Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ σταματάω και πάω να την πέσω.. Η Νίκαια έχει τον τρόπο της να σου σπάσει τα νεύρα με τα συνεχώς σπασμένα σύννεφα.... Ποντάρω στη Δευτέρα... ( Λες και δεν ξέρω την εξέλιξη). Χαρείτε τα φαινόμενα όπου υπάρχουν και καλό βράδυ.. Βάλτε και κάνα βίντεο να δούμε και μεις αύριο με τον καφέ!😉

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Steliosnow said:

Τ στους 3,7

 Παιδιά από Λήμνο χαρείτε το πραγματικα εμένα δε με πειραζει που πεφτει στο Αιγαίο ο υετος να χαρουν και κει τα παιδια . Η όλη φάση μου θυμίζει την αντίστοιχη Γιά μένα Αριάδνη μπράβο παιδια! Χίο ξέρει κανεις αν χιονίζει ;

Όχι ακόμα, αλλά δε βιαζόμαστε τρελά, να προλάβει όσο γίνεται να πέσει η θερμοκρασία και στα 850. Να δούμε αν και πώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολος ο ουρανος μια χιονοκουρτινα, ορατοτητα μεχρι 100μ μαξ, ριχνει ανελεητα και χοντρα, καθε 5' βαζει 1 εκατοστο... δεν περιγραφω αλλο.... 🏂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Harry031 είπε:

Για παμε οι Λημνιοι! Χαχα ιστορικες στιγμες.. θα ξυπνησουμε με κανα μετρο! Εμαθα απο το μετεορολογικο του στρατου στη Βιγλα πως τα περισοτερα λεει τα περιμενουμε ξημερωματα κατα τις 4-5. ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???!! 🤣🤣

Ρε συ σοβαρά; Αν είναι έτσι, πάμε για επικά πράγματα! Ξαναάστραψε! Ρε τι γίνεται! Τ απάντα λευκά! Μέτρησα 5 εκατοστά για την ώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Harry031 είπε:

Ολος ο ουρανος μια χιονοκουρτινα, ορατοτητα μεχρι 100μ μαξ, ριχνει ανελεητα και χοντρα, καθε 5' βαζει 1 εκατοστο... δεν περιγραφω αλλο.... 🏂

Φωτοοοοο 👍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Limnostorm είπε:

Ρε συ σοβαρά; Αν είναι έτσι, πάμε για επικά πράγματα! Ξαναάστραψε! Ρε τι γίνεται! Τ απάντα λευκά! Μέτρησα 5 εκατοστά για την ώρα.

Ε οταν σου λεω θα βαλει μετρο! χαχα... επος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Harry031 είπε:

Στορμ που εισαι, βγαλε τη μεζουρα χαχαχα... χωρις υπερβολες εχει 5εκ παντου και ηδη αργησε να πιασει πολυ λογω Τ.  Και χωνει χωρις ελεος...

Χαχα! Τώρα σε είδα εδώ αλλά το μέτρησα ήδη! Έπεσες μέσα ακριβώς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τ στους 3,6 και πεφτει αργά αργα και υγρασία 71% πωπω κοιτάω δυτικά μου και εχει κλεισει καλα

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Εδώ σταματάω και πάω να την πέσω.. Η Νίκαια έχει τον τρόπο της να σου σπάσει τα νεύρα με τα συνεχώς σπασμένα σύννεφα.... Ποντάρω στη Δευτέρα... ( Λες και δεν ξέρω την εξέλιξη). Χαρείτε τα φαινόμενα όπου υπάρχουν και καλό βράδυ.. Βάλτε και κάνα βίντεο να δούμε και μεις αύριο με τον καφέ!😉

 

Πίστεψε με εχω ζησει 27 χρονια Νικαια και ειναι πολυ δυσκολο..το 2008 ειμασταν τυχεροι που το  ζησαμε..εχε πιστη ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Iceman21 είπε:

Πίστεψε με εχω ζησει 27 χρονια Νικαια και ειναι πολυ δυσκολο..το 2008 ειμασταν τυχεροι που το  ζησαμε..εχε πιστη ομως

Θα δείτε μια ασθενή έστω χιονόπτωση είμαι σίγουρος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Θα δείτε μια ασθενή έστω χιονόπτωση είμαι σίγουρος 

Μενω πια εδω και 3 μηνες στο Νεο ψυχικο...βεβαια εχω επαφες στην Νικαια κανονικα... Τελος παντων καλη συνεχεια σε ολους και ϊδωμεν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...