Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κέντρο ας έχουμε τέτοιον υετό κ όλα θα πάνε καλά γιατί η θερμοκρ. θα πέσει καλά κ εκεί σε λίγο. Εδώ λόγω έντασης πήγε πλέον 0.6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο ρε παιδες απολαύστε το..Εγώ εδώ είμαι έτοιμος να πάρω ένα μαύρο κασκόλ και γυαλιά ηλίου να βγω έξω και να φωνάζω φολλαααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχή Π Φάληρο με εκπληκτική δροσιά και μόλις έριξα 3 φρέσκα κούτσουρα και γέμισα ένα Woodford.  Καλά χιόνια σε όσους τα δουν στην πόρτα τους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν να φυσάει δειλά δειλά στο μπαλκόνι μου που κοιτάει βορειοδυτικά (ειμαι 7ο οροφο, πιστεψτε με καταλαβαινω ποτε φυσαει ο ΒΔ εδώ 😛 )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά ειναι γουρικό αυτο..Μόλις έβαλα το κασκόλ  και βγήκα έξω πετάει 2 ευρα επιτελους

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλή χιονόπτωση εδώ στην παραλια. Πανέμορφα. Αν συνέχιση με βλέπω στην παραλία βραδυατικα. Κρυφά κρυφα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Πολύ καλή χιονόπτωση εδώ στην παραλια. Πανέμορφα. Αν συνέχιση με βλέπω στην παραλία βραδυατικα. Κρυφά κρυφα

300αρι να χεισ μαζι σου  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Ρε παιδιά ρίχνει το πατέρα του και την μάνα του έξω το χει πιάσει παντού περιμέναμε τόσο? 

την ιδια απορια ειχα και γω.

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Ρε παιδιά ρίχνει το πατέρα του και την μάνα του έξω το χει πιάσει παντού περιμέναμε τόσο? 

Ναι, περιμέναμε τοοοσο καιρό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εσυ χιονοπρεζακι δε πηγες τελικα για υπνο χαχαχα

τι υπνο μαλλον θα ετοιμασω 300αρι και γω μου φαινεται χαχαχασ.καρδιτσα ορατοτησ μηδεν.παω βολτα με αμαξι δεν μπορω να κατσω σπιτι τωρα.ριχνει τα κερατα του εξω

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κάτι ρίχνει κι εδώ. υποτίθεται θα ξεκινούσαμε χαλαρά σε ένταση πάντως και κατά τις 5 θα έρθει το καλό. αλλά ρίχνει με καλούτσικο ρυθμό κατευθείαν με την έναρξη των φαινομένων. μακάρι να είναι σημάδι ότι είμαστε καλύτερα σε ό,τι αφορά τις συγκλίσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει με πολύ καλή ένταση!! Εν τω μεταξύ δείτε και σε 

Λάρισα https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/thessalia/larissa/kentriki-platia-larissas.html

Τρίκαλα https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/thessalia/trikala/trikala.html

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...