Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτησω κατι στα βορεια ..έχετε όλοι το ίδιο πρόβλημα που είχα εγω  με τους δρόμους .;;;;.έχω αρκετό χιονι σε σκεπές  χόρτα κια αμαξια γυρω στους 8 ποντους και οι δρομοι εχουν σε συγκεκριμενα σημεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Τεό προβλεπεται να χιονιστεις σε τόσο χαμηλό υψόμετρο ;

Θερμοκρασιακα ειμαστε πολυ καλα και το κρυο εχει μπει γρηγοροτερα Στελιο.Εαν εχουμε φαινομενα εως αυριο το πρωι πιστευω πολυ σε χιονονερο.Τωρα...αν το γυρισει καμια ωριτσα σε χιονοπτωση δε θα πω και οχι 🙂 Πιστευω παντως στο χιονονερο ακομα και σε  μερικα παραθαλασσια τμηματα (ειδικα δυτικα) οχι ομως στα πολυ νοτια που θα εχουν αυξημενες t. (θεωρητικα ολα αυτα φιλε,θα δουμε στη πραξη)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Να ρωτησω κατι στα βορεια ..έχετε όλοι το ίδιο πρόβλημα που είχα εγω  με τους δρόμους .;;;;.έχω αρκετό χιονι σε σκεπές  χόρτα κια αμαξια γυρω στους 8 ποντους και οι δρομοι εχουν σε συγκεκριμενα σημεια

Οι δρόμοι εδώ έχουν θαφτεί από φρέσκο καθαρό χιόνι............

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΟΤ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΕΣΑΝ ΕΞΩ ΣΕ ΠΟΣΑ ΥΕΤΟΥ... ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ 7mm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αστυνομικά ηλιουπολης ~280-300μ σναφερει φιλος νιφαδες και χιονόνερο. 

Διπλα στους ορεινους ογκους το θεωρω αρκετα πιθανο να χιονιστουν ! Καλη μας τυχη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει εδώ με πολύ καλή ένταση . 0,2 και το πιάνει στις εύκολες επιφάνειες . Ομολογώ ότι δεν το περίμενα τόσο νωρίς να πέσει τόσο η Τ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Γμτ ρε Χαρη για 1.-1.5c Θα κανει αρκετες εναλλαγες και μεχρι να το δουμε (αν) θα μας βγαλει το λαδι χαχα.

4.1c εδω και εχουν χαθει 17mm σε βροχα.

Κριμα μεν , απο την αλλη τοσο υετο δεν τον περιμεναμε ...

Εαν οντως ειχαμε 2 βαθμους κατω θα μιλαγαμε για θαψιματα σε κεντρικο/δυτικα και βορεια προαστεια σαφεστατα.

Εν αναμονη ομως , εαν δεν εξαντληθει ο υετος λογικα το πολυποθητο 2 βαθμοι κατω θα το δουμε σε 5-6 ωρες απο τωρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη έκπληξη για Αττική. Μπορεί και να έχει νιφάδες μέσα στην βροχή στον Γέρακα, δεν ασχολούμε. Διόνυσος/Ρέα από άλλο πλανήτη!!

 

http://www.livecameras.gr/up/rea.php 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ Μακροχωρι χιονίζει ακόμα ψιλό πυκνουτσικα ..η θερμοκρασία ανέβηκε στον 1 βαθμό 18ποντοι στα απάτητα . Το θέμα είναι τώρα να μην προλάβει να βγει ο ήλιος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά στη γλυφαδα γίνεται χαμός πολύ νερό,μου φαίνεται ότι θα ο γυρίσει σε χιόνι χαχαχ χοντραινεινπαρα πολύ η βροχή και οι χιονοκουρτινες κατεβαίνουν χαμηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο επομενο ντου θα χιονισει κανονικα αν αναλογιστουμε οτι κατεβαινει το ψυχος και βελτιωνεται η υποστηριξη . Σπουδαια κακοκαιρια ανεξαρτητως  ομως... Κρυο και ωραια ποιοτικη βροχη  με πολυ δυνατα χιονια απο τα 400 και πανω ως τωρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, dimitris27 said:

Παιδιά στη γλυφαδα γίνεται χαμός πολύ νερό,μου φαίνεται ότι θα ο γυρίσει σε χιόνι χαχαχ χοντραινεινπαρα πολύ η βροχή και οι χιονοκουρτινες κατεβαίνουν χαμηλα

Kαλά με τέτοιες θερμοκρασίες δύσκολο αλλά βρέχει αρκετά κ εδώ κέντρο Γλυφάδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν μια ώρα ανέβηκα προς Παντελεήμονα Πεντέλη, στην πλατεία Νέας Πεντέλης και μέχρι το τέλος του οικισμού έβρεχε. Στο γυρισμό τώρα πριν λίγο το είχε γυρίσει σε χιόνι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιζει και το εχει στρώσει σε όλα τα ορεινά και ημιορεινά αλλά και σε περιοχές με χαμηλό υψόμετρο....Στην πόλη χιονόνερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Θερμοκρασιακα ειμαστε πολυ καλα και το κρυο εχει μπει γρηγοροτερα Στελιο.Εαν εχουμε φαινομενα εως αυριο το πρωι πιστευω πολυ σε χιονονερο.Τωρα...αν το γυρισει καμια ωριτσα σε χιονοπτωση δε θα πω και οχι 🙂 Πιστευω παντως στο χιονονερο ακομα και σε  μερικα παραθαλασσια τμηματα (ειδικα δυτικα) οχι ομως στα πολυ νοτια που θα εχουν αυξημενες t. (θεωρητικα ολα αυτα φιλε,θα δουμε στη πραξη)

Εγω για Δευτέρα ελπίζω να το δω να πεφτει τώρα για σήμερα όσο περισσότεροι τόσο το καλυτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...