Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι έχει περάσει τα 15cm εδω. Πραγματικά απίστευτη έκπληξη. Από τα 5 που περιμέναμε και παρόλο που μας κρέμασαν λίγο οι θερμοκρασίες πιάσαμε 15 και ακόμα συνεχίζει δυναμικά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dimos είπε:

Χιονιζει πολύ,  αλλα δε το στρωνει κάτω δυστυχως.

Ωραια οπου ναναι πρεπει να αρχισει και εδω.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ξυπνησα και βλέπω Τ στους 5,6 ενώ θα έπρεπε να είμαι στους 7 είχαμε τίποτα εκπλήξεις στα βόρεια (Αττικής) ;

 

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, CATHA said:

Δύσκολο το βρίσκω... θέλουμε να κατέβει τουλάχιστον 2 βαθμούς και η πρόβλεψη δείχνει οτι χάνουμε τον υετό μετά το μεσημέρι... είδωμεν... 

Στην sat πάντως δεν φαίνεται κάτι τέτοιο λ, έχουμε μέλλον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Παντως Μιχαήλ καλα.έστρωσε για τα δεδομένα θερμοκρασίας..σαλονικη χειροτερα πολυ το.κεντρο..τωρα δυναμωσε ..μετριο πυκνο.ψιλο

Μόνο με.μικροσκοπιο βλέπεις τις νιφάδες τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λίγο ξεκινάω ποδηλατοβολτα, το μόνο καλό που δεν έχει στρώσει δρόμους είναι ότι δεν θα.παω με τα ποδια. Εννοείται θα ντυθώ σαν κρεμμυδι

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Snow sick said:

Άλλαξε η πρόβλεψη?

Δεν περιμένω κάτι ιδιαίτερο για την Κηφισιά το ΣΚ... αν δούμε νιφάδες θα είναι την νύχτα προς Κυριακή... Κυριακή πρωί πάμε για λιακάδα με κρύο... Δευτέρα κάτι φαίνεται αλλά είναι λίγο αβέβαιο..Σε κάθε περίπτωση δεν μιλάμε για σημαντικά φαινόμενα... 

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 16/1/2021 at 9:49 ΠΜ, Snow sick είπε:

@GEORGE SNOWMANτι γίνεται στα υψώματα? Έχει στρώσει? Εδώ ρίχνει κανονικά με 1,6 και έχει πιάσει εύκολες επιφάνειες 

Ριχνει αρκετα Γιωργη. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Πάλι ο αδικημένος εγώ 😂🙃

Χαχα εμεις τι να πουμε που ουτε καν ριχνει ενω θα επρεπε να ειχε μια στουπαρα τωρα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύβια Πεζούλας περιοχή Λίμνης Πλαστήρα στα 850 περίπου μέτρα λίγο πάνω από 20 πόντους μέχρι στιγμής..Γρεβενά και Τρίκαλα πολύ κατώτερα των προσδοκιών μέχρι στιγμής..

IMG-ec5880c7be7aa8066c45971c05c72940-V.jpg

IMG-897864567eb45b39bd1ab033e2e5aeb2-V.jpg

IMG-56ee3695d3a8a3e8ac6ee6a85ac7dacd-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Χαχα εμεις τι να πουμε που ουτε καν ριχνει ενω θα επρεπε να ειχε μια στουπαρα τωρα.. 

Λες να μας κάνει κανα δυνατό πιο μετα .....με καμια σύγκλιση που να βολέψει....Αυτό ελπίζω αλλιώς τελος το πανηγύρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, g_ar είπε:

Υποτίθεται η Μαγνησία θα βρισκόταν στο peak των φαινομένων εδώ και ώρες, αλλά πατάω στις κάμερες και βλέπω κάτι 5/10ποντα έως και στα ορεινά. Σε λίγο θα βγάλει και ήλιο... Τι καρναβάλι είναι αυτό; 

pilio.thumb.png.37823f6cc1a97ee6c7227a08276014b9.png

Ρε παιδιά τώρα θα τη μάθετε τη Μαγνησία; Και ειδικά το Βόλο; Εγώ θα σας τα λέω; Ο πρώην κάτοικος; Ο Βόλος κάνει πάντα τα δικά του. Θάβεται στις πιο άκυρες φάσεις όταν οι περισσότεροι δεν έχουν πάρει μυρωδιά. Αλλά στις μουφες είναι επίσης κορυφή. Περισσότερο και από Αθήνα. Γιατί η Αθήνα, ειδικά κέντρο και κάτω, είναι αμπαλη έτσι κι αλλιώς στις θερμοκρασίες. Ο Βόλος όμως, ενώ είναι βόρεια και γενικά είναι δυνατός στις θερμοκρασίες, είτε θα το χάσει για μισό βαθμό είτε θα το χάσει στον υετό. Χρόνια ολόκληρα έχω φάει μουφαρες στο Βόλο. Να χτυπιεμαι πραγματικά. Σιγά τι χάσατε σήμερα. Τρίχες. 

Το Δεκέμβρη του 7 και το Μαρτη του 11 έλεγαν για 30+ πόντους. Να σας πω τι πήρα εγώ που εμένα στον Άγιο Νικόλαο; ΤΙΠΟΤΑ!!! Μια πασπαλα στα κεραμίδια της Μητρόπολης απέναντι και στις τέντες απ' τις καφετέριες εκεί από κάτω. Ερμού και Γκλαβάνη. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. 14mm στο άνω δασος Χαιδαριου (220m) με συνεχόμενη καλής έντασης ποτιστική ... Είμαι υπεραισιοδοξος... 3,8Τ τώρα ... και πιστεύω ότι το πολυ , μεχρι την αλλαγή της ημέρας.. θα το δούμε..

Θοδωρή , να αναμένεις .. το σφύριγμα της έναρξης απο εδω..😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερη νιφαδόπτωση τώρα, αν συνεχίσει έτσι 2 μήνες θα στρώσουμε 3cm 😛 Πέρα από την πλάκα μήπως είναι σημάδι ότι έρχεται ο υετός τελικά σιγά σιγά; Άλλωστε επί της ουσίας δεν έχουμε χάσει κάτι μέχρι στιγμής αφού οι καλές Τ είναι μετά το μεσημέρι. Για να δούμε, στο πάτο είμαστε έτσι και αλλιώς, μόνο προς τα πάνω μπορούμε να πάμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...