Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποτίθεται η Μαγνησία θα βρισκόταν στο peak των φαινομένων εδώ και ώρες, αλλά πατάω στις κάμερες και βλέπω κάτι 5/10ποντα έως και στα ορεινά. Σε λίγο θα βγάλει και ήλιο... Τι καρναβάλι είναι αυτό; 

pilio.thumb.png.37823f6cc1a97ee6c7227a08276014b9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-0,2 Στον σταθμό μου και πρέπει να ρίχνει πολύ αν καταλαβαίνω από την κάμερα.... Η αχιονη κοιλάδα του Ανθεμούντα έχει αλλάξει πρόσωπο τελευταία και μου αρέσει ... Και ένα βίντεο από το σπίτι στους Ταγαράδες Θερμης... Όλα λευκα

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παγώνουν οι δρόμοι...... εντάθηκε πολύ και η χιονόπτωση ελπιζω να ξεκινήσει να στρώνει δρόμους 

20210116_075652.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την τελευταια ωρα ριχνει (και πιανει) καλυτερα απο τις προηγουμενες 5 ωρες. Κριμα που χαθηκε ολο το βραδυ σε κακης ποιοτητας χιονοπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν μπορώ να εξηγήσω την ανυπαρξία των φαινομένων. Να πεις να είχαμε ανατολικό ναι να το καταλάβω. Και το χειρότερο είναι ότι και στην απ' έξω πλευρά του Πηλίου, Χάνια, Ζαγορά, ότι έριξε στην αρχή χθες. Όλη νύχτα δεν έριξε τίποτα. Αδυνατω να το καταλάβω, πραγματικά.

Και παιδιά αν μπορείτε να γράψετε που έχει στρώσει έστω 3-4 πόντους στο δρόμο σε πεδινό μέρος να έχουμε μια ιδέα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα καλουτσικη ενταση πλεον στα Γιαννιτσά η ημαθια βλεπω εχει αρκετα περισσότερο μακαρι να μας κανει μια παρατασουλα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια Τρικαλα τι φολα ηταν αυτη?Ισα ισα το επιασε σε γνωστες επιφανειες βλεπω απο webcam?

Επεξεργάστηκε από kopriniotis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από την βροχερή Χαλκίδα. Στα 13,7 χιλιοστα ήδη στο βροχόμετρο μου και βρέχει με πολύ καλη ένταση τώρα. Μια υπέροχη χειμωνίατικη ημέρα ξημέρωσε!

2021_01_16_08_02_32_Ecowitt_Weather.thumb.jpg.865833b8a265f2fd2d1f19bb00436005.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελαφρώς αρνητική πλεον η θερμοκρασία -0.3 οπότε γιαυτό πιάνουν γλίτσες οι δρόμοι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από μια όμορφη βραδιά ήρθε η ώρα για ύπνο. Η θερμοκρασία είναι στο-0,8και ρίχνει ψιλό αλλά πυκνό χιόνι. Καλημέρα- καληνύχτα.

IMG_20210116_075139.jpg

IMG_20210116_075152.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από το μπαλκόνι μου πριν 10 λεπτά . Χιονίζει έντονα με ψιλές νιφάδες τώρα . Μάλλον πιάσαμε επιτέλους 0 βαθμούς θερμοκρασία , σταμάτησαν να στάζουν τα λούκια 

Χιόνι 16 -1- 2021.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...