Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dimisg είπε:

οχι κ μουφα φιλε, εξω το εχει στρωση καλα, κ οχι απλο πασπαλισμα, χιονιζει ακομα, ωρα 11κ15 , τα καγκελα εξω στο μπαλκονι εχουν 3-4 εκ, εγω προσωπικα δεν περιμενα ουτε τοσο,, 

Λογικά ο φίλος ανάφερεται για μέσα στις πόλεις τουλάχιστον Τρίκαλα οπως μου λένε και Καρδίτσα που διαβάζω. Καλάμπακα απο την κάμερα ναι είναι καλύτερα ταπραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Antipathitikos είπε:

Λογικά ο φίλος ανάφερεται για μέσα στις πόλεις τουλάχιστον Τρίκαλα οπως μου λένε και Καρδίτσα που διαβάζω. Καλάμπακα απο την κάμερα ναι είναι καλύτερα ταπραγματα

Στην Καρδίτσα έριξε 4-5 πόντους αλλά είχαμε άλλες προσδοκίες γιαυτο νομίζω η απογοήτευση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι Αλκαζάρ, αξιοπρεπής χιονόπτωση τώρα, το υπόλοιπο φωτορεπορτάζ όταν επιστρέψω 

IMG_20210116_110630.jpg

IMG_20210116_110648.jpg

IMG_20210116_110748.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλιό αερα μολις σταματησε ο τρελος βορειοδυτικος ριχνει χιονι επιτελους σωστο..Όπως αρμοζει σε μια περιοχή που αγαπάει το νοτια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπομονη και αισιοδοξία για τα επόμενα και μάτια στις κάμερες οσοι δεν το χαρήκαμε..χαχα..Βροχή συνέχεια στους Αμπελόκηπους Αθήνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εμάς εδώ Καρδίτσα και γύρω ναι ήταν φόλα..κανένα μοντέλο δεν μας έδινε κάτω από 10ποντο...δεν ξέρω αν έπεσαν..αλλά και να έπεσαν οι Τ ήταν σχεδόν όλη την νύχτα οριακά θετικές οπότε δουλειά δεν έγινε..που να περνούσε και το χαμηλό βόρειοτερα δηλαδή..βροχή θα είχαμε..αυτή την στιγμή νιφαδιζει και δεν νομίζω να έχουμε άλλο πέρασμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εθνική οδός στο ύψος Νίκαιας προς σταθμό λεωφορείων των Κτελ Κηφισού, έχει χιονόλυτο παρακαλώ.....από Μάκη antinod......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ ωραια χιονοπτωση εδω και ωρα, χωρις να το πιανει ιδιαιτερα βεβαια...πολυ καλυτερα απο οτι περιμεναμε για αυτη την ωρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, dimisg είπε:

οχι κ μουφα φιλε, εξω το εχει στρωση καλα, κ οχι απλο πασπαλισμα, χιονιζει ακομα, ωρα 11κ15 , τα καγκελα εξω στο μπαλκονι εχουν 3-4 εκ, εγω προσωπικα δεν περιμενα ουτε τοσο,, 

Εννοώ μουφα με βάση αυτά που έδιναν για Θεσσαλία και για την διάρκεια.ενταξυ ναι απ' το τίποτα κάτι ήταν και αυτό απλά δεν περίμενα να σταματήσει τόσο γρήγορα.ουτε το πρωί δεν χιόνιζε να φανταστείς στισ 6 που μας έδειχνε έντονη χιονόπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...