Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλο βράδυ από μένα παιδια Τ στους 7,9 και αρκετά έντονη βροχή τώρα. Στα βίλια με την Τ στους 1,6 λογικά ξεκίνησε να χιονίσει. 

 

Καλά θαύματα παιδια απο τα βόρεια και ανεβάστε φωτο να δουμε το πρωι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχιζει η χιονοπτωση στα Γιαννενα με στρωσιμο σε σκεπες και ευκολες επιφανειες μεχρι στιγμης.Ειναι πραγματικη μαγεια να βλεπεις το χιονι να πεφτει και να αρχιζει να στρωνει.😍😍😍 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, heavy snow είπε:

Συνεχιζει η χιονοπτωση στα Γιαννενα με στρωσιμο σε σκεπες και ευκολες επιφανειες μεχρι στιγμης.Ειναι πραγματικη μαγεια να βλεπεις το χιονι να πεφτει και να αρχιζει να στρωνει.😍😍😍 

Μπράβο Μιλτο... Τι θερμοκρασία εχεις? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, heavy snow είπε:

Συνεχιζει η χιονοπτωση στα Γιαννενα με στρωσιμο σε σκεπες και ευκολες επιφανειες μεχρι στιγμης.Ειναι πραγματικη μαγεια να βλεπεις το χιονι να πεφτει και να αρχιζει να στρωνει.😍😍😍 

Μιας και σήμερα θα τη βγάλω ουσκάκι και αναφορές από τους βόρειους, θέλω και να χιονίζεται ο ποπός σας κ να ανεβάζετε κάνα βιντεάκι/φωτό ότι μπορείτε!
Πατρίδα,   δώσε στο λάο Γιαννιώτικο Χιονάκι, και σαν θα ανταμώσουμε κερνώ μπακλαβαδάκι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω πραγματικα η χειροτερη καοκαιρια χθες ηταν πιο καλα..εντω,εταξυ στη δορυφορικη εχει δθο δεσμες νεφωσεν η μια στη θεσααλια και η αλλη στη δυτικη μακεδονια ...στο κενο αναμεσα ειμαι εγω και εχω συνεχεια κενο ολη την ωρα χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εδω πραγματικα η χειροτερη καοκαιρια χθες ηταν πιο καλα..εντω,εταξυ στη δορυφορικη εχει δθο δεσμες νεφωσεν η μια στη θεσααλια και η αλλη στη δυτικη μακεδονια ...στο κενο αναμεσα ειμαι εγω και εχω συνεχεια κενο ολη την ωρα χαχαχχα

Είμαι στο όριο λογικά χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,4c στο κέντρο της Λαμία,1,5 λογικά στη βόρεια πόλη,περιμένουμε επειδηνωσηνσε κανένα καμιά ώρα,να δούμε αν θα πέσουν αυτά που δινεινοβτζιφος γιατί μεχριντωραβτα φαινόμενα είναι ήρεμα στο νομό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλέον φαίνονται τα φώτα του περιφερειακού μετά το προηγουμενο κλεισιμο... παρολα αυτα συνεχιζει να ριχνει με μετρια ενταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...