Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Β' μέρους χιονοκαιρίας "Λέανδρος" 15-17/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Limnostorm είπε:

Νομίζω πως ήρθε η ώρα να ξαπλώσω λιγάκι. Ανοιχτά παντζούρια βεβαίως αλλά και κλεφτές ματιές κατά διαστήματα έξω, αφιερωμένες στον κατάλευκο επισκέπτη!

Μια απτα ιδια... θα κοιμομαστε ορθιοι το πρωι και δε θα μπορουμε να το χαρουμε. Καληνυχτες λοιπον, ελπιζω να ξυπνησω με κανα μετρο χαχα...⛏️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρες χιονομέρες με  ομορφιές της Λήμνου.
Η Τ εδώ Γαλατσοκύψελο στην σπάνια για εδώ τιμή της, μόλις στους 0,8!!!    45% και -10,3 d.p.!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό πρωινό στο λεκανοπέδιο με την μέγιστη στην Ν.Σμύρνη στους 2,2!
όλοι οι υπόλοιποι γυρω στο 0 και η Γεροπάρνηθα σπάει κούπες στα 1230 με την Τ στους -9,6 αυτή τη στιγμή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Λίγο κράτησε το χθεσινοβραδινό μπάσιμο . Έστρωσε λιγάκι χιόνι αλλά σταμάτησε γρήγορα . Σους -4,0 τώρα σε μη αναστροφικό σημείο αφού το τελευταίο 2ωρο άνοιξε ο καιρός . 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Τα σπάσε η νησαρα...... ξέρουμε από πιο μέρος είναι Σάκη;

Καλημερα Γιαννακη..Καποιες ειναι απο το χωριο Θανος..Αλλα οχι ολες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρες από Άνω Ηλιούπολη !

Ίδιο όργανο ( ταπεινό weather boy TFA )   , ίδιες ώρες εχτές πρωί & σήμερα πρωι 5 βαθμοί κάτω !!

Από Τ καλά πάμε ( ο πιο σημαντικός παράγοντας κατά τη γνώμη μου με βάση τη γεωγραφική μας θέση ) , άντε να μας κάτσει και το Χ στο nowcast όπως το θέλουμε και αύριο θα παίζουμε χιονοπόλεμο χα χα 

IMG_20210117_074408_(1).jpg

IMG_20210116_075422_(1).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Και ο πρώτος μηδενισμός είναι γεγονός! Ακριβώς 0 η Τ αυτή τη στιγμή, αυτό το σπάνιο πρωινό στο λεκανοπέδιο!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΗΔΕΝΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΏ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...