Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως στα Τρίκαλα 1,2mm σε υετό λογικά θα το έριξε μέσα στο  βράδυ σε καμιά εξαρση.Εξω απο την πόλη κανα εξάρι χιλιόμετρα βορειότερα  έχει λίγο παραπάνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ετοίμασα και ένα ταιμ λαπς .... τα φαινόμενα ξεκίνησαν γύρω  στις 4και κατι τα ξημερώματα .... μετα το 20sec ξημερώνει .... απολαύστε υπεύθυνα .... συνεχίζει πυκνα και τώρα .... Vamos ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Χαιδαρι ρε Τακη;;;

φαουλ μεγαλο!😂

Παμε για την έκπληξη ...έτσι το εχω μυριστεί ...για μετά την αλλαγή της ημέρας.. Θερμοκραςια σε συνεχόμενη πολυ αργή πτώση ...💪💪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Μόνο 17 πόντοι 

F3F60CB4-22E3-4F45-BDA8-4D2D35B1568B.jpeg

Ελεος στειλε τιποτα και απο δω ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από ορεινή Αχαΐα. Χωριό Μαμουσια, υψόμετρο 720 μέτρα. Τωρα χιονίζει ασθενώς. Μέχρι τώρα έχει ρίξει περίπου 15 πόντους.

 

 

IMG_20210116_105835.jpg

IMG_20210116_105848.jpg

Επεξεργάστηκε από Alexmeteo
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα τελικά μουφα ήταν για Θεσσαλία.κανα 3ωρο χιονοπτωσησ καλησ και μετά μυμυγακια.καλά φαινόμενα σε όσους θα έχουν από δω και πέρα!κοιτάξτε να το χαρείτε!!!!

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3487610051464453&id=100006464762237

Βίντεο από το χωριό Χαϊδεμένη Τρικάλων οπως το ανέβασε η θεία μου στο Fb. Το χωριό είναι περίπου στα 150 νομίζω υψόμετρο και λίγο πιο έξω από Τρίκαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας ελπισουμε να κρυωσει περαιτερω γρηγορα ωστε τουλαχιστον να εχουμε αξιολογες χιονοστρωσεις στα ΒΠ.. Γιατι εδω λασποχιονα εχουμε, τα οποια για καποιο λογο φετος μαρεσουν να τα παταω🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καλημέρα τελικά μουφα ήταν για Θεσσαλία.κανα 3ωρο χιονοπτωσησ καλησ και μετά μυμυγακια.καλά φαινόμενα σε όσους θα έχουν από δω και πέρα!κοιτάξτε να το χαρείτε!!!!

οχι κ μουφα φιλε, εξω το εχει στρωση καλα, κ οχι απλο πασπαλισμα, χιονιζει ακομα, ωρα 11κ15 , τα καγκελα εξω στο μπαλκονι εχουν 3-4 εκ, εγω προσωπικα δεν περιμενα ουτε τοσο,, 

Επεξεργάστηκε από dimisg
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

8-10 cm μετρησα στη Ναουσα. 

....Λιγότερο εχουμε ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...