωτα και οχι θεσσαλια?

Καλά δε ριχνει τιοοτα φοβερο αλλα πιανει παντου......Φλώρινα επισης βαση κάμερας πρπεει να ξεκίνησε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, heavy snow said:

????Διαβασε φιλος τι εγραψα ξανα.Για να μπορω να σου απαντησω.

Ισως το εθεσα λαθος.. 

Εγω απλα υποστηριξα αυτο που ειπες προσθετοντας οτι δεν θα εβγαινε ποτέ κανενας μετεορολογος να δωσει ακριβες υετο ή ακριβης χιονοπτωση/χιονοστρωση... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

-2 βαθμοί στο χωριό και χωνει. 

3-4εκ έχει στρωσει. 

Για να δουμε μέχρι ποτε θα έχουμε υετο. 

Λογικά για κανα 2ωρο ακομα

Ελα ρε Βασίλη έχει πολυ ακόμα τι λες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snowjunky said:

καρδιτσα ασθενησ βροχη και λιγο χιονονερο αναμεσα μολισ τωρα.θερμοκρασια πριν που βγηκα 6.5 στο αυτοκινητο

Φιλε συγνωμη που στο λεω αλλα δυσκολο η καρδιτσα να χει 6,5 εδω ο βολος εχει 4,5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Ποιον σταθμό κοιτάς φίλε ? Έχω την αίσθηση ότι οι σταθμοί του αστεροσκοπείο Τρίπολης και Βυτινας δεν πάνε και πολυ καλα αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. 

Βασικά εχω βαλει θερμόμετρο στο μπαλκονι  από εκεί περνώ τώρα τις θερμοκρασίες γιατί δεν εμπιστεύομαι και τόσο τον μετεορολογικο σταθμο στην τριπολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Φιλε συγνωμη που στο λεω αλλα δυσκολο η καρδιτσα να χει 6,5 εδω ο βολος εχει 4,5

ναι το ξερω για αυτο ειπα αυτοκινητου.σιγουρα κλεβει το ατιμο😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Καλο το φελιζολ το οποιο επαυσε, περιμενουμε τα καλυτερα τωρα.

λογικα θα προηγηθει το ομορφοπαλικαρο απο το Δελβινακι, εμεις εδω απο κει παιρνουμε γραμμη στο χιονι

Ακριβώς εμείς σας το στέλνουμε Πωγωνι-Ζιτσα και τσουπππ....εδω παντως χιονιζει ασθενως για να δουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Ισως το εθεσα λαθος.. 

Εγω απλα υποστηριξα αυτο που ειπες προσθετοντας οτι δεν θα εβγαινε ποτέ κανενας μετεορολογος να δωσει ακριβες υετο ή ακριβης χιονοπτωση/χιονοστρωση... 

Ναι για την ακριβη χιονοπτωση - χιονοστρωση εννοειται φιλε μου.Για τις ωρες του υετου το εγραψα για αυτο ειπα μετα σιγα μην προβλεψουν και ποσο υετο θα εχουμε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λάρισα έκανε το πρόσκαιρο χιονόνερο χιονολυτο για το σόου, 10 λεπτά είχε κρατήσει, τώρα μαύρος ο ουρανός, άρα έλλειψη χαμηλών νεφώσεων. Η θερμοκρασία έπεσε πολύ πρόσκαιρα κάτω από τους 4 και έχει κολλήσει εκεί, θέλω να πάω για ύπνο να ξυπνήσω νωρίς νωρις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πάντως δεν έχει καθόλου δυναμική προς το παρον....Αλλά βλέπω δορυφορικη τωρα μπαινουν τα όλα σιγα σιγα

Το πιο χιλιοειπωμενο σχολιο πριν την εναρξη των περισσοτερων κακοκαιριων Αντωνη."Δεν εχει δυναμικη","δεν μου γεμιζει το ματι"...Και μετα αρχιζουν οι ιαχες του πολεμου."Τι ριχνει ρεεεε","Χαμοοοςς" κτλ.Η αγωνια και η προσμονη μας κανει να πιστευουμε οτι κατι δεν θα παει καλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανά δυνάμωσε η χιονόπτωση στα ορεινά της Καρδίτσας κσι εδώ στον καμπο κστι σαν χιονόνερο ρίχνει δεν μπορώ να διακρίνω καθαρα η θερμοκρασία κοντά στους 3

Επεξεργάστηκε από dondinos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το πιο χιλιοειπωμενο σχολιο πριν την εναρξη των περισσοτερων κακοκαιριων Αντωνη."Δεν εχει δυναμικη","δεν μου γεμιζει το ματι"...Και μετα αρχιζουν οι ιαχες του πολεμου."Τι ριχνει ρεεεε","Χαμοοοςς" κτλ.Η αγωνια και η προσμονη μας κανει να πιστευουμε οτι κατι δεν θα παει καλα.

ποσο δικιο εχεισ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dondinos είπε:

Ξανά δυνάμωσε η χιονόπτωση στα ορεινά της Καρδίτσας κσι εδώ στον καμπο κστι σαν χιονόνερο ρίχνει δεν μπορώ να διακρίνω καθαρα η θερμοκρασία κοντά στους 3

βροχη με χιονονερο μεσα πατριδα.ειδα στο αυτοκινητο να σκανε κρυσταλακια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 16/1/2021 at 12:05 ΠΜ, Παπλαμουδας είπε:

Καλο το φελιζολ το οποιο επαυσε, περιμενουμε τα καλυτερα τωρα.

λογικα θα προηγηθει το ομορφοπαλικαρο απο το Δελβινακι, εμεις εδω απο κει παιρνουμε γραμμη στο χιονι

Ελαααα

πατριδααααα
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...