Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Στο επομενο ντου θα χιονισει κανονικα αν αναλογιστουμε οτι κατεβαινει το ψυχος και βελτιωνεται η υποστηριξη . Σπουδαια κακοκαιρια ανεξαρτητως  ομως... Κρυο και ωραια ποιοτικη βροχη  με πολυ δυνατα χιονια απο τα 400 και πανω ως τωρα..

300 μέτρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, dimitris27 said:

Παιδιά στη γλυφαδα γίνεται χαμός πολύ νερό,μου φαίνεται ότι θα ο γυρίσει σε χιόνι χαχαχ χοντραινεινπαρα πολύ η βροχή και οι χιονοκουρτινες κατεβαίνουν χαμηλα

ξεχασε το😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Εγω για Δευτέρα ελπίζω να το δω να πεφτει τώρα για σήμερα όσο περισσότεροι τόσο το καλυτερο

Ναιιιι η Δευτερα ειναι πιο δυνατη μερα.Μακαρι να το δουμε ολοι.😉

Ανεβηκε λιγο η t εδω και σταματησε η πολυ βροχη.Ψιχαλιζει τωρα με 4.3c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Stelios είπε:

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΟΤ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΕΣΑΝ ΕΞΩ ΣΕ ΠΟΣΑ ΥΕΤΟΥ... ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ 7mm

Το μόνο κακο είναι ότι δεν πιάνει στο δρόμο , αυτό θα ήταν το ιδανικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μενίδι ΑΜΠΑΛΟΙ ΕΝΤΕΛΩΣ! Με τέτοια συνιστώσα ανέμου συνήθώς τρώμε τρελή φόοοοοοοολα! Πάω να φορέσω γυαλιά ηλίου και κασκώλ! Και λίγο ζελέ στο μαλλί. Bye!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

ξεχασε το😂

ΧαχΑχα το ξέρω βρε,αλλά ρίχνει τεράστιες σταγόνες κιανθυμιζει την φάση που το γυρνάει,τουλάχιστον θα δούμε ωραίο τον υμνητο αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει με καλή ένταση και προσπαθεί να το πιάσει σε υγρές επιφάνειες αλλά δεν μπορεί, τουλάχιστον συντηρεί το υπάρχον. Η θερμοκρασία πάντως δεν είναι και τόσο υψηλή για να μην το πιάνει καθόλου, στους 0,8oC με -0,2 σημείο δρόσου ο σταθμός δίπλα στα Πλατανούλια..

20210116_120354.jpg

20210116_120428_1.jpg

http://penteli.meteo.gr/stations/platanoulia/

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, dimitris27 said:

Παιδιά στη γλυφαδα γίνεται χαμός πολύ νερό,μου φαίνεται ότι θα ο γυρίσει σε χιόνι χαχαχ χοντραινεινπαρα πολύ η βροχή και οι χιονοκουρτινες κατεβαίνουν χαμηλα

Ισχυει, πολυ ενταση τωρα, 11.5mm και η Τ σε συνεχη πτωση την τελευταια ωρα, τωρα στουσ 5,2. Ο υμηττος που ειμαι διπλα, εχει σχεδον χαθει. 

Φιλε και εσυ Γλυφαδα μενεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...