Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Harry031 said:

Δεν το εχω ξαναδει αυτο.... χιονοκαταιγιδα, απιστευτο πραγμα, ολος ο ουρανος εχει ασπρο χρωμα, δε βλεπεις στα 100μ... Στρωνει απο ενταση και μονο χαχα!!

σας το ειχα πει απο ωρα ρε παιδια...χρονια τωρα χαλαω τα ματια μου στην σατ......εαν ειχατε υψομετρο θα μιλαγαμε για μεγαλες χιονοστρωσεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Harry031 είπε:

Δεν το εχω ξαναδει αυτο.... χιονοκαταιγιδα, απιστευτο πραγμα, ολος ο ουρανος εχει ασπρο χρωμα, δε βλεπεις στα 100μ... Στρωνει απο ενταση και μονο χαχα!!

Βιντεοοοο φωτοοοοοο😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντεψα να σκοτωθω οταν βγηκα να ξανατραβηξω, εχει 1εκ παγο κατω δεν το ειδα! 😂 Ρισκαρω τη ζωη μου για παρτυ σας αδεφια χαχα! Ερχεται βιντεο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 hours ago, [weathermaniac] said:

Έπεσε και η τελευταία νιφαδα πλέον στην Λάρισα. Πήρα και αναμνηστικό, να ζήσουμε να θυμόμαστε την μουφα του Λέανδρου🤣

Θα αλλάξω χιονόμπαλα σε επόμενο χιονιά, ας ελπίσουμε να μην πάμε του χρόνου. Χαχα

IMG_20210116_193454.jpg

Φοοοοολλλλαααααααα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Harry031 είπε:

Κοντεψα να σκοτωθω οταν βγηκα να ξανατραβηξω, εχει 1εκ παγο κατω δεν το ειδα! 😂 Ρισκαρω τη ζωη μου για παρτυ σας αδεφια χαχα! Ερχεται βιντεο

σε ποια περιοχη της Λημνου εισαι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, weatherforattica said:

Θα έχει μέλλον για μας εδώ τους δυτικούς η νύχτα;; 3 βαθμοί εδώ σε πτώση 70% υγρασια

κατι μπορει να δουμε και εμεις.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Harry031 είπε:

Στο πιο ΝΔ ακρο της Λημνου ειμαι ευτυχως, στο επικεντρο! Ασταματητο, ανοιξαν οι ουρανοι!

Και φαντάσου ότι το βίντεο αδικεί λίγο το τι πραγματικά γίνεται! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...